Избор на язовир за зарибяване

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)

В кой язовир предпочитате да се пуснат сомчета

Тича
24
19%
Цонево
7
6%
Сопот
58
46%
Жребчево
37
29%
 
Общо гласове: 126

Аватар
Поморийския
Мнения: 348
Регистриран на: Вто Апр 01, 2008 16:50
Местоположение: Поморие Чикаго
получил Браво: 1 път

Re: Избор на язовир за зарибяване

Мнение от Поморийския »

Емо никой не трябва да се сърди щом е приел идеята за зарибяванеще се пуснат там където реши мнозинството Относно близоста но язовирите аз лично Цонево хич не го харесвам не ми е кеф да ходя там ама от приказки разбирам че е доста обезрибен все пак заслужава и той малко внимание .А иначе Жребеца СтКладенец Кърджали Те са ми на .......
Ivu
Мнения: 3
Регистриран на: Пет Мар 28, 2008 11:46
Местоположение: Варна

Re: Избор на язовир за зарибяване

Мнение от Ivu »

Въпреки,че гласувах за Цонево, според мен той първо трябва да се изчисти от мрежите, а след това да се зарибява. Аналогично е положението и с Тича.
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Избор на язовир за зарибяване

Мнение от LVitchev »

Вижте сега,аз какво мисля :idea: Как веднъж нещо не се направи като хората,как веднъж няма да има единодушие в едно начинание,как веднъж не станаха нещата леко и спокойно а вечно има разправия по между ни за всичко.Как не се сещате че ако всички дали пари за зарибяването,вземем да претендираме за язовир,просто ще стане мазало :idea: :idea: :idea: Спрете се моля Ви да пишете и да изказвате мнения,кой язовир заслужава и кой ще е следващия.Пуснете си гласа за който язовир искате и да приключва тая сага.Много ли е сложно да се направи това,както го направихме няколко човека.Не искам сега някой да почне с квалификации и други,просто да се замислим и да направим най-доброто и правилно нещо,гласувайте без да се вживяваме в нещата.Сега ще е Сопот,следващия път Сопот няма да е в списъка и това е,просто не е нужно да се дръгнем.Пари се събраха,колкото - толкова,важното е да го направим с кеф и без дрязги,защото като гледам,докато ги пуснем някъде,вече ще сме изпокарани и ще се гледаме на криво.Аз така мисля и се надявам да ме разберете правилно,без да се обижда никои.На мен просто вече ми писна да чета между написаните истини и всякакви други глупости.Ако така продължава,ще се откажа да участвам в каквито и да е мероприятия,въпреки че винаги съм ЗА ,след като е за общото ни хоби - РИБОЛОВА !!!!


Благодаря Ви за вниманието,надявам се да не ме разочаровате,вярвам във Вас и се надявам да ме разберете правилно,гласувайте и който водоем събере мнозинство,него зарибяваме,няма смисъл от суфлиране,за това е тази анкета,мнозинството печели при демократичен избор и това е.Поздрав !!!
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Direktora
Мнения: 138
Регистриран на: Съб Мар 13, 2010 19:24
Местоположение: BG- Sofia тел .0888-555-105

Re: Избор на язовир за зарибяване

Мнение от Direktora »

А кога се предвижда зарибяването? Че ще е Сопот то е ясно.
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: Избор на язовир за зарибяване

Мнение от boababa »

Радвам се и гласувах за Сопот,ходил съм само веднъж и е страхотен язовир! :wink: Його ми се губи в гласуването,щот е в неговата Губерня,па го нема! :roll:
Аватар
Поморийския
Мнения: 348
Регистриран на: Вто Апр 01, 2008 16:50
Местоположение: Поморие Чикаго
получил Браво: 1 път

Re: Избор на язовир за зарибяване

Мнение от Поморийския »

