Сомски случки

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Konstantin Machorski
Мнения: 550
Регистриран на: Нед Окт 08, 2006 19:52
Местоположение: повечето време У лодката
получил Браво: 1 път

Re: Сомски случки

Мнение от Konstantin Machorski »

boababa написа:Па,Славе бил доста слабичък в тоя момент,та ще се възползвам хладнокръвно докато се суши,аз че ги ловкам на инат! :wink:

може и по яйцата да ги чукнеш :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
славе
Мнения: 315
Регистриран на: Вто Дек 28, 2010 21:17
получил Браво: 2 пъти

Re: Сомски случки

Мнение от славе »

Ше хода на риба,октомври месец,ставам в 5часа,тъмно като в г.з,закачам ремаркето и тръгвам,минавам два три сфетофара брей фордчето върви като лудо,минавам 5-6 КИЛОМЕТРА срещам десетина коли,изпреварвам ги като спрели,викам си еее форда е голем автомобил с тая тежест от зад а летим,излизам на широкото на Бояна и напъвам,минавам покрай оемвито с около 120км,е да де ама там яко осветено,поглеждам в огледалото и............шок ,нема ремарке ,нема лодка,празно,спирам слизам и не мога да повервам,нема нищо,пулс над 200,кръвно над 200,викам си са ремаркето се е откачило и както карах бързо кви ли не гледки си представях,връщам обратно,гледам у тъмното къде е .........нема го,стигам на последния сфетофар и там го нема,викам си некои рибари са го видели и закачили,още по голем шок.Стигам на 50 метра от нас,нема го......спирам и започвам да звънъ на приятели да го търсиме.......и поглеждам отстрани а то си седи само в тъмното,не съм щракнал закопчалката и от първата дупка се откачило,пулс 70.кръвно 120на 80 и доволна физиономия.
Аватар
pavel mangelov
Мнения: 575
Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 21:42
Местоположение: Yambol...ama ot Sevlievo

Re: Сомски случки

Мнение от pavel mangelov »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: развесели ме на макс.Хубавото е че си го намерил,впредвид високата популация на хиени у нас.
I'll be back.....for the next season
Аватар
Shtukata
Мнения: 604
Регистриран на: Чет Сеп 15, 2005 18:07
Местоположение: Столицата
Обратна връзка:

Re: Сомски случки

Мнение от Shtukata »

:lol: :lol: :lol: еее Славе, немаш равен. Много яко си го разказал :lol: :lol: :lol:
Преди 4 или 5 години лятото сме на Монтана та там две случки за 4 дни :D
Имаме лодка от скоро, а тя една лодка - при малко по-голяма вълна и се пълни...
Та след обед по някое време един от групата иска да кльонкаме ама никой не му
се връзва на акъла в тая жега...Той се нервира и влезе сам...(не сме кльонкали
никога до тоя момент и за монтажа нищо не знаем, нема парашут, нема гявол)
Монтажа е голяма плуфка пусната на 10тина метра зад лодката.
Та влиза той и 1-2 часа "кльонка" пред нас. Вече е привечер и излиза лека вълна
лека полека лодката отива на майната си минавайки над някое потопено дърво и
последва адски як и безкомпромисен удар! И в този момент като по поръчка вятъра се
усилва. Ние нещо се занимаваме по брега и по едно време едвам се долавят виковете
на приятелчето : "Рексииии големо е!!!"
Ние шах... Гледаме той се запънал на борда като магаре на мост, въдицата на лък
вълните стабилни, абе яко цирк :D Ние все още незнаем, че нема риба и обмисляме
варианти с плуване да ходим при него и да му помагаме...в крайна сметка плетеняка се
скъса и много се смяхме след това :lol:
И 2-3 дни по-късно ще си тръгваме...
През цялото време беше адската жега, а около нас сянка йок.
Та започваме да прибираме ние багажа и стигаме до въдиците. Същото приятелче
дето му върза на кльонк си е събрал въдиците и вади калъфа от палатката...
отваря ципа и един змиичок като пружина скокна отвътре :lol:
Тогава за първи път видях човек скачайки да си вдига краката над раменете :lol: :lol: :lol:
И тая пуста змия се завря в палатката ни... а той вика червена с бяло с оранжев корем
отровна...заеби (а всички имаме фобия от тия гадинки)...в крайна сметка се оказа
обикновенна водна змия....ама на страха очите са големи :shock:
и Тетака
Аватар
mariov
Мнения: 237
Регистриран на: Пет Юни 08, 2007 22:24
Местоположение: SOFIA

