Защо не?

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Аватар
koiki
Мнения: 390
Регистриран на: Пет Юли 02, 2010 9:25
Местоположение: София

Re: Защо не?

Мнение от koiki »

И аз му се моля :-D
РИБОЛОВЪТ УДЪЛЖАВА ЖИВОТА
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Защо не?

Мнение от Emo-83 »

koiki написа:И аз му се моля :-D
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
robi
Мнения: 52
Регистриран на: Съб Окт 28, 2006 9:42
Местоположение: sofia

Re: Защо не?

Мнение от robi »

pancero написа:
Иво Ломски написа:Огоста може да носи много, също като Панца :D Както е казал мечо Пух - колкото повече, толкова повече. Язовира може да носи много на бела, щука, дори и пъстърва. Не вярвам и сома да му е в повече. Що се отнася до охраната, и за това трябва да се помисли!!!
ДСнес събрах ИАРА и направихме акция хванахме харманджиите който ловяха сом и им конфискувахме всичко, също така и видрата , остават индянеца който лично ще го усвиткам като се оправя след месец и половина.... Казвам ви че ще оправя нещата и то доста САМО МИ ПОМОГНЕТЕ С ЗАРИБЯВАНЕТО НА БЯЛА И МАЛКО СОМ ЗА ПОДМЯНА НА КРЪВТА....
Ето на гьола има контрол,така 4е има смисъл. :D
robi
Мнения: 52
Регистриран на: Съб Окт 28, 2006 9:42
Местоположение: sofia

Re: Защо не?

Мнение от robi »

mishoka_76 написа:
Emo-83 написа:
robi написа:Някави идеи-от къде,колко и по колко?Въпроса е към хората които знаят как стават тези неща.
Стават,но вече нямам сили за това.С 1500-2000лв. този язовир ще заври от бяла риба след 4г.Това ще го направи още по атрактивен за всякакъв вид риболов.Какви хубави места има за мъстилища....не е истина.
Eмо сигурен съм че ако направим сериозна организация можем да саберем тея пари. :D
Аз също...трябва да бием камбана и извън форума също.Познавам колеги които също ходят там...мисля 4е ще се вклю4ат.Май трябва да направим и списък за да видим на къде отиват нещата...........идеята набира скорост,което е яко!!! :)
Аватар
Someto
Мнения: 70
Регистриран на: Вто Авг 28, 2012 22:54
Риболов: тролинг
Местоположение: София

Re: Защо не?

Мнение от Someto »

И аз ще се включа.Ще се опитам да навия някой друг приател. По принцип много съм мераклия за зарибияване н а жребеца но щом там сте решили с каквото мога ще помогна
Котаракът не се интересува какво говорят мишките за него.
vihren
Мнения: 720
Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 10:18
Местоположение: Велико Търново
получил Браво: 2 пъти

Re: Защо не?

Мнение от vihren »

Доста лодки ходят там,така че 100лодки по 20лв = много бяла риба :fish15: :wink: .......................стига да се опази от бракониерите,че първа се набива в хрилните мрежи :cry:
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: Защо не?

Мнение от boababa »

Тоя пост ми се видя прекалено груб. Закачки добре, ама от кавги ми е писнало !
Pike1.
Аватар
Димитър Тодоров
Мнения: 5652
Регистриран на: Вто Юни 07, 2005 19:48
Местоположение: Силистра, на Дунав
дал Браво: 549 пъти
получил Браво: 1049 пъти

Re: Защо не?

Мнение от Димитър Тодоров »

Emo-83 написа:
robi написа:Някави идеи-от къде,колко и по колко?Въпроса е към хората които знаят как стават тези неща.
Стават,но вече нямам сили за това.С 1500-2000лв. този язовир ще заври от бяла риба след 4г.Това ще го направи още по атрактивен за всякакъв вид риболов.Какви хубави места има за мъстилища....не е истина.

Нещата стават просто - вадиш лев (собствен,щото иара не дават) ,купуваш зарибител,транспортираш го успешно ,разселваш го и готово..Имате си малки рибки в язовира и някакъв по-добър шанс за бъдещето. В момента със зарибител бяла риба разполага ЕТ ,,Орка - Драгомир Хинков,, ,който стопанисва рибарниците край Басарбово и Вятово,Русенско. Материалът е добър,рибките са средно около 100-ина грама,иска левче за рибка и левче за километър транспортни,освен ако нямате собствен транспорт.Водата вече падна до 13 градуса и времето е подходящо за зарибяване.

Напролет човекът ще има и сомчета,но е добре отсега да се договорите за това,защото има пазар на зарибител в Румъния и повечето заминава натам.Иара скоро лев за рибки няма да дадат,така че каквото ние си направим,това остава!
И не забравяй-ние не ловим риби.Ние,всъщност,ловим себе си..

Stay focused !
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”