Ебро

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Ебро

Мнение от VARHARA »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ми то на жребеца по принцип не дава. :lol: :lol: :lol:
Minimal
Мнения: 186
Регистриран на: Нед Юли 05, 2009 10:42
Риболов: Тролинг и джиг
Местоположение: Нова Загора

Re: Ебро

Мнение от Minimal »

няма да лъжеш бе ей върхар :D :D :D дава си морунажи и то доволно
Съществува само един вид успех-да си свободен да изживееш живота си така,както искаш!!
Minimal
Мнения: 186
Регистриран на: Нед Юли 05, 2009 10:42
Риболов: Тролинг и джиг
Местоположение: Нова Загора

Re: Ебро

Мнение от Minimal »

иначе който е за сом язовира е само един ;) ивито му викат :)
Съществува само един вид успех-да си свободен да изживееш живота си така,както искаш!!
mc_pinko
Мнения: 5
Регистриран на: Чет Юли 05, 2012 16:46

Re: Ебро

Мнение от mc_pinko »

здравейте колеги петък,събота и неделя бях на ебро и за 3 дни 3-ма човека изкарахме само 1 шаран над 5 килограма а имахме 3 пръчки за сом и 3 за шаран,както очаквате останахме много разочаровани ,хвърляхме основно на пелети за сом ,отделно на куката слагах торен червей , вмирисана глава от ципура и вмирисана пилешка коя и нищоооооо направо ни се ревеше , за които познава зоната бяхме във чипрана близо до цаспе ,според мен проблема беше във дълбочината отначало хвърляхме на 120 метра от брегу със лодка а после на около 30 но ни направи впечатление че на 120 метра беше 1 метър дълбоко , възможно ли е това да е проблема ??? защото доколкото знам във жегите сома е на дълбокото защото е по студена водата ако можете с нещо да ми помогнете моля ви пишете :) след 2 седмици заминавам пак за 1 седмица и се надявам да изкарам нещо , забравих да кажа че за първи път ходя за сом :) благодаря предварително :)

Колега, моля пиши на кирилица! Ако нямаш на компа може да трaнслираш текста тук:
http://translator-bg.com/content/view/67/63/lang,bg/
Pike1
mc_pinko
Мнения: 5
Регистриран на: Чет Юли 05, 2012 16:46

Re: Ебро

Мнение от mc_pinko »

благодаря ти много , и се извинявам :)
pavel2061
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Фев 17, 2011 17:39

Re: Ебро

Мнение от pavel2061 »

Здравей колега.Миналата седмица се прибрахме от там.5 дни на чипрана от ляво на рампата за пускане на лодките.Няколко сомчета до 22 кг. и няколко шарана до 15кг.След това преместихме лагера срещу каспе на плажа на чакон.Пак сомове и шарани,като сомовете стигнаха до 2.10 . стръв само пелети на косъм и захранване с пелети.
mc_pinko
Мнения: 5
Регистриран на: Чет Юли 05, 2012 16:46

Re: Ебро

Мнение от mc_pinko »

браво,доста добре ние хвърляхме също на пелети но никакъв резултат явно самото място не сме улучили бяхме на чипрана където има някакъв огромен склад ли незнам и аз какво за камъни , на 15 сам във kаспе до 21 поне ако си наблизо боже да се видим и да обменим опит че на мен ми липсва доста :)
mc_pinko
Мнения: 5
Регистриран на: Чет Юли 05, 2012 16:46

Re: Ебро

Мнение от mc_pinko »

а колко на вътре хвърляхте доло горе ??? ние също захранвахме с пелети около 30 кг сме пуснали за захранка в период от 2 дни
pavel2061
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Фев 17, 2011 17:39

Re: Ебро

Мнение от pavel2061 »

Разпъване с лодката от 120 до 170м.Като пуснеш монтажа на дъното сипваш около 2кг. пелети от горе над всеки монтаж.За съжаление се прибрахме вече в България.
mc_pinko
Мнения: 5
Регистриран на: Чет Юли 05, 2012 16:46

Re: Ебро

Мнение от mc_pinko »

еми може би не сме уцелили мястото защото и ние влизахме слодката и пускахме на 120 метра колкото въже имахме на макарите и пускахме между 3-5 кг на всяко влизане
Аватар
koiki
Мнения: 390
Регистриран на: Пет Юли 02, 2010 9:25
Местоположение: София

Re: Ебро

Мнение от koiki »

Някой не иска ли да ходиме на Ебро
РИБОЛОВЪТ УДЪЛЖАВА ЖИВОТА
jujistef
Мнения: 372
Регистриран на: Вто Юни 22, 2010 8:50
Местоположение: София
дал Браво: 1 път

Re: Ебро

Мнение от jujistef »

http://storage4.album.bg/d68/1509201231 ... 980733.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Иво Ломски
Мнения: 1047
Регистриран на: Сря Яну 28, 2009 20:59
Местоположение: София
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 23 пъти

Re: Ебро

Мнение от Иво Ломски »

Пич, виж си десния глезен :shock: Почти си го строшил! Аз за това не искам на Ебро :D
Живот без страст не е живот а само съществуване...
jujistef
Мнения: 372
Регистриран на: Вто Юни 22, 2010 8:50
Местоположение: София
дал Браво: 1 път

Re: Ебро

Мнение от jujistef »

тежи бе :)
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”