Re: Сомски случки

Мнение от mariov »

Абе Тони аз незнам дали сам си качил кракаката на раменете ама ти какав казачок игра, мани Славе нему вервай на тоя много обича да фантазира па и риба неможе да лови добре че ходя с тях зада хвана по некоя риба давидят как изглежда.я разкажи за митичния на Ивайловград
http://www.mirmed3.com/" target="window.open(this.href);return false;
славе
Мнения: 315
Регистриран на: Вто Дек 28, 2010 21:17
получил Браво: 2 пъти

Re: Сомски случки

Мнение от славе »

mariov написа:Абе Тони аз незнам дали сам си качил кракаката на раменете ама ти какав казачок игра, мани Славе нему вервай на тоя много обича да фантазира па и риба неможе да лови добре че ходя с тях зада хвана по некоя риба давидят как изглежда.я разкажи за митичния на Ивайловград
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Виж момците кви мрежи режат,стабилни са, :lol: :lol:
Аватар
mariov
Мнения: 237
Регистриран на: Пет Юни 08, 2007 22:24
Местоположение: SOFIA

Re: Сомски случки

Мнение от mariov »

Знам че са стабилни кога ще ходим на :fish1:
http://www.mirmed3.com/" target="window.open(this.href);return false;
славе
Мнения: 315
Регистриран на: Вто Дек 28, 2010 21:17
получил Браво: 2 пъти

Re: Сомски случки

Мнение от славе »

mariov написа:Знам че са стабилни кога ще ходим на :fish1:

3 юни 8) 8)
Аватар
mariov
Мнения: 237
Регистриран на: Пет Юни 08, 2007 22:24
Местоположение: SOFIA

Re: Сомски случки

Мнение от mariov »

А Сопот?? Разбрах че си купил нова лодка да тие честита и много риби с нея.
http://www.mirmed3.com/" target="window.open(this.href);return false;
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Сомски случки

Мнение от Emo-83 »

славе написа:Ше хода на риба,октомври месец,ставам в 5часа,тъмно като в г.з,закачам ремаркето и тръгвам,минавам два три сфетофара брей фордчето върви като лудо,минавам 5-6 КИЛОМЕТРА срещам десетина коли,изпреварвам ги като спрели,викам си еее форда е голем автомобил с тая тежест от зад а летим,излизам на широкото на Бояна и напъвам,минавам покрай оемвито с около 120км,е да де ама там яко осветено,поглеждам в огледалото и............шок ,нема ремарке ,нема лодка,празно,спирам слизам и не мога да повервам,нема нищо,пулс над 200,кръвно над 200,викам си са ремаркето се е откачило и както карах бързо кви ли не гледки си представях,връщам обратно,гледам у тъмното къде е .........нема го,стигам на последния сфетофар и там го нема,викам си некои рибари са го видели и закачили,още по голем шок.Стигам на 50 метра от нас,нема го......спирам и започвам да звънъ на приятели да го търсиме.......и поглеждам отстрани а то си седи само в тъмното,не съм щракнал закопчалката и от първата дупка се откачило,пулс 70.кръвно 120на 80 и доволна физиономия.
Тази случка не я знаех....смях се яко. :D :P :D :P :D :P
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
dane_silurus
Мнения: 180
Регистриран на: Сря Юни 17, 2009 15:13
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 1 път

Re: Сомски случки

Мнение от dane_silurus »

