сом на тролинг 2.56м

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
Аватар
Krasi-ribata
Мнения: 164
Регистриран на: Съб Мар 01, 2014 17:01
Риболов: риболов на хищници
Местоположение: Габрово

Re: сом на тролинг 2.56м

Мнение от Krasi-ribata »

Клипа не се отваря((((
Аватар
divaneto83
Мнения: 23
Регистриран на: Сря Яну 31, 2007 14:11
Местоположение: София

Re: сом на тролинг 2.56м

Мнение от divaneto83 »

Не е мястото да пиша тука в тази тема тя си е на Гуджака но ми писна на у...я,,,,Емиле горе долу разказаното от теб за изваждането на 83кг ти сом е така,с малко пропуски и изменения,,,,писал си в по-стари постове че сам дошъл последните 10 мин. да ти канджа сома,,,,останал сам бил г-н дребен сом,защо тогава не си го канджи ти бе братле,това че не сам писал от 6 години не означава че не чета от време на време и не ходя на риба,ходя и хващам големи повярвай ми но сам преценил да не показвам снимки и филми,в тоя форум всеки си мери х...я на кой е по дебел и по дълъг, не си спомням някъде да си ми благодарил не че има значение.Когато ми звънна по телефона с тихо гласче ГОЛЕМ Е ЕЛА АКО ИСКАШ,дойдох веднага защото бях наблизо и те видях още като светна с челника и знаех че си закачил риба,качих се вързах моята лодка за твоята взех пръчката и те питах голям ли е ти казваш да,и ме молеше само не го напъвай,докато вадех рибата ти седеше на носа и пушише, моята лодка се отвърза и вятъра я отнесе,Жоро дойде защото бях му звъннал преди това и го помолих да ми търси лодката явно ти си звънял на Жоро Токов ама той от Огняново нема как да дойде,от както се качих в лодката до изваждането на рибата изминаха над 30 мин.пак си написал не сам го бил канджил професионално,,,голем професионалист си бил ,първия път неможах да го канджосам защото беше с затворена уста и леко спука лодката,можех да го канджа навсякъде по тялото но не го направих втория път стана хванах го за устата и гръдните перки и го изхлузих в лодката и той ми стисна палеца и до брега не си отвори устата,явно имаш неква амнезия за ваденето и може да не си спомниш че сам бил и на Цонево,този сом си е само твой и на никой друг,но аз ти помогнах да го извадиш а Жоро Алкохола ти направи най-хубавите снимки,писна ми да слушам тази истрия стана банална,аз риби си хващам и винаги ще хващам боли ме фара за неква риба дали е 75 80 или 83 кг като не е моя,друг път влизайте по двама взимате си лексотани и нос страх филма,аз обичам мъжките работи ако нещо искаш да ми казваш и показваш ми звънни не да ми пишеш тука много хора ме познават и ми казват,форумите не са затова,,всичко друго е педерастка работа,историята е стара и никой не иска да я слуша,,,на всички останали останете си с здраве и запомнете че ние сме риболовци не писатели рибите са във водата не пред компа,,,ама оня хвана тоя хвана ловят защото са в язовирите, :wink: ,, поздрави Гудже тази година само така да ти върви
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: сом на тролинг 2.56м

Мнение от ribata402 »

Интересно,явно някой си спомня истината... :tup:
славеe
Мнения: 651
Регистриран на: Съб Яну 07, 2012 20:32
Риболов: сомoв
получил Браво: 2 пъти

Re: сом на тролинг 2.56м

Мнение от славеe »

Ризов,сома си е на Росен,никъде не споменавам,че е мой,аз просто помагах 2.45минути с греблото и после го канджосфах,това е моя принос,Росен не пише щото го изнервят много от постовете.
Вадил ли съм сом над 100кг....хахахха вадил съм,да не би да скочи сам у лодката,аз го извадих с опашката назад. :lol: Господин Росен,за мене господин за тебе генерал,винаги като ми звъни казва НАШИЯ СОМ.
Бутилка уиски,воблер юзури сашими са ми подарък от генерал Роско,носеше ми и специално поръчано шарено плетено 270 метра,но го отказах защото размера не беше
моят,нека пак да хване и по голям,и ще хване,аз ще съм там и пак ше си гребъ неколко часа,и за да незвучъ нескромно избрал съм си една нова пръчка която ще ми подари след 120кг.
Привет Канибал :tup: :tup: :tup: баси добре че видех трите сома на снимката,та се сетих че си ти :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: сом на тролинг 2.56м

Мнение от Emo-83 »

