Моята история

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
Аватар
pavel mangelov
Мнения: 575
Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 21:42
Местоположение: Yambol...ama ot Sevlievo

Re: Моята история

Мнение от pavel mangelov »

:shock: :shock: :shock: ....ауууу,Бат Любо,с теб в лодка се не качвам :lol: :D :lol:
I'll be back.....for the next season
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Моята история

Мнение от Emo-83 »

LVitchev написа:Алоуууу,цяла ферма се събрахте едър рогат добитък бе :lol: :lol: :lol :wink: :wink: :wink:

Ходя със кеф за риба,освен ако някакъв проблем не ми развали настроението.Никога не ми е дремело дали ще хвана риба или не,но за това пък съм куче марка и се напъвам да кльонкам и троля с часове,като тролинга е за сега на първа линия.Особенно ми е приятно когато съм с някои приятел в лодката,карам го да пее,да рецитира стихотворения и понякога удряме по някои кючек или ръченица,луда работа.С един такъв пасажер,правихме дует насред язовира,дано някои да не ни е снимал :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Той ще се познае,няма да го споменавам.Сега съм му дал задача,при следващото возене да е научил песента "Три кокошки съм заклала" иначе го пускам да ходи пеш,направо го свалям в движение.Забравих,да му напомня да си опресни и стихотворението "Жив е той,жив е " че предния път само първия куплет знаеше и му писах 2+ а трябва поне да го научи за 4+ :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
Шест кокошки сам заклала,
майката съм си е.аллллааа.
Яла Любе до вечера,
ще те чакам със Дюлгера(Франко).

Лодката съм си измила.
Със Чирпанска киремида.
....продължението го чуйте сами. :D :P :D
http://www.youtube.com/watch?v=nvYSMuJx7N8" onclick="window.open(this.href);return false;
Ти пък научи това....пак е Ботев.
Защо не съм и аз поет,
поет като Пишурката?
Ех, че ода бих направил
на баба си на хурката!

Защо не съм и аз поет,
като Сапунова трети!
Че запял бих, че възпял бих
на владиката конете!

Но защо не съм Владикин,
да напиша чудна драма -
за жабите, за мишките,
и боят им с цар Радана?

Защо не съм и Войников,
плодовит, прочут списател,
да съставя и молитви
на нашия цар създател?

Защо не съм и Пърличев,
да преведа Илиада;
но с такъв превод, за който
и лобут да ми се пада?

Но защо не съм Славейков,
да заплача, да запея:
"Не пей ми се, не смей ми се,
от днес вече ще да блея"?

Но защо не съм и Вазов,
"вярата" си да възпея:
че ще стане вълк овцата,
а певците като нея?!
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Моята история

Мнение от LVitchev »

Емоооо,сомовете ка то чуят за Чирпаската керемида,сами ще влизат в лодката :lol: :lol: :lol: Ще си мислят че ще ги замеряме с керемиди и така :mrgreen: :lol: :wink: :wink: :wink:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: Моята история

Мнение от franko »

Diman написа: Връщам се помъдрял и спокоен отново тук...
Радвам се да те срещна отново тук :wink: .Скоро може да дойдем и на твоя територия, ако всичко е както сме го изчислили де. :fish3:
magiosnika
Мнения: 342
Регистриран на: Пет Дек 22, 2006 20:28
получил Браво: 52 пъти

Re: Моята история

Мнение от magiosnika »

Изображение
Тролка, приликата между мен и тая птичка е, че умеем да ловиме всякакви рибки :wink: При това без да се напрегаме и вживяваме - просто ни идва отвътре и го правим с лекота 8) Ти си се напрягай, бори,философствай и мечтай - това на мен не ми пречи :D Но ми доставя по голямо удоволствие да наблюдавам нея - вместо теб. Те тоя любимец примерно съм го дебнал 5 часа :D Чети,чети Хемингуей има още какво да се желае 8) Пробвай и на руски ще ти е от полза :P
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: Моята история

Мнение от boababa »

Маги,нищо не си разбрал през годините! :cry: Точно фукането и снимките са големият проблем тук и така ще си остане въпреки моите провокации към усещане и осмисляне на сомския риболов!Късмет и поздрави от Юскеселиев! :wink:
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Моята история

Мнение от LVitchev »

Троли,ако има някои тук,които да се фука че много ги разбира сомовете,това си ти :lol: :lol: :lol: И аз имам хванати сомове,които не съм снимал и си трая.Каква крива ракета си ти,интригантстваш и като не ти отърва,почваш да се връткаш като курва.Нещо Мага те отсвири,видя момчето че сме пичове и вече не ти върви по гайдата а,нека ти е вътре :idea: :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Bobir
Мнения: 177
Регистриран на: Вто Фев 13, 2007 15:57
Местоположение: Зимата в Софето,Лятото по язовирите :):):)
дал Браво: 13 пъти
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Re: Моята история

Мнение от Bobir »

:oops:
Чудя се дали да пиша така като гледам как се заяждате..........