С такива случки лесно се побелява :lol: :shock:
Английски форум: Задаваш въпрос и ти отговарят.
Руски форум: Задаваш въпрос, отговарят ти и ти отвръщат с такъв.
Български форум: Задаваш въпрос и ти обесняват колко си тъп!
славе
Мнения: 315
Регистриран на: Вто Дек 28, 2010 21:17
получил Браво: 2 пъти

Re: Сомски случки

Мнение от славе »

Марио,ходих на Сопот,ама не знам докъде е разрешено(колегите предния ден резнали шамандурите)минаха 3-4 часа,тъкмо потръгна риболова(квото хванех,обратно у водата)и минаха яра, аз спокоен риба не виси от никъде,ама ъц,дай билета(билета на брегъ да не го намокрим)викат ми излизай и чакай на брегъ,излизам и чакам,ама като не разбрах на кой брег да ги чакам,то брегове много(Слънчев Бряг,Червен Бряг,)викам си то са не е и сезона кво да права на некой си брег,па ако толко им е жал за мене,юни,юли може и да се появим по Слънчев Бряг,само на мене да не ми дожалее па да почнем да снимам кви оодета са напрвили с месните мрежлйовци,и да ги направим кино звезди :lol: :lol: :lol:
Аватар
Поморийския
Мнения: 348
Регистриран на: Вто Апр 01, 2008 16:50
Местоположение: Поморие Чикаго
получил Браво: 1 път

Re: Сомски случки

Мнение от Поморийския »

славе написа:Ше хода на риба,октомври месец,ставам в 5часа,тъмно като в г.з,закачам ремаркето и тръгвам,минавам два три сфетофара брей фордчето върви като лудо,минавам 5-6 КИЛОМЕТРА срещам десетина коли,изпреварвам ги като спрели,викам си еее форда е голем автомобил с тая тежест от зад а летим,излизам на широкото на Бояна и напъвам,минавам покрай оемвито с около 120км,е да де ама там яко осветено,поглеждам в огледалото и............шок ,нема ремарке ,нема лодка,празно,спирам слизам и не мога да повервам,нема нищо,пулс над 200,кръвно над 200,викам си са ремаркето се е откачило и както карах бързо кви ли не гледки си представях,връщам обратно,гледам у тъмното къде е .........нема го,стигам на последния сфетофар и там го нема,викам си некои рибари са го видели и закачили,още по голем шок.Стигам на 50 метра от нас,нема го......спирам и започвам да звънъ на приятели да го търсиме.......и поглеждам отстрани а то си седи само в тъмното,не съм щракнал закопчалката и от първата дупка се откачило,пулс 70.кръвно 120на 80 и доволна физиономия.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
mariov
Мнения: 237
Регистриран на: Пет Юни 08, 2007 22:24
Местоположение: SOFIA

Re: Сомски случки

Мнение от mariov »

славе написа:Марио,ходих на Сопот,ама не знам докъде е разрешено(колегите предния ден резнали шамандурите)минаха 3-4 часа,тъкмо потръгна риболова(квото хванех,обратно у водата)и минаха яра, аз спокоен риба не виси от никъде,ама ъц,дай билета(билета на брегъ да не го намокрим)викат ми излизай и чакай на брегъ,излизам и чакам,ама като не разбрах на кой брег да ги чакам,то брегове много(Слънчев Бряг,Червен Бряг,)викам си то са не е и сезона кво да права на некой си брег,па ако толко им е жал за мене,юни,юли може и да се появим по Слънчев Бряг,само на мене да не ми дожалее па да почнем да снимам кви оодета са напрвили с месните мрежлйовци,и да ги направим кино звезди :lol: :lol: :lol:
Требваше да ги чакаш в Княжево тиа лудилиса аз мислия да го посетя за гергьовден че нещо не ме здържа чак до 3 юни. :fish3:
http://www.mirmed3.com/" target="window.open(this.href);return false;
славе
Мнения: 315
Регистриран на: Вто Дек 28, 2010 21:17
получил Браво: 2 пъти

Re: Сомски случки

Мнение от славе »

Ходи.раздават безплатни портоколи :lol: :lol: :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”