Easy trolling - спирачка за тролинг

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
славе
Мнения: 315
Регистриран на: Вто Дек 28, 2010 21:17
получил Браво: 2 пъти

Re: Easy trolling - спирачка за тролинг

Мнение от славе »

Малко двигателче двутактово в лодката е голем кеф,а и шумът нема да е изведен под водата да плаши рибите, :lol: :lol: :lol: :lol:

Easy trolling - спирачка за тролинг,си направи Любе и не се самонказвай с излишни шумове и пушеци на изгорело масло, :lol: :lol:
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Easy trolling - спирачка за тролинг

Мнение от LVitchev »

славе написа:Малко двигателче двутактово в лодката е голем кеф,а и шумът нема да е изведен под водата да плаши рибите, :lol: :lol: :lol: :lol:

Easy trolling - спирачка за тролинг,си направи Любе и не се самонказвай с излишни шумове и пушеци на изгорело масло, :lol: :lol:
Не бе Славе,не си ме разбрал :lol: :lol: :lol: Няма да троля с това помощно двигателче,просто ще го държа в лодката и ако нещо стане и закъсам,да се прибера до бивака,щото не нося гребла :lol: :lol: :lol:

Скорпион,разбирам какво имаш в предвид,аз също имам идеи,обаче оригиналното е направено както трябва и работи безотказно.Аз даже си мислих да търся определена пружина,която да е толкова здрава че да позволява отварянето на крилото според подаването на газ,а при тролинг крилото да стои стабилно без да се вдига.Да,ама ще ми се наложи да направя поне 50 проби,да събера различни пружини и да се занимавам с пробите цял ден,да влизам и излизам от водата.Ще търся оригинално за копиране,така няма да ми се налага да правя проби.Копирам,правя го,зглобявам,монтирам го и атака :lol: :lol: :lol:
Що се отнася до алтернатори и други,новите двигатели си имат всичко необходимо,не ми се иска да правя разни големи зглобки и т.н.Двигателчето е голямо една педя,събира ми се м лапата като я сложа отгоре :lol: :lol: :lol: Сега съм приготвил и стойката за него,ще а сваля в Пловдив,ще занеса на фрезист да ми направи дупките за захващането и тази през която ще минава вала.А бе до няколко дни - максимум седмица,помощното двигателче ще е факт !!!
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Konstantin Machorski
Мнения: 550
Регистриран на: Нед Окт 08, 2006 19:52
Местоположение: повечето време У лодката
получил Браво: 1 път

Re: Easy trolling - спирачка за тролинг

Мнение от Konstantin Machorski »

Любо , това моторче дето го продаваше 2т или 4т е
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Easy trolling - спирачка за тролинг

Мнение от LVitchev »

Konstantin Machorski написа:Любо , това моторче дето го продаваше 2т или 4т е
Ако питаш за ония черния които качих преди известно време,да 4т ама конете не ги знам,към 4-5 са !!!Мислех че е правен тук,обаче излезе че си е оригинален щатски :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”