Среща с НПО - Неидентифициран плуващ обект

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Среща с НПО - Неидентифициран плуващ обект

Мнение от LVitchev »

И аз останах изненадан от монофила,но въпреки отричането на същия,вече имам шпули за всяка от макарите ми със монофил.Човек се учи,имам спомен че по едно време пак бях навил монофил,само не си спомням защо го свалих от употреба :roll: :roll: :roll: Беше заради по сигурната победа с конеца и нещо ми се върти из главата че ме дразнеше мълчанието на върха на пръчката.Аре,че мисля да отивам на Пясъка пак,онзи ден ми се еба мамата и днес мисля да поправя нещата с някоя риба :lol: :mrgreen: :wink: :wink: :wink:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
oldman
Мнения: 199
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:37
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Среща с НПО - Неидентифициран плуващ обект

Мнение от oldman »

При скорост 4 км в час на 10 фута воблерите започват да драскат по дъното - това ми е ориентирът. Авансът държим полунатегнат и рибите се самозасичат. Имаме откачени риби, но са по-малко от извадените. Досега нямаме скъсано влакно или изправена тройка на шад рап 7 см от сом. Но, имайте предвид, че сом по-голям от 50 кила не сме закачали!
Сомът обича смелите!
oldman
Мнения: 199
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:37
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Среща с НПО - Неидентифициран плуващ обект

Мнение от oldman »

Обектът е идентифициран - от втория опит!

Изображение

Изображение
Сомът обича смелите!
Аватар
Geo
Мнения: 650
Регистриран на: Пет Авг 17, 2007 13:09
Местоположение: с.Сливито
дал Браво: 22 пъти
получил Браво: 44 пъти
Обратна връзка:

Re: Среща с НПО - Неидентифициран плуващ обект

Мнение от Geo »

Много са ти хубави снимките!Явно имаш добър партнер.
"Който търси,....намира!
Когато започна да пускам всичките си сомове,значи съм изкачил върха в риболова и недостатъците ми ще останат назад.
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: Среща с НПО - Неидентифициран плуващ обект

Мнение от boababa »

Старче,стегай се и ги мани тия говеда,дет крадат по 100-200метра влакно! :oops: Сомовете,са ти по-важни! :wink:
oldman
Мнения: 199
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:37
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Среща с НПО - Неидентифициран плуващ обект

Мнение от oldman »

Хи-хи, разви ми почти цялата шпула - накрая викам, ще стягам и каквото стане! И той взе, че спря! На ход с мотора до него, добих кураж и започна борбата...............
Последно промяна от oldman на Пон Сеп 26, 2011 13:28, променено общо 1 път.
Сомът обича смелите!
Аватар
Geo
Мнения: 650
Регистриран на: Пет Авг 17, 2007 13:09
Местоположение: с.Сливито
дал Браво: 22 пъти
получил Браво: 44 пъти
Обратна връзка:

Re: Среща с НПО - Неидентифициран плуващ обект

Мнение от Geo »

Много,а ма много искам да ми се закачи едно такова говедце на "малката ми дайвичка" и да видим кой на кого ще напълни гъзенката с пот!
Когато започна да пускам всичките си сомове,значи съм изкачил върха в риболова и недостатъците ми ще останат назад.
oldman
Мнения: 199
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:37
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Среща с НПО - Неидентифициран плуващ обект

Мнение от oldman »

Geo написа:Много,а ма много искам да ми се закачи едно такова говедце на "малката ми дайвичка" и да видим кой на кого ще напълни гъзенката с пот!
Най-искрено ти го желая!
Сомът обича смелите!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Среща с НПО - Неидентифициран плуващ обект

Мнение от LVitchev »

Гео,голям майтап си е,ако си самичък :lol: :lol: :lol: Държиш въдицата,рибата е до лодката,закачена е за опашката и само опашката гледаш,тялото е под водата :fish1: Нито с ръка,нито със канджа може да се стигне до нея,единственото спасени е да хванеш линията направо на карамба и да се опиташ да го извадиш :lol: :lol: :lol: Аз преживях такава слука и висях 35 минути вгледан в опашката,докато не мина колега които помогна във ваденето.Ако не беше дошла помощ,45 кг тулуп щеше да замине.Изживяването обаче си заслужава,страшни аванси взима първите десет минути :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

П.П а ако знаете амура какви аванси взима,не е истина,толстолоба ряпа да яде :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
oldman
Мнения: 199
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:37
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Среща с НПО - Неидентифициран плуващ обект

Мнение от oldman »

Как точно го извадихте? Защото при нас последният етап не се получи - заби воблера във въжето на лодката и се откачи, докато се суетяхме, държейки го за опашката.
Сомът обича смелите!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Среща с НПО - Неидентифициран плуващ обект

Мнение от LVitchev »

oldman написа:Как точно го извадихте? Защото при нас последният етап не се получи - заби воблера във въжето на лодката и се откачи, докато се суетяхме, държейки го за опашката.

Втора лодка,човека дето ми помогна дойде с лодка и го канджоса,а случая с амура,просто си замина,след като се опитах да го вадя с влакното на ръка :lol: :lol: Остана ми само кефа от борбата :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”