ЗАЩО???

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
NE_ZNAM_KOI_SAM
Мнения: 306
Регистриран на: Сря Юли 18, 2012 20:18
Местоположение: ВЕЛИКО ТЪРНОВО

ЗАЩО???

Мнение от NE_ZNAM_KOI_SAM »

Защо от две седмици почти всички сомове извадвни на тролинг на Стамболийски са хванати извън устата?колкото сме хванали и с другите лодки като говорих са хванати някъде по тялото...
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: ЗАЩО???

Мнение от LVitchev »

Защото не напада стръвно,троиката която го удря в устата се откача но другата го е боднала под нея на мекото и при въртенето,тя се забива там по-здраво.Удърите в четките,почти винаги при не толкова активна риба винаги са слаби и не се закачат.имал съм случай а и други са ги имали,и двете тройки забити на тила на сома,зад главата,как става това аджеба :lol: А бе,не сме под водата за да знаем,но като знам сома как веднага се извърта с главата към дъното,това ми дава отговора на тези въпроси ,откачане на воблера от устата и при завъртането се закърфичва от вън или над главата,това е !!!
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
NE_ZNAM_KOI_SAM
Мнения: 306
Регистриран на: Сря Юли 18, 2012 20:18
Местоположение: ВЕЛИКО ТЪРНОВО

Re: ЗАЩО???

Мнение от NE_ZNAM_KOI_SAM »

и аз така си го обеснявам.но ми е интересно да чуя мнения и обеснения от други.
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: ЗАЩО???

Мнение от LVitchev »

Чакай Безрибов да види темата,още не е допил първата бира :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: ЗАЩО???

Мнение от LVitchev »

Панци,и това го има,но по лесно ми е да си го обясня по моя си начин,не мисля че минаването покрай примамката води до тези закачания,или поне не винаги.А за ударите с опашка,това го прави сома когато е зависнал в нищото и воблера минава покрай него а не го подгонва,просто се завърта и го удря с опашката !!!
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
NE_ZNAM_KOI_SAM
Мнения: 306
Регистриран на: Сря Юли 18, 2012 20:18
Местоположение: ВЕЛИКО ТЪРНОВО

Re: ЗАЩО???

Мнение от NE_ZNAM_KOI_SAM »

може да не иска да се храни и да го дразни воблера като мине покрай него да го удря с опашка...
Аватар
Tomahawk
Мнения: 1377
Регистриран на: Сря Мар 23, 2005 15:26
Местоположение: Шумен
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 26 пъти
Обратна връзка:

Re: ЗАЩО???

Мнение от Tomahawk »

" Рибата не кълве събота и неделя" :)
" не е важна марката на воблера а на колко гази "
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: ЗАЩО???

Мнение от LVitchev »

Миро,кво е това бе майна,тоя мина като самолет покрай стръвта :shock: :lol: Не видях удари ли стръвта с опашката или само бутна влакното :roll: :roll: :roll:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
Tomahawk
Мнения: 1377
Регистриран на: Сря Мар 23, 2005 15:26
Местоположение: Шумен
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 26 пъти
Обратна връзка:

Re: ЗАЩО???

Мнение от Tomahawk »

Ами като е блейка ... Уж атакува ма ко вижда , не знам .Побутна само каракудата ..
Явно са такива ударите едно към гьотере :mrgreen: ако уцели уцели . Нищо чудно че все се хващат някъде.
" Рибата не кълве събота и неделя" :)
" не е важна марката на воблера а на колко гази "
Аватар
lovo M
Мнения: 455
Регистриран на: Пет Яну 02, 2009 5:51
Местоположение: мадрид
получил Браво: 1 път

Re: ЗАЩО???

Мнение от lovo M »

Изображение
Ако умееш да летиш, не-казвай на никого, защото няма да можеш да се отървеш от учители!
NE_ZNAM_KOI_SAM
Мнения: 306
Регистриран на: Сря Юли 18, 2012 20:18
Местоположение: ВЕЛИКО ТЪРНОВО

Re: ЗАЩО???

Мнение от NE_ZNAM_KOI_SAM »

Tomahawk написа:Ами като е блейка ... Уж атакува ма ко вижда , не знам .Побутна само каракудата ..
Явно са такива ударите едно към гьотере :mrgreen: ако уцели уцели . Нищо чудно че все се хващат някъде.
преди две седмици се хващаха за устата от две седмици насам по тялото.''примерно преди на 20 сома 1 отвън а сега обратното на 20 сома 1 за устата''
Bobir
Мнения: 177
Регистриран на: Вто Фев 13, 2007 15:57
Местоположение: Зимата в Софето,Лятото по язовирите :):):)
дал Браво: 13 пъти
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Re: ЗАЩО???

Мнение от Bobir »

Емо направо ме кефиш с този клип :D Особено в часта дето си се запознал с Троли и ти е викал Приятно ми е Троли рапала и е търсил рапали :lol: :lol: :lol: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... PLzoJ_w7ng
i ribar sam i lovec sam:):):)Ot taia riba ne moga da si platia parnoto:):):):)
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”