Хайде,време е за среща - Тото сом 2014 !!!

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
Аватар
Pike1
Мнения: 1692
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 23:28
Местоположение: Ямбол
получил Браво: 11 пъти

Re: Хайде,време е за среща - Тото сом 2014 !!!

Мнение от Pike1 »

Добър ден ! :D :D
MEMENTO MORI
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Хайде,време е за среща - Тото сом 2014 !!!

Мнение от LVitchev »

Добър да е :lol: Разработи ли се или сега го вадиш :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: Хайде,време е за среща - Тото сом 2014 !!!

Мнение от yankosan »

Добър ден Пики :D
Утре е петък,да вземем да я видим тази твоя пролет :wink: :lol:
Аватар
Pike1
Мнения: 1692
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 23:28
Местоположение: Ямбол
получил Браво: 11 пъти

Re: Хайде,време е за среща - Тото сом 2014 !!!

Мнение от Pike1 »

Не съм спрял да рабтя :lol:
Петък ли е утре ? :lol: :lol:
MEMENTO MORI
palaza
Мнения: 40
Регистриран на: Пон Ное 04, 2013 18:12
Риболов: Тролинг

Re: Хайде,време е за среща - Тото сом 2014 !!!

Мнение от palaza »

LVitchev написа:
palaza написа:тази година агнето отмен Ама щеси докарам и маистора които ще го опиче на чевермеее обещавам и си го заплувам :tup: :tup: :tup:
Аз пък имам машинка,дето го върти на бавни обороти хахаха Тамън майстора да не се измори от въртене :tup: Лошото на печенето на агне е това че трябва предварително да се почне с печенето за да стане в определено време.Пак трябва да идвате първи че да се напием и да го заколим,да е готово за печене хахаха
Да да да да. Први ще доидем и пикито ще донесе менерална вода от извора лубе тои моя маистор си има сичко машинки сичко и ще стане на време а ние ще се напием
/Users/icentermbwhite/Desktop/10660784_689237971160992_2094266523_n-1.jpg
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Хайде,време е за среща - Тото сом 2014 !!!

Мнение от LVitchev »

palaza написа:
LVitchev написа:
palaza написа:тази година агнето отмен Ама щеси докарам и маистора които ще го опиче на чевермеее обещавам и си го заплувам :tup: :tup: :tup:
Аз пък имам машинка,дето го върти на бавни обороти хахаха Тамън майстора да не се измори от въртене :tup: Лошото на печенето на агне е това че трябва предварително да се почне с печенето за да стане в определено време.Пак трябва да идвате първи че да се напием и да го заколим,да е готово за печене хахаха
Да да да да. Први ще доидем и пикито ще донесе менерална вода от извора лубе тои моя маистор си има сичко машинки сичко и ще стане на време а ние ще се напием
Само кажете и сме готови.Аз след като ядох кура и загубих толкова пари,сегя прявь огради,решетки,всичко ще направя като великата китайска стена,една риба вече няма да излезе към реката,да ми ядът дедовия вече,стига съм зарибявал реката и Марица и да храня мангали и всякакви гадове с кепчета,кюркмета и т.н.Почти съм готов,оградата е по целия преливник,на пана и остава само отвесните шини да заваря.Колко работа ме чака,само аз си знам,ама заради напиването,мога веднага да преустановя работа хахаха
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”