Към Pikе за сомския

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: Към Pikе за сомския

Мнение от ribata402 »

Emo-83 написа:стр.7 премахване
Модератори.
Гласуване за модератори.

стр.8 премахване
За сомаджии:))

Това са моите предложения за цялостно почистване на форума.
Когато някой има ЧРД или друг повод повод за радост,моля да се пише в една тема и тя се казва Празник.
Емо е напълно прав ,всички теми които е изписал трябва дасе махнат.Във някои от тях не е писано от месеци щот са абсолютно безинтересни.Единсвените теми наи посещавани и обсъждани са тез двете едната вече е няма но друга ще заеме неиното място.Отворете господа отворковци тема за джиг.Риболова му сега започва и има какво да се каже.
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: Към Pikе за сомския

Мнение от ribata402 »

ribata402 написа:
Emo-83 написа:стр.7 премахване
Модератори.
Гласуване за модератори.

стр.8 премахване
За сомаджии:))

Това са моите предложения за цялостно почистване на форума.
Когато някой има ЧРД или друг повод повод за радост,моля да се пише в една тема и тя се казва Празник.
Емо е напълно прав ,всички теми които е изписал трябва дасе махнат.Във някои от тях не е писано от месеци щот са абсолютно безинтересни.Единсвените теми наи посещавани и обсъждани са тез двете едната вече е няма но друга ще заеме неиното място.Отворете господа отворковци тема за джиг.Риболова му сега започва и има какво да се каже.
Таман с Беис направихме хубави клипове и снимки и няма каде да се покажат....ВЪРНЕТЕ НИ ТЕМАТА.......
beis
Мнения: 1031
Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 13:44
Местоположение: Пазарджик
получил Браво: 3 пъти

Re: Към Pikе за сомския

Мнение от beis »

Хубаво е да има нещо за релакс,след тежьк работен ден или просто когато човек иска да се посмее да я отвори и да разпусне.Вчера се завьрнахме от яз.Ястребино и Тича.Да ви кажа,запознахме се с много пекани колеги от Тьрговище,които са мноооого в час,с джига и тролинга.Сьщите тези колеги посещават този форум и споделиха,че страшно много се забавляват и смеят с нас.Но не пишат по една или друга причина.Вервайте ми, :wink: има много неща които могат да се научат от тях,но поради ред причини които не искам да споменават остават,така да се каже в сянка.С две думи има страшно много хора които се забавляват и чрез нашите леки базици и усмивания на самите нас се пренасят или избягват за малко от сивото ежедневие. :wink: Което от ден на ден става все по сиво. :evil: Както Любака спомена ,би било добре да има една тема,да кажем нещо от рода на -Спам по сомски.Кьдето да разпускаме.
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Към Pikе за сомския

Мнение от Emo-83 »

Бейс има такъв цял форум.Просто не си чукнал на него.Явно ни трябва малко време за да свикнем с промените.Ходи пускай в искам нещо да ви кажа.Той се намира в сомския ОФ.Чукни там и ще видиш.Пак ще има смях и забавления.Тук остават само сериозните теми и всеки един от нас е длъжен да пише и придържа към заглавието. :wink:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
beis
Мнения: 1031
Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 13:44
Местоположение: Пазарджик
получил Браво: 3 пъти

Re: Към Pikе за сомския

Мнение от beis »

Emo-83 написа:Тук остават само сериозните теми и всеки един от нас е длъжен да пише и придържа към заглавието. :wink:
Емо :wink: Ok,сори :oops: видях го. :)
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Към Pikе за сомския

Мнение от quietriot »

Радвам се че стана нещо, колкото и да дразня :mrgreen:, ма никога не съм бил от харесваните , така че ич не ми пука кой ме харесва и кой не.

Така подфорума изглежда различен и подреден.

Благадаря на Сашо/Пайк за бързата реакция и на Емил за за скоростното отсяване.

Относно мода Ачката е добър избор и според мен, но е тъпо да е сам, поне трябва да са двама, взаимно ще са си коректив най -малкото.

Лек ден на всички

П>П Саше спокойно може да я затриеш вече тая тема , тя си изпълни предназначението :wink:
Аватар
max
Вносител
Мнения: 3210
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 15:24
получил Браво: 11 пъти
Обратна връзка:

Re: Към Pikе за сомския

Мнение от max »

Добре че беше ти, как щяхме да се оправим сами направо не знам :roll:
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Към Pikе за сомския

Мнение от quietriot »

max написа:Добре че беше ти, как щяхме да се оправим сами направо не знам :roll:
:lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”