PR: НАД 83 ПРОДУКТА ЗА РИБОЛОВ ОТ ЛОДКА

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Заключено
bozaka
Мнения: 1747
Регистриран на: Пон Яну 03, 2005 16:12
Местоположение: София
дал Браво: 63 пъти
получил Браво: 11 пъти

Re: НАД 83 ПРОДУКТА ЗА РИБОЛОВ ОТ ЛОДКА

Мнение от bozaka »

славеe написа:Точно така колега Краси,да ги е..ба у търговците,неща докоито аз съм стигнал с хиляди километри тролинг
и стотици капота,те тия гадните търговци снасят информацията наготово и благодарение на тех се става рибар за една седмица.
:lol: :lol: :lol: Така е Славе :lol: Даже пред нотариус трябва да изповядват вече всяка сделка и ако лъжат на съд :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Нема толкова прост народ боже :!: :!: :!:
СРЕЩНАЛИ СЕ НА ПОЛЯНКА, ПРАБЪЛГАРИН И СЛАВЯНКА.
ЦУНИ - ГУНИ, ВАДИ-ТУРИ,НАРОДИЛИ ЧОКУНДУРИ.ХЕМ ЕБЛИВИ,ХЕМ КРАДЛИВИ, НО НАЙ ВЕЧЕ ЗАВИСТЛИВИ.. Радой Ралин
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: НАД 83 ПРОДУКТА ЗА РИБОЛОВ ОТ ЛОДКА

Мнение от yankosan »

Що ве Бозак :roll: кажи и твоята история... 8)
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: НАД 83 ПРОДУКТА ЗА РИБОЛОВ ОТ ЛОДКА

Мнение от LVitchev »

Айде стига с интриги че му се усра темата,починете си малко и без това го няма да ви нахрани хахахах :mrgreen:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
bozaka
Мнения: 1747
Регистриран на: Пон Яну 03, 2005 16:12
Местоположение: София
дал Браво: 63 пъти
получил Браво: 11 пъти

Re: НАД 83 ПРОДУКТА ЗА РИБОЛОВ ОТ ЛОДКА

Мнение от bozaka »

yankosan написа:Що ве Бозак :roll: кажи и твоята история... 8)
Не бе смешно ми е , че все още гледаме на готово-вместо да прочете и да отсее , после да пробва, експериментира и т.н.Това го написах във връзка Краси ... Аз от Емо лошо не съм видял така, че не ме търси във ваще сомски интршки КАПИШ :wink:
СРЕЩНАЛИ СЕ НА ПОЛЯНКА, ПРАБЪЛГАРИН И СЛАВЯНКА.
ЦУНИ - ГУНИ, ВАДИ-ТУРИ,НАРОДИЛИ ЧОКУНДУРИ.ХЕМ ЕБЛИВИ,ХЕМ КРАДЛИВИ, НО НАЙ ВЕЧЕ ЗАВИСТЛИВИ.. Радой Ралин
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: НАД 83 ПРОДУКТА ЗА РИБОЛОВ ОТ ЛОДКА

Мнение от yankosan »

bozaka написа:... Аз от Емо лошо не съм видял
Така кажи де :wink:
Аватар
mishoka_76
Мнения: 77
Регистриран на: Пон Сеп 06, 2010 15:20
Риболов: Тролинг и кльонk
Местоположение: СОФИЯ

Re: НАД 83 ПРОДУКТА ЗА РИБОЛОВ ОТ ЛОДКА

Мнение от mishoka_76 »

Ей одавна не бях чел във форума много завист много нещо Емка ич да не ти дреме пожелавам ти още повече продажби здраве и късмет то който е доволен от теб си го казва колкото до изказванията на Джидров всички знаем че той във пиятелството вижда само пари а за коректност да не говорим миналата година по телефона ми казва цена за литър масло пращам брачеда да го вземе веднага след разговора и за 15мин.цената вече с 4лв.отгоре званя да питам що така аджаба той не вдига ма иначе пише и плюе по другите. Да Живее Емо и Булстар Няма по коректни търговци от тях аз го видях вижте го и вие. :tup:
Понякога единственото,което хората виждат е какво си направил,а всъщност това което трябва да осъзнаят е защо си го направил!
silvi montanski
Мнения: 152
Регистриран на: Нед Юли 25, 2010 14:08
Местоположение: sofiа

Re: НАД 83 ПРОДУКТА ЗА РИБОЛОВ ОТ ЛОДКА

Мнение от silvi montanski »

:tup: :tup: :tup: :tup: :tup: :tup: :tup: :tup: :tup: :tup:
mishoka_76 написа:Ей одавна не бях чел във форума много завист много нещо Емка ич да не ти дреме пожелавам ти още повече продажби здраве и късмет то който е доволен от теб си го казва колкото до изказванията на Джидров всички знаем че той във пиятелството вижда само пари а за коректност да не говорим миналата година по телефона ми казва цена за литър масло пращам брачеда да го вземе веднага след разговора и за 15мин.цената вече с 4лв.отгоре званя да питам що така аджаба той не вдига ма иначе пише и плюе по другите. Да Живее Емо и Булстар Няма по коректни търговци от тях аз го видях вижте го и вие. :tup:
Аватар
max
Вносител
Мнения: 3210
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 15:24
получил Браво: 11 пъти
Обратна връзка:

