Нови модератори-предложения към Пайк.

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Аватар
Левака
Мнения: 5158
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:13
Местоположение: София
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 5 пъти

Re: Нови модератори-предложения към Пайк.

Мнение от Левака »

lubobg написа:Не става въпрос какво искам аз ,Емо или някой друг.

Не разбрахте ли че
Форума ще изглежда така както реши администратора или нама да го има.

Това че някой има собствено виждане е негова работа.

Тия йерархии дето ги разправя Емо ги няма в правилата.Имаше в казармата едно време.

Точно за това подфорума е на това дередже.
Защото няколко човека си мислят че всичко им е позволено и за тях няма правила.

Сега за това че съм изказал личното си мнение очаквам до ме изяадете с парцалите.
Айде почвайте
Евала пич за откровенноста.Не те познавам но в думите ти намирам огромен процент истина!!!!
Убий глупака с мълчание.

http://sladkarnica-jasi.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Нови модератори-предложения към Пайк.

Мнение от Emo-83 »

Естествено е,че ще става каквото иска собственика.От мненията ви разбрах,че знаете какво. :roll: В крайна сметка тук изказваме предложения.......нещо сте се объркали.
До колкото си спомням самия Пайк пожела да споменем,кои теми да се премехнат и кой да бъде модератор.Направете си справка.
Наех се да го улесня с тази задача,защото полужението стана непоносимо.Много доброжелатели и теми се отвориха изведнъж.Кой ли не предупреди за спамаджийство,правейки същото с пълен успех.
И понеже мислейки на глас изпадам в същото полужение,това е последния ми пост опитвайки се да помагам и насочвам.
Това,че спинингистите,четът......може само да ме радва.Значи форума е интересен и има нужда от него.
Пожелавам на собственика,успешен избор.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Нови модератори-предложения към Пайк.

Мнение от Emo-83 »

VDP написа:
zlatnia56 написа:
lubobg написа:Ето и едно безпристрастно мнение.
Повечето се познавате и не виждам как някой ще прилага правилата и ще наложи бан на някой който познава.
Модератора или двама ако са трябва де са готови да изгонят всеки.
Моето мнение е модератор от друг под форум.
Напълно правдиво мнение което подкрепям. Предлагам двамата Павки, от Русе и София. Точни, толерантни, разбиращи от риболов и такъми .Който не вярва да им прочете ПИСАНИЯТА.
Ето и още едно безпристрастно мнение. Абсолютно не съм съгласен с вас колеги, макар и спинингист, това е другия под форум който чета от край до край (просто за мен има много какво да се научи тук, както за риболова, така и за уважението между големи хора доказали себе си)! Тези хора са уникални в риболова който практикуват и уважаващи се един друг благодарение на това което са постигнали! Не виждам как един външен модератор би им спечелил уважението и доверието, за да се съгласят с него! Един Троли (и не само той, споменавам го само като по прям в изказванията си, дори и спрямо хора който уважава) ще го изяде с парцалите на 3-тия ден, а с постоянно моделиране и БАН, ще доведе до естествено умиране на под форума от това че няма да има кой да пише в него! Ако това е целта, по добре директно да се затвори!
Така както виждам, те самите стигнаха до консенсус за модератор и нека уважим тяхното мнение, ако искаме да има под форум "риболов на сом"!
Колега не те познавам лично,но споделям на 100% мислите ти.Евала за откровенноста и смелоста да споделищ всичко това с нас.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Нови модератори-предложения към Пайк.

Мнение от LVitchev »

