Когато няма сом и бялата риба е риба.

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: Когато няма сом и бялата риба е риба.

Мнение от franko »

Изображение
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Когато няма сом и бялата риба е риба.

Мнение от VARHARA »

Аресват ми много .От къде ги намери бе Фране .
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: Когато няма сом и бялата риба е риба.

Мнение от yankosan »

VARHARA написа:Аресват ми много .От къде ги намери бе Фране .
Тези са сомски,долу е размера 33см.
Аватар
karakolev
Мнения: 344
Регистриран на: Вто Юли 05, 2005 13:03
Риболов: сом и бяла
Местоположение: Plovdiv
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Когато няма сом и бялата риба е риба.

Мнение от karakolev »

Тая змиорката Real eel, много я презентират сега, за всичко ставала, кеф ти риба, кеф ти паламуд 8)
http://www.interargument.com" onclick="window.open(this.href);return false;


Troli: Защото ЛОВЪТ НА РИБА става с подходящия арсенал за всяка ситуация!
Аватар
bai ves
Мнения: 5558
Регистриран на: Сря Авг 22, 2007 18:53
Местоположение: Велико Търново
дал Браво: 1 път
получил Браво: 15 пъти

Re: Когато няма сом и бялата риба е риба.

Мнение от bai ves »

Sonic 9 см RHY

Изображение

А на Янко му пратих тънкият модел, този е подобрен , очите са защитени , има джоб за офсетник, който е запечатан. Ако не се пореже представлява мехур с въздух, който забавя пропадането осезателно. Меко коремче, улесняващо рибата да затвори уста. Създал съм ги да работят на много голяма дълбочина- 30 м най- много..
Аватар
lovo M
Мнения: 455
Регистриран на: Пет Яну 02, 2009 5:51
Местоположение: мадрид
получил Браво: 1 път

Re: Когато няма сом и бялата риба е риба.

Мнение от lovo M »

В интерес на истината хванах точно на черно-бело и леко издължено.Говоря за 3 различни воблера.
На цитата мястото му е тук.Иначе става яка обърквация . :wink: :D
Ако умееш да летиш, не-казвай на никого, защото няма да можеш да се отървеш от учители!
Аватар
vali0
Мнения: 176
Регистриран на: Вто Апр 19, 2011 19:22
Риболов: Тролинг, джигинг, кльонкинг
Местоположение: кьрджали
получил Браво: 1 път

Re: Когато няма сом и бялата риба е риба.

Мнение от vali0 »

Айде сега едно ''елементарно'' въпросче- съвсем подходящо за риболовен Форум и понеже знам че тук има по-знаещи от мен: Кой ще опише /подробно/ поведението на бялата риба по време на размножителният и период. Дълбочина и специфика на водоема и още ред други зависимости. Ще кажете,-това всеки го знае. Да ама не ! Смятам че въпроса се нуждае от детаилизиране и би било интересно на мен самия, а и на аудиторията. Компетентните да заповядат, а такива има! Благодаря! :D :fish8:
Аватар
Tomahawk
Мнения: 1377
Регистриран на: Сря Мар 23, 2005 15:26
Местоположение: Шумен
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 26 пъти
Обратна връзка:

Re: Когато няма сом и бялата риба е риба.

Мнение от Tomahawk »

Според мен не е удачно да се пишат такива " тайни " за най уязвимия период на рибите , тук във форума , където могат да го видят и недоброжелатели.
Това не е тайна и според мен е по добре да се споделя с колеги по биваците или директно очи в очи .
Поздрави.
" Рибата не кълве събота и неделя" :)
" не е важна марката на воблера а на колко гази "
Аватар
maranzika
Мнения: 2811
Регистриран на: Чет Сеп 14, 2006 19:44
Местоположение: Монреал(Канада)
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 26 пъти

Re: Когато няма сом и бялата риба е риба.

Мнение от maranzika »

Tomahawk написа:Според мен не е удачно да се пишат такива " тайни " за най уязвимия период на рибите , тук във форума , където могат да го видят и недоброжелатели.
Това не е тайна и според мен е по добре да се споделя с колеги по биваците или директно очи в очи .
Поздрави.
+1
Kentavar :
Ако си мислещ и коректен към заобикалящата среда риболовец, това хоби Спининга ще ти носи невероятно удоволствие и хармония.
shkarcheto
Мнения: 791
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 19:26
дал Браво: 1 път
получил Браво: 2 пъти

Re: Когато няма сом и бялата риба е риба.