LVitchev написа:Вижте сега,аз какво мисля :idea: Как веднъж нещо не се направи като хората,как веднъж няма да има единодушие в едно начинание,как веднъж не станаха нещата леко и спокойно а вечно има разправия по между ни за всичко.Как не се сещате че ако всички дали пари за зарибяването,вземем да претендираме за язовир,просто ще стане мазало :idea: :idea: :idea: Спрете се моля Ви да пишете и да изказвате мнения,кой язовир заслужава и кой ще е следващия.Пуснете си гласа за който язовир искате и да приключва тая сага.Много ли е сложно да се направи това,както го направихме няколко човека.Не искам сега някой да почне с квалификации и други,просто да се замислим и да направим най-доброто и правилно нещо,гласувайте без да се вживяваме в нещата.Сега ще е Сопот,следващия път Сопот няма да е в списъка и това е,просто не е нужно да се дръгнем.Пари се събраха,колкото - толкова,важното е да го направим с кеф и без дрязги,защото като гледам,докато ги пуснем някъде,вече ще сме изпокарани и ще се гледаме на криво.Аз така мисля и се надявам да ме разберете правилно,без да се обижда никои.На мен просто вече ми писна да чета между написаните истини и всякакви други глупости.Ако така продължава,ще се откажа да участвам в каквито и да е мероприятия,въпреки че винаги съм ЗА ,след като е за общото ни хоби - РИБОЛОВА !!!!


Благодаря Ви за вниманието,надявам се да не ме разочаровате,вярвам във Вас и се надявам да ме разберете правилно,гласувайте и който водоем събере мнозинство,него зарибяваме,няма смисъл от суфлиране,за това е тази анкета,мнозинството печели при демократичен избор и това е.Поздрав !!!

Много прав .А какво ви е мнението всичките риби да се пуснат в 1 или най много 2 яз.
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Избор на язовир за зарибяване

Мнение от LVitchev »

Пак с анкета !!! Калин пуска още една и двете да са паралелно и да завършат заедно в един ден да не се губи време да се гласува пак,да не загубим още десет дни :idea: :idea: :idea:

П.П Ако се гласува за два,втория с най-много точки и това е :!: :fish3:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
Поморийския
Мнения: 348
Регистриран на: Вто Апр 01, 2008 16:50
Местоположение: Поморие Чикаго
получил Браво: 1 път

Re: Избор на язовир за зарибяване

Мнение от Поморийския »

Може и да не съм разбрал но като за яз.Сопот няма ли да са му множко имаики предвид събраните суми
piars
Мнения: 139
Регистриран на: Пон Авг 17, 2009 5:49
Местоположение: sofia
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 2 пъти

Re: Избор на язовир за зарибяване

Мнение от piars »

А аз да попитам измислихте ли еветуално на коя дата ще се зарибява,или и за това трябва анкета. :roll:
че ми кае он на мене ТИ кога яз сам ВИЕ!!!
macaka
Мнения: 523
Регистриран на: Нед Юли 12, 2009 17:30
получил Браво: 2 пъти

Re: Избор на язовир за зарибяване

Мнение от macaka »

LVitchev написа:Пак с анкета !!! Калин пуска още една и двете да са паралелно и да завършат заедно в един ден да не се губи време да се гласува пак,да не загубим още десет дни :idea: :idea: :idea:

П.П Ако се гласува за два,втория с най-много точки и това е :!: :fish3:

Краен срок за закупуване на сометата от с.Три водици -25-26 април т.г. :idea:
Аватар
iogo
Мнения: 981
Регистриран на: Съб Окт 29, 2005 11:31
Местоположение: Троян
дал Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Избор на язовир за зарибяване

Мнение от iogo »

boababa написа:Радвам се и гласувах за Сопот,ходил съм само веднъж и е страхотен язовир! :wink: Його ми се губи в гласуването,щот е в неговата Губерня,па го нема! :roll:
Гласувах Саше за Сопот но не се аргументирах в темата защото вече бях писал в друга тема защо съм за този язовир!
Смятам че има смисъл и с това зарибяване популацията със сигурност ще се захване, преди 3-4 години ИАРА пуснаха доста личинки, едни познати преди 3 години пуснаха 100 броя между 500 грама и килограм, миналата година посъбрахме малко средства и пуснахме 500 броя 10-12 сантиметрови сомчета.
Водоема има добра хранителна база и се охранява добре, в центъра на България е и през забраната е свободен!
BAT VANIO
Мнения: 22
Регистриран на: Пет Мар 20, 2009 11:22
Местоположение: Горна Оряховица

Re: Избор на язовир за зарибяване

Мнение от BAT VANIO »

:D и аз гласувах за сопот ,но искам да отворя дума за ястребино,там като че ли липсва малко сом :roll:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Избор на язовир за зарибяване

Мнение от Emo-83 »

BAT VANIO написа::D и аз гласувах за сопот ,но искам да отворя дума за ястребино,там като че ли липсва малко сом :roll:
Да може. :wink:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”