Миналата година отивам на Жребеца и имах една въдица и 2 силикона.
Бях метнал и на дъно за бяла. Въпросната въдица беше в колата, ама на дънните няма и помен от удар. Ама как да има като беше към средата на март.
Гледам хората с лодки ловят бяла на силикон. Викам си и аз ще метна силикон.
И хоп една бяла към 2.5-3 кила беше вънка. :shock: :shock: После нямах удари.
Прибрах се и се гласях вече за началото на Април да ходя пак на Жребеца.
Отивам ама този път въоръжен с Уфимката……..
5 дни никакви удари и се прибрах и се разболях от вируса на ЛУДОСТА и се почна лодка мотор Воблери сонар………. :fish3: Сега съм си подарил мачовете и дънните на майка ми и брачеда.
Тази година един приятел ми даде да пляскам малко с един карбонов кльонк и ми хареса. Мисля, че вече доста ме е хванал вируса на ЛУДОСТА.

:lol: :lol: :lol:
i ribar sam i lovec sam:):):)Ot taia riba ne moga da si platia parnoto:):):):)
Аватар
Pike1
Мнения: 1692
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 23:28
Местоположение: Ямбол
получил Браво: 11 пъти

Re: Моята история

Мнение от Pike1 »

Ами добре дошъл в психиатричното :wink: :!: Друго кво да ти кажа...няма да те изпишат скоро :D За тая лудост лек няма :D
MEMENTO MORI
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Моята история

Мнение от LVitchev »

:lol: :lol: :lol: Пиши си бе приятел,никои с никои не се кара,просто се дръгнем тук,да минава времето :lol: :lol: :lol: А добре дошъл при лудите :fish1: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
magiosnika
Мнения: 342
Регистриран на: Пет Дек 22, 2006 20:28
получил Браво: 52 пъти

Re: Моята история

Мнение от magiosnika »

Тролс, разбрал съм за всеки квото ми трябва :wink: Няколко години керизим тоя форум без да пишем и ред - погледни ми регистрацията :D Та като прописах, един момок на име Троли ме пита къде са ми трофеите :P И ми се пъчеше с Тролина и бела рибка 4 килца. А Люсиенчо дори се притесняваше дали имам сом за супица :D Видя вятъра на промяната и заглъхна :mrgreen: Сега гледай природата на която се любувам и си трай :idea: Чувства в риболова НЕ ВЛАГАМ, щот се ЗАБАВЛЯВАМ :idea: Изображение
Тая снимка дано не ти е проблем :lol:
Аватар
te4osoma
Мнения: 1880
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 16:30
Местоположение: ако го кажа,после трябва да ви убия.
дал Браво: 318 пъти
получил Браво: 122 пъти

Re: Моята история

Мнение от te4osoma »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Не се обвързвай с неща от които не можеш да се отървеш за 30 секунди ,когато усетиш жегата зад ъгъла...
Аватар
Pike1
Мнения: 1692
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 23:28
Местоположение: Ямбол
получил Браво: 11 пъти

Re: Моята история

Мнение от Pike1 »

Изображение
Добре де :wink: Да се опитам да вкарам темата в руслото и.Ето на :wink: В събота си припомних как започнах.....с уфимката.Голям купон е ама и голям зор да тропаш от това нещо :wink:
Айде сега бъзикайте се :D
Последно промяна от Pike1 на Пон Юли 18, 2011 22:41, променено общо 3 пъти.
MEMENTO MORI
Аватар
Spinhead
Мнения: 483
Регистриран на: Чет Окт 07, 2010 15:42
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 9 пъти

Re: Моята история

Мнение от Spinhead »

Внимавай,като повръщаш да не е от създадено ти главоболие....лелее,ако гепим ще си играя с тебе на пиян морков.
Пена е железен, истински сомаджия си е отвсякъде, за брейда не мога да коментирам :D , честито и да ги громиш яко :wink: !
Лудоста в Спининга е не по-малка от тази в Изкуството.
Аватар
Pike1
Мнения: 1692
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 23:28
Местоположение: Ямбол
получил Браво: 11 пъти

Re: Моята история

Мнение от Pike1 »

LVitchev написа:[
Няма да се смеем много,ама и ти си се постарал да е както едно време :lol: :wink: :wink: :wink:
:lol: :lol: :lol: Бат Любо, даже не съм се и постарал :lol: Домързя ме да и закачам транеца с Минкотата и стойката със сонара , че си го знам мястото.Още щеше да се смееш :lol: :lol: :lol: :wink:
MEMENTO MORI
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”