Сега,първо ще ви кажа едно здравейте,че току-що си влезнах в къщи,уморен от път и проблеми с колата.
Момчета,че съм един от виновниците за това което става,две мнения няма :idea: :idea: Има обаче един тънък момент,аз съм пич,както в живота така и тук и бих понесъл всякаква отговорност и всякакво наказание,което ми се наложи,стига да ми се наложи,без да роптая и да се жалвам.Заминавам в почивка и след като ми изтече ще се върна и пак ако ми се наложи Банн,пак заминавам,щом трябва.Въпроса е обаче,че такъв няма.Дали Паика ми е приятел или си пада по мъжки дупета/що да не му пусна/,явно не съм направил кой знае какво за да го получа.Има обаче наистина нужда от сериозен мод,които да спира всякакви отклонение превантивно,за да се избегнат скандали,нетактични подмятания,обиди и т.н.Трябва да има равнопоставеност и когато един наплюе някои,този някои трябва да има право на отговор и тогава да се заключи или темата и ли да се изтрият постовете и на двамата,с предупреждение към тях.Има хора,които пускат умишлено правокативни мнения,мнения изпълнени с глупости и се задават въпроси толкова тъпи,че просто по някога се налага да се сложи този човек на мястото му и да слезе на земята.Интересното е,че простотията им е толкова фрапираща,но те се възмущават на подмятанията и чак се сърдят.Има хора,които в живота си не съ пипнали нито стъкломат,нито смола,изобщо не са наясно какво се прави и как,обаче си позволяват лукса да дават съвети и да спорят/визирам един серсем/дето правеше лодки за 200лв.Няма да споменавам колко хора не са виждали сом по-голям от три килограма,обаче дават съвети,спорят и се заяждат,като че ли са притежатели на световния рекорд по улов на сом !!!Аз бях спинингист,има достатъчно уловени големи риб и от всички видове хищници излизащи на изкуствени примамки по нашите язовири и реки`но винаги съм казвал само това,което аз знам и ползвам,начини,такъми и други тънкости,които аз съм пробвал лично и съм имал успехи.Станах и кльонкаджия,макар да съм ходил с други хора,но не съм бил активния,в смисъл че съм седял в лодките с пръчка в ръка,без да съм имал късмета да хвана риба.Някои да се похвали че ми е предал някаква тънкост ??? Нито питам,нито ще питам,уча се сам,дочувам туй-онуй и попивам.Е,лязох в редиците и на кльонкаджиите,може да нямам голяма риба още,но това не ме прави по-малко способен от другите и искам да ги догоня но сам,без помощ.За това,подмятанията че няколко човека сме обсебили форума и си правим всичко безпроблемно,не отговаря на истината,защото аз нямам вина че на някои му се иска да се впише,има какво да каже,но няма нито потход,нито дар-слово да го направи.На всичкото отгоре,ние с тези няколко човека 3-4 сме много,много добри приятели,но и това за бройката не е вярно,ние сме десетки които се познаваме и уважаваме,говорим си по телефоните и споделяме ,но тези няколко,които са знаещи но невместили се в редиците ни,не сте между нас,а кажете защо,ние ли сме виновни :?: :?: :?: Вместо да плачете и да се жалвате,колко сме лоши и как сме обсебили форума,вземете и си вдигнете плачещите задници и елате на някоя от сбирките,запознайте се с нас,вижте ни черни ли сме или бели,преценете ни какви хора сме и колко ни е умствения багаж и тогава пишете и говорете.За да си приет някъде,трябва да те познават,иначе си оставаш в страни и винаги неприет или неразбран,особено като се има в предвид че по света,всичко е на клубен принцип и за да си ЧЛЕН,някои трябва да те приеме иначе си оставаш просто поредния КУР.Е,приключих за сега и подкрепям с две ръце кандидатурите на всеки предложен,нямам претенции кои ще модерира,стига да няма тенденциозно модериране :idea: :idea: :idea: Принципа да се дава възможност за отговор на определени нападки,трябва да е задължително,да не се трие мнение,преди визирания човек да е отговорил на нападките,след което да се модерира /респективно - трие/Много моля,тези които са неразбраните и недоволните,да не се правят на мрънкала и да настройват хората против себе си,това няма да помогне.И на нас някои неща не ни харесват,но такъв е живота и си траем,а не се правим на моралисти :idea: :idea: :idea: ако някои има да предлага модератор,нека го направи :idea: :idea: :idea: Ако няма,да си трае и да не плюе по сомския под форум и по сомаджиите,това няма нито да го направи част от група,нито ще го направи по-голям сомаджия :idea: :idea: :idea:


Света е оцелял,защото се е смял :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
Последно промяна от LVitchev на Нед Ное 27, 2011 17:47, променено общо 1 път.
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
iogo
Мнения: 981
Регистриран на: Съб Окт 29, 2005 11:31
Местоположение: Троян
дал Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Нови модератори-предложения към Пайк.

Мнение от iogo »

Emo-83 написа:
iogo написа:И от мен един глас за Пайк 1!
Йоско,ти дали би се съгласил да помагаш на Пайк-1,като модератор :!: :?:
Обръщам се към теб,защото си от създаването на форума.Освен това си доста конкретен в постовете и също така етичен и възпитан риболовец на кльонк и тролинг.
В руския сайт модератор и собственик е най-пишещия.Тук това не върви,защото хората,които пишем повече си позволяваме волности извън правилника.
Не се страхувай от това да се наемеш с тази задача.Работата не е много,но е тънка и за спокойни хора с интелект във взаимоотношенията и обноските.
Давам другия си глас за теб.
Хе хе, въпреки че следя темата това го забелязах сега.. :D
Благодаря за оказаното доверие Емо!
Не отказвам категорично но смятам че има по-подходящи от мен, пиша много рядко а и понякога отсъствам по седмица и нямам възможност да влизам във форума.
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Нови модератори-предложения към Пайк.

Мнение от Emo-83 »

iogo написа: Давам другия си глас за теб.
Хе хе, въпреки че следя темата това го забелязах сега.. :D
Благодаря за оказаното доверие Емо!
Не отказвам категорично но смятам че има по-подходящи от мен, пиша много рядко а и понякога отсъствам по седмица и нямам възможност да влизам във форума.[/quote]
Йосе,ние даваме само предложения на собственика.Това,че те няма по седмица през лятото не е проблем.....кой го има тогава!
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
VDP
Мнения: 517
Регистриран на: Пет Дек 05, 2008 12:01
Местоположение: София
дал Браво: 691 пъти
получил Браво: 15 пъти

Re: Нови модератори-предложения към Пайк.

Мнение от VDP »

Emo-83 написа:Колега не те познавам лично,но споделям на 100% мислите ти.Евала за откровенноста и смелоста да споделищ всичко това с нас.
Благодаря Емо, за сега лично от пишещите в този под форум познавам само Марко, но редовно ви чета и реших да споделя мнението си така както го виждам аз.
П.С. Видях че доста от вас ще дойдат на 6-ти пред ИАРА и ще се радвам да се запознаем.
Спининг клуб "Софийско кап0чино"
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: Нови модератори-предложения към Пайк.

Мнение от boababa »

Всичко в природата е изградено на принципа,на йерархията! :idea: Не знам някоя овца,да е изяла вълк досега! :wink: Под сянката на големият дъб има много фиданки,но малцина успяват да се доберат до светлината преди да умрат! :cry: Калинукс се справи успешно с модерирането в "Сомския",та дано следващия да е поне толкова добър!Ако изобщо има нужда от модератор,щот в "...от лодка" няма от години и си върви съвсем нормално!Копието не дава свободата,а човекът който знае как да го използва за общото благо! :wink:
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”