Мнение от shkarcheto »

Tomahawk написа:Според мен не е удачно да се пишат такива " тайни " за най уязвимия период на рибите , тук във форума , където могат да го видят и недоброжелатели.
Това не е тайна и според мен е по добре да се споделя с колеги по биваците или директно очи в очи .
Поздрави.
+1
doktor_djeky
Мнения: 217
Регистриран на: Съб Мар 01, 2008 7:24
Местоположение: Велико Търново
дал Браво: 29 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Когато няма сом и бялата риба е риба.

Мнение от doktor_djeky »

vali0 написа:Айде сега едно ''елементарно'' въпросче- съвсем подходящо за риболовен Форум и понеже знам че тук има по-знаещи от мен: Кой ще опише /подробно/ поведението на бялата риба по време на размножителният и период. Дълбочина и специфика на водоема и още ред други зависимости. Ще кажете,-това всеки го знае. Да ама не ! Смятам че въпроса се нуждае от детаилизиране и би било интересно на мен самия, а и на аудиторията. Компетентните да заповядат, а такива има! Благодаря! :D :fish8:
Брат, риба кога ще кълве и жена кога ще даде само тя си знае :D :D :D :D :D .
Аватар
te4osoma
Мнения: 1880
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 16:30
Местоположение: ако го кажа,после трябва да ви убия.
дал Браво: 318 пъти
получил Браво: 122 пъти

Re: Когато няма сом и бялата риба е риба.

Мнение от te4osoma »

doktor_djeky написа:
vali0 написа:Айде сега едно ''елементарно'' въпросче- съвсем подходящо за риболовен Форум и понеже знам че тук има по-знаещи от мен: Кой ще опише /подробно/ поведението на бялата риба по време на размножителният и период. Дълбочина и специфика на водоема и още ред други зависимости. Ще кажете,-това всеки го знае. Да ама не ! Смятам че въпроса се нуждае от детаилизиране и би било интересно на мен самия, а и на аудиторията. Компетентните да заповядат, а такива има! Благодаря! :D :fish8:
Брат, риба кога ще кълве и жена кога ще даде само тя си знае :D :D :D :D :D .
Абе ,не е точно така,зависи от инструментите които извадиш :D
Tomahawk написа:Според мен не е удачно да се пишат такива " тайни " за най уязвимия период на рибите , тук във форума , където могат да го видят и недоброжелатели.
Това не е тайна и според мен е по добре да се споделя с колеги по биваците или директно очи в очи .
Поздрави.
И аз мисля така :wink:
Не се обвързвай с неща от които не можеш да се отървеш за 30 секунди ,когато усетиш жегата зад ъгъла...
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Когато няма сом и бялата риба е риба.

Мнение от Emo-83 »

Мене ме наритаха още зимата у тая тема.....оти казах,че познавам специалисти на белата.Почувстваха се обидени,че не съм посочил тех.
От тогава се оттеглих и за бела риба не пишем,но не спирам да я ядем.Да пишат тия от силиконовата долина,дето се надскачаха цела зима.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
te4osoma
Мнения: 1880
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 16:30
Местоположение: ако го кажа,после трябва да ви убия.
дал Браво: 318 пъти
получил Браво: 122 пъти

Re: Когато няма сом и бялата риба е риба.

Мнение от te4osoma »

Emo-83 написа:Мене ме наритаха още зимата у тая тема.....оти казах,че познавам специалисти на белата.Почувстваха се обидени,че не съм посочил тех.
От тогава се оттеглих и за бела риба не пишем,но не спирам да я ядем.Да пишат тия от силиконовата долина,дето се надскачаха цела зима.
О Емо и аз не мога да я ловя,мога само да ям ...ако някой ми фани :mrgreen: :fish15:
Не се обвързвай с неща от които не можеш да се отървеш за 30 секунди ,когато усетиш жегата зад ъгъла...
Аватар
carbolino
Мнения: 1183
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 23:39
дал Браво: 19 пъти
получил Браво: 9 пъти

Re: Когато няма сом и бялата риба е риба.

Мнение от carbolino »

Да си мята чорабето и даже и лятото няма да я търся.Ама за зимуска га забръска кво съм и приготвиииил мамоооо играчки хипер къстъм софт люрс :mrgreen:
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”