--Парашута при лов на сом с кльонк

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
vihren
Мнения: 720
Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 10:18
Местоположение: Велико Търново
получил Браво: 2 пъти

Re: Парашута при лов на сом с кльонк

Мнение от vihren »

Риболов на кльонк без парашут е почти невъзможен................с много малки изключения :mrgreen:
Аватар
bai ves
Мнения: 5558
Регистриран на: Сря Авг 22, 2007 18:53
Местоположение: Велико Търново
дал Браво: 1 път
получил Браво: 15 пъти

Re: Парашута при лов на сом с кльонк

Мнение от bai ves »

:lol: то не за риболов, я как ще метнеш леко бело от лодката, да го нагледаш как потъва и изплува..цък па на парцали и парченца, по Синия Дунав. Бе мани.......
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Re: Парашута при лов на сом с кльонк

Мнение от PENN »

Парашутчето спокойно може да е троен размер и да не са 50 бройки примерно,а само 6. :wink:

Това горе може да е модел за 20 тона лодка.
Go BIG or Go Home!
shkarcheto
Мнения: 791
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 19:26
дал Браво: 1 път
получил Браво: 2 пъти

Re: Парашута при лов на сом с кльонк

Мнение от shkarcheto »

vihren написа:Риболов на кльонк без парашут е почти невъзможен................с много малки изключения :mrgreen:

Вихрене, тук не си прав и като се видим, ще ти го докажа.....................
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Парашута при лов на сом с кльонк

Мнение от LVitchev »

Преди два дни си инсталирах новия стар ел.двигател на Макс с Ай пилота,приключиха мъките с пускането и ваденето на парашути,пускането и ваденето на котви,джанти,релси,пити плътно желязо и т.н и т.н.Намирам ръба,натискам едно бутонче и започва кльонкането,като в същото време мога да се местя напред-назад,на където си искам пак с дистанционно в ръка :wink: :wink: :wink: А бе,остана да си взема и един огромен телевизор за да гледам спокойно листопад :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Шкарче,ти си на ред,гледай курса като ти е във вярната посока да се обадиш че без телевизор кофти :wink: :wink: :wink:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
Anton_65
Мнения: 912
Регистриран на: Пон Окт 31, 2011 14:08
Риболов: На кльонк и прясно женско едно време,сега на спомени ха ха
Местоположение: Асеновград
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 14 пъти

Re: Парашута при лов на сом с кльонк

Мнение от Anton_65 »

vihren написа:Риболов на кльонк без парашут е почти невъзможен................с много малки изключения :mrgreen:
Преди многооо години като нямаше ни дебели корди ни куки,пък за парашути кой ли беше чувал :lol: ,риболова на кльон ставаше на определен час,от 08ч. до 10,30ч.и задуха ли вятър излизах, надвечер пак същата работа,максимум 2 ч.,но тогава на влизане имаше по 1,2 или 3 риби,щото имаше :wink:
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Парашута при лов на сом с кльонк

Мнение от LVitchev »

Антоне,сега сме в друго време :idea: :idea: :idea: Сома е малко,кльонкащите са повече от рибите а технологийте напъват здраво да влязат в живота ни.аз не бих се отказал от нищо ново,без значение какво е то.Има колеги които отричат всичко,сонара им пречел,стоманените проволки биле за Мерлини,пръчките не знам си какви биле,а бе,доста неща се отричат,но пък те си имат плюсове,които не са за подценяване,както двигателя които се ползва за котва и те държи на едно място без въжета и парашути,без релси и бордюри и т.н и т.н.На всичкото отгоре,двигателя си има толкова иновации и най-важното е че не е необходимо да управляваш,а бе,аз го оцених и знам какво правя,въпрос на време е доста хора да се усетят,както и доста вече си взеха :wink: :wink: :wink:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Парашута при лов на сом с кльонк

Мнение от Emo-83 »

Бе ел.двигател и на По е било немислимо. :wink:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
Pike1
Мнения: 1692
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 23:28
Местоположение: Ямбол
получил Браво: 11 пъти

Re: Парашута при лов на сом с кльонк

Мнение от Pike1 »

Любопитно ми е този ел. двигател може ли да се програмира за бавен ход, имитирайки дрейф през избрано трасе ?
MEMENTO MORI
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Парашута при лов на сом с кльонк

Мнение от Emo-83 »

Pike1 написа:Любопитно ми е този ел. двигател може ли да се програмира за бавен ход, имитирайки дрейф през избрано трасе ?
Разбира се може.Скороста на дрейфа и преместването можеш да си избереш сам.Освен това можеш да си сложиш точки по трасето и да се движиш само покрай скалите или някой нос.....без да те интересува вятъра.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
Pike1
Мнения: 1692
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 23:28
Местоположение: Ямбол
получил Браво: 11 пъти

Re: Парашута при лов на сом с кльонк

Мнение от Pike1 »

Значи е супер тогава. Любо, ще ме качиш в лодката да дръпнем един тигел :wink:
MEMENTO MORI
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Парашута при лов на сом с кльонк

Мнение от LVitchev »

Пики/нали Светльо рибата те прекръсти :lol: /,нямаш проблем бе приятелю,веднага ви натоварвам с Янко и ви правя показно,макар да не съм много в час със двигателя и всичките му функции,надявам се да останете очаровани от възможностите му :wink: :wink: :wink: Имате проблем обаче,дори и да се очаровате,ще се разочаровате от цената :lol: :lol: :lol: Ей такива дзъркели :shock: :shock: :shock: ще опулите когато тръгнете да си го купувате :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: Парашута при лов на сом с кльонк

Мнение от yankosan »

Ачка,да не си проектирал някой нов небостъргач в Ямбол :roll: :wink: :D :P :D :lol:
Колега, пак спамиш! :fish6:
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Парашута при лов на сом с кльонк

Мнение от LVitchev »

Трябва да проектира поне два,че да му останат кинти от бакшиша че като решите да сменяте парашута,трябва да има кинти за двигател :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
nikaro
Мнения: 418
Регистриран на: Чет Юни 11, 2009 22:02
Местоположение: Балчик
получил Браво: 1 път

Re: Парашута при лов на сом с кльонк

Мнение от nikaro »

Честито,Любе!Това наистина е ценна и полезна придобивка.Представи си на Дунав какъв цар си с него :wink: Ей разгевези ви тоя Иво,ей :D Между другото сериозно кажете каква е цената?!?
"Никой не умира девствен-животът на всеки го слага"
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”