Ники има статия има форум и всичко се пази.Което се е случило съм го описал и съм ти благодарил лично.Ти дойде на час и десетата минута от улова.Сома го извадихме на час и двадесет и петата минута.Надявам се да не не отричаш от написаното по-горе за вярно,грешно или лъжа.Ако има такава....нека я уточним.
И още нещо ще ти кажа.На снимката на корицата исках да сме двамата с теб и Калоян каза ОК.Но после пусна фотото там където съм сам,а тази нощната от Жоро А остана вътре във списанието.
Не зная дали ме разбираш правилно,но приказките след случката ме накараха,да се закълна,никога да не викам никой за помощ.
Сега с тия сомове се получава пак същото.Как някой направи три крачки и се чува злословене и фантасмагории.
Ще потърся списанието и ще ти кажа точно какво съм написал за теб.Мисля,че нямаш основание за сръдни.Между впрочем.....малко по-горе написах всичко както е.Пропуснах единствено как ти се развърза лодката и как вятъра я отнесе.
Не ми се пише за минали работи.Споделям на хората,без да те плюя,защото те имам за наистина добър риболовец.....освен това наистина ми помогна.....както вече многократно казах,преди,вчера и сега.
Но и Гуджака ми пишеше за меките китки и как ми ги кривел сома.А сега друга песен пее.Сома с кила около 50-те се вадел,лесно,като каракуда.И подробно обяснява как щял да го дръпне във водата.Същото съм снимал на клип със сома на Жоро.След 5ч. морене,последва 10минутно вадене с канджата на въже.Иначе разбирачи без риби от този калибър е пълно.Но никой,няма право да разказва на другия случките със коментари,нямащи нищо общо с тяхната реалност.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: сом на тролинг 2.56м

Мнение от Emo-83 »

ribata402 написа:Интересно,явно някой си спомня истината... :tup:
Светльо,ще те помоля да не взимаш отношение,когато става въпрос за чужди риби.
И аз дочувам някои неща за теб,но не смятам,че е коректно да пиша за тях.
Намерих списанието На риба бр 9 от 2006г.Моля някой,ако може да го качи тук за да видят хората,дали съм благодарил на Канибала и дали съм разказал цялата истина.
Оказа се,че съм отделил 2 страници за неговата помощ и не виждам по какъв друг начин мога да му благодаря повече.Ако никой не го качи за да прочетете цялата статия снимах отделни абзаци в които разказвам подробно за неговата помощ.Всичко е под част и минути.
За всеки случай снимах текстовете от там в случай,че никой не качи статията за да прочетете цялата истина.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: сом на тролинг 2.56м

Мнение от ribata402 »

Ти па от майтап,не разбираш... :lol: :lol: :lol:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: сом на тролинг 2.56м

Мнение от Emo-83 »

ribata402 написа:Ти па от майтап,не разбираш... :lol: :lol: :lol:
Ивинявам ти се тогава.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
sampo
Мнения: 421
Регистриран на: Сря Окт 26, 2005 9:16
Риболов: Тролинг
Местоположение: София
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 13 пъти

Re: сом на тролинг 2.56м

Мнение от sampo »

На портрета от стената :mrgreen: в кръчмата-музей пак е тази снимка, нема солова. Поствам я, щото е по дикел :mrgreen:

Изображение цък
Аватар
divaneto83
Мнения: 23
Регистриран на: Сря Яну 31, 2007 14:11
Местоположение: София

Re: сом на тролинг 2.56м

Мнение от divaneto83 »

За да не се говорят глупости от хора които не са присъствали,не са вадели големи риби които ловят само по форумите спирам с преразкази на минали случки,,,,,влизам вече във водата със система стелт невидим,слагам заглушител за клионк и вдигам тел.само на Венци да му помагам за салата и ракията :wink:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: сом на тролинг 2.56м

Мнение от Emo-83 »

Е това е....няма да се разправяме за глупости.
Ти поне и морски риби си вадил и виждал,та знаеш за какво иде реч. :tup:

В момента качвам клиповете в ю-тубе.Нека разказа на Жорката да бъде по-цветен.
Снимано е поетапно всичко....цялото вадене,мерене и за жалост,смъртта на сома.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
shkarcheto
Мнения: 791
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 19:26
дал Браво: 1 път
получил Браво: 2 пъти

Re: сом на тролинг 2.56м

Мнение от shkarcheto »

Късно видях статията с тези океани моите......Поздрави за голямата риба, сега питайте Емил миналата пролет като се вози в моята лодка , що бях навил 55 либри 8нишкова дайва на еднамакара 8000 на Шимано и с една яка пръчка но чувствителна на Окума. После луд съм бил, не съм виждал на сонара риби над 2 метра ами чукъни, е Росен ви го начука , като ви разправях какви риби има на плиткото не си познаваш сонара , че ме и триха тогава. Който, когато е трабвало, е чел и гледал. Поздрави за трофейната риба, накефих се на макс. Тънко влакно и фин такъм с трофей като този, водят в 99% от случаите до кончина на рибата, ама не разбрах защо го направихте въобще на толкова болезнен въпрос това......Всеки сам решава как и по какъв начин да постъпи в дадената ситуация.
Оше един път много се радвам на слуката , продължавайте все така. Пфуууу бях обещал на Тапета да не пиша в сомския, ама пуста краста риболовна.... :D :D :D :D :D
Успех на всички и по-големи да хващате......Наслука и здрави линиии
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: сом на тролинг 2.56м

Мнение от LVitchev »

Шкарче,на тези дето говорят че не си познаваш сонара им кажи много поздрави.Аз бях с тебе в лодката и рибата се виждаше със сянка на дъното,така че беше над 2.50м риба.Предполагам че рядко на някой ще му се случи да види риба точно под себе си и то в движение,за това,скоро се надявам с новите сонари от 10ка на горе,повече хора да станат свидетели на такова нещо :tup: :tup: :tup:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”