При ТРОЛИ

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: При ТРОЛИ

Мнение от ribata402 »

Наи отдоло в поста ти пиша че мие смешно.Пак ти са уплаши ,че си падам по теб хи..хи..хи..да падам си ,но само эа това дето го энаеш эа пустия му трол.
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: При ТРОЛИ

Мнение от franko »

При Троли е гот!Няма какво да напиша,но да знаете,че ви чета. :wink:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: При ТРОЛИ

Мнение от Emo-83 »

boababa написа:Рибо,успокой топката и не се дръж,като трофеен сом! :wink: Отговарям ти,щот това мнение не си го писал ти! :wink: Бих заложил,че Емо-83 е помагал!Та Троли за да стане Троли се е борил за всяка една риба и е воювал по форумите,за да защити разбиранията си!Освен това създадох някои нови разбирания за сома,които работят!Сам съм търсил и сам съм намирал инфото-ключът към сомовете,но не от "колеги" сомаджии а от извора-РАПАЛА!Сега се знаем всички,но преди 7години сомският риболов беше V.I.P и малко хора имаха достъп,и инфо за ква игра става въпрос! :wink: Та,треа да си благодарен,че изобщо пиша за сома щот малцина го правят!Не ми давай кеш пара за това,а само некоя бира! :mrgreen:
Тука си абсолютно прав....без 1-вите две изречения.С този човек се видях случайно оня ден.....чел ме е тук.Може да съм го подвел със мнения за лодки,но така мисля.Видяхме се там където сглобяват моята лодка.Попита 3-ма какво мислят за лодките.Макс,Ники от Ямаха и мен.Тримата бяхме на различно мнение,а той сам направи своя избор.Останах с впечатление,че има познания в риболова.....не го подценявай.За лодките знае всичко....включително на коя страница в Мобилето е нещото,което става.Бил е при Миро и при всички останали вносители.Не вярвам да е гей,че да се е подвел по мнението ми за най-готината риболовна лодка.На моята реклама не съм му правил......това е.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: При ТРОЛИ

Мнение от LVitchev »

Човека ходи за риба от дете,познаваме се от 100 години и сме ловили риба заедно на всякъде в България,още преди Троли да е видял за първи път въдица в живота си :idea: :idea: :idea: Друго няма какво да кажа,и лодки е виждал вякакви,особено една,дето когато седна в нея ми заприлича все едно си е надянал спасителен пояс,ама това е друга работа :lol: :lol: :lol: Имаше и една друга лодка,дето с него я карахме на сухо,но се откачи теглича от колата и се разлетяхме като лястовички с него из храстите :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Аз обаче се изсипах върху него на меко и ми нямаше нищо а тои се разглоби тотално :lol: :lol: :lol: Ех,спомени,спомени :lol: :lol: :lol: Светльо,я качи снимка да те видя какво си взел :lol: А що се отнася до сомовете,Тролинга е първата стъпка и от там се почват кльонкове,парашути,тенти,маси и столове и т.н и т.н.Знаеш,правили сме 200 бивака заедно,та се готви за още разходи :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :wink: :wink: :wink:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
max
Вносител
Мнения: 3210
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 15:24
получил Браво: 11 пъти
Обратна връзка:

Re: При ТРОЛИ

Мнение от max »

LVitchev написа:............................ Светльо,я качи снимка да те видя какво си взел..........................................
Изображение
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: При ТРОЛИ

Мнение от franko »

Голам кеф и готино клипче :wink: .
http://www.youtube.com/user/maxblue111" onclick="window.open(this.href);return false;
Браво Шкарче!Виждам те щастлив.
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: При ТРОЛИ

Мнение от LVitchev »

Браво Светльо,добър избор :fish5: :fish5: :fish5: Готов си за тролинг.Остана Макс да ти докара и един ел.двигател за да разбереш за какво става въпрос го питай,а може и аз да ти обясня като се видим :wink: :wink: :wink: Приготви си още кинти,не се стискай :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: При ТРОЛИ

Мнение от ribata402 »

Любе лодката е тази която караш ти на Антона.Иво мерси за клипа,че ми домачня да си я видя пак,сарцето ще ми се спука до като доиде.Любе за ел и др.ексти има време малко по малко ,че пари не останаха.Но като му доиде времето ще е уборудвам на нивото на Макс бъди сигурен.А по клъона не ми е на сарце,нашия си падаше пък аз гледах от брега.Но за трол. и джиг ште сам цяла зима вътре.Там ще е купона.А за риболова тез си мислят,че сам от вчера.
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: При ТРОЛИ

Мнение от Emo-83 »

Красота. :wink:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: При ТРОЛИ

Мнение от boababa »

Това е прелюдия към новата ми тема! :idea: :wink: ЕТИКА и ИЗЯЩЕСТВО в РИБОЛОВА на СОМ! :idea: :idea:
Технология! :wink:
Изображение

За нас! :wink:
Изображение
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: При ТРОЛИ

Мнение от LVitchev »

:lol: Снимай си и прашките и дай магазина че някои може да иска да си вземе същите на цвят :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: При ТРОЛИ

Мнение от Emo-83 »

Не го заяждай сега....нека видим какво ще каже.....със 1-вите снимки беше ясно,че има идея.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: При ТРОЛИ

Мнение от LVitchev »

В другата тема заяде Гризенди,направи му харакири :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ти какво очакваш да каже,или мислиш че ще научиш нещо ли :lol: Това е прелюдия към същото което го пише вече цяла година :idea: :idea: :idea:
Последно промяна от LVitchev на Нед Дек 23, 2012 20:47, променено общо 1 път.
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: При ТРОЛИ

Мнение от boababa »

АЗ,се гордея с ЧЕРВЕНИТЕ СИ ПРАШКИ и искам да засвидетелствам ОГРОМНАТА си благодарност и любов към ЛЮБО,който засне тези снимки на "МОЯТА БОРБА" с ХУБАВ СОМ,без тях съм НИЩО! :idea: ОБИЧАМ те ЛЮБО! :wink: Тези снимки са ДОКАЗАТЕЛСТВО,че ме бива в сомския риболов и на финна линия 0.275мм=12.2либри=5.5кила тест на линията Монофил,може да се извади 24кила=50либри СОМ! :wink: Още по-велико се чувствам,че го вадих с една ръка,без опора в тялото или с колан на кръста! :shock: :!:
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”