Да спрем токаджиите и мрежарите

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
Zander
Мнения: 6273
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:21
Риболов: Спининг
Местоположение: София
дал Браво: 62 пъти
получил Браво: 213 пъти
Обратна връзка:

Re: Да спрем токаджиите и мрежарите

Мнение от Zander »

Emo-83 написа: Понеже всички тези цели са свързани със финанси,нашата задача е следната.
Трябва ни истински човек който да работи по различните европейски програми.Той не може да бъде нито аз,нито незнайния войн с добро желание,защото няма нужните знания и опит.Именно за това имам нещо в предвид.При желание ще ви запозная със човек знаещ всичките пътеки и действия,които могат да се предприемат за усвояването на тези Евро пари и програми.Същия този човек познава от вътре ИАРА и с кое и как точно да се постъпи.Освен знанията си той не е корумпиран....именно поради това не е там.Само ще вметна,че ИАРА още работят по негови проекти....не говоря за случайна личност,нито за приятел.
Аз съм ЗА и гласувам с две ръце за такъв човек /със знания и опит/ да поеме организацията и да поведе останалите. :idea: :idea: :idea: Давай, запознай ни с него и да се захваща с работата - аз и останалите ще помагаме, с информация, с действия, протести, и със всичко което можем!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Да спрем токаджиите и мрежарите

Мнение от Emo-83 »

Zander написа:
Аз съм ЗА и гласувам с две ръце за такъв човек /със знания и опит/ да поеме организацията и да поведе останалите. :idea: :idea: :idea: Давай, запознай ни с него и да се захваща с работата - аз и останалите ще помагаме, с информация, с действия, протести, и със всичко което можем![/quote]
Предполагам,че твоя телефон мога да го взема от Марко.Ще се свържа с човека и ще го доведа при вас за да говорите и прецените.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Zander
Мнения: 6273
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:21
Риболов: Спининг
Местоположение: София
дал Браво: 62 пъти
получил Браво: 213 пъти
Обратна връзка:

Re: Да спрем токаджиите и мрежарите

Мнение от Zander »

Emo-83 написа:
Zander написа:
Аз съм ЗА и гласувам с две ръце за такъв човек /със знания и опит/ да поеме организацията и да поведе останалите. :idea: :idea: :idea: Давай, запознай ни с него и да се захваща с работата - аз и останалите ще помагаме, с информация, с действия, протести, и със всичко което можем!
Предполагам,че твоя телефон мога да го взема от Марко.Ще се свържа с човека и ще го доведа при вас за да говорите и прецените.[/quote]

ОК.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”