Re: НАД 83 ПРОДУКТА ЗА РИБОЛОВ ОТ ЛОДКА

Мнение от max »

Предполагам че говориш за цената на куриера :)
За другото - не си ми бил приятел и за това горещо те моля да не коментираш какъв съм с приятелите си. Ако в случая преразказваш чуждо мнение мога да те разбера но по никакъв начин не го приемам.
Аватар
mishoka_76
Мнения: 77
Регистриран на: Пон Сеп 06, 2010 15:20
Риболов: Тролинг и кльонk
Местоположение: СОФИЯ

Re: НАД 83 ПРОДУКТА ЗА РИБОЛОВ ОТ ЛОДКА

Мнение от mishoka_76 »

[quote="max"]Предполагам че говориш за цената на куриера :)
За другото - не си ми бил приятел и за това горещо те моля да не коментираш какъв съм с приятелите си. Ако в случая преразказваш чуждо мнение мога да те разбера но по никакъв начин не го приемам.[/quot Ако човека който съм изпратил до вас да вземе маслото и да ми го донесе го смяташ за куриер и аз бих те разбрал ама не е така.И не ми се моли аз не съм свещенник истината боли.Да не съм ти бил приятел никога не съм и искал да ти бъда такъв защото съм те преценил що за човек си първо по писанията ти второ съм те виждал и трето си мисля че някак си не е редно да плюеш хора които малко или много са те отворили на някои неща и са ти създали някакви контакти щото нали знаеш че не си великан и не си постигнал всичко сам. :wink:
Последно промяна от mishoka_76 на Съб Авг 23, 2014 9:35, променено общо 2 пъти.
Понякога единственото,което хората виждат е какво си направил,а всъщност това което трябва да осъзнаят е защо си го направил!
Аватар
mishoka_76
Мнения: 77
Регистриран на: Пон Сеп 06, 2010 15:20
Риболов: Тролинг и кльонk
Местоположение: СОФИЯ

Re: НАД 83 ПРОДУКТА ЗА РИБОЛОВ ОТ ЛОДКА

Мнение от mishoka_76 »

pancero написа:Мишка вие с Монтанския ще му направите на тапета и свирка като ви гледам , мнгоо лабилни сте станали бе , мислете кък да се съберем на Монтанския не ми разтегайте ластици
Панц аз на кой ще правя свирки и на кой не мисля че не е твоя работа :wink: уважавай приятелите си така както те те уважават :D .Аз от Тапета лошо не съм видял на теб какво лошо ти направи че говориш така за него и разбери че не съм зависим от никой просто защитавам приятелите си които са ми помогнали или подкрепили в труден момент и бих направил всичко за тях. :tup: Айде осрахме и тая тема като всички във тоя форум ама кво да се прави човешката злоба и завист нямат граници ужас.
Понякога единственото,което хората виждат е какво си направил,а всъщност това което трябва да осъзнаят е защо си го направил!
Аватар
max
Вносител
Мнения: 3210
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 15:24
получил Браво: 11 пъти
Обратна връзка:

Re: НАД 83 ПРОДУКТА ЗА РИБОЛОВ ОТ ЛОДКА

Мнение от max »

Цените на всичко което продавам са обявени и никога не са променяни в момента.
Ако ти кажа че си простоват и въобще не си на ясно би те заболяло, но аз не бих го казал защото имам възпитание. :) . Мен няма как да ме заболи от това че се отнесох човешки с "приятел " когато имаше нужда, а после се оказа че е бъркал в меда. Аз не си спомням да съм плюл по него но от това което чувам (и от теб) гърбът ми е доста окалян :)
Аватар
mishoka_76
Мнения: 77
Регистриран на: Пон Сеп 06, 2010 15:20
Риболов: Тролинг и кльонk
Местоположение: СОФИЯ

Re: НАД 83 ПРОДУКТА ЗА РИБОЛОВ ОТ ЛОДКА

Мнение от mishoka_76 »

max написа:Цените на всичко което продавам са обявени и никога не са променяни в момента.
Ако ти кажа че си простоват и въобще не си на ясно би те заболяло, но аз не бих го казал защото имам възпитание. :) . Мен няма как да ме заболи от това че се отнесох човешки с "приятел " когато имаше нужда, а после се оказа че е бъркал в меда. Аз не си спомням да съм плюл по него но от това което чувам (и от теб) гърбът ми е доста окалян :)
Иво явно не искаш да признаеш грешката си за твое огромно съжаление аз имам 5 човека свидетели на случката с маслото и още 5 които са лапнали дървото по същия начин за неща които лично ти си им продал без куриер не мога да ги накарам да го напишат тук защото не искам да ги въвличам в интрига както виждаш нарочно не пиша и имена но пък съм доволен че по биваците са споделяли винаги колко си коректен, относно това дали съм простоват и дали би ме заболяло не няма да ме заболи ако искаш го кажи,а това кой каде бъркал и защо е бъркал не ме интересува това си е ваша работа и изобщо не мога да знам пък и не искам да знам кого визираш,това което съм написал в постовете си е лично мое мнение и както виждаш пиша хора по които си плюл не визирам точно някой определен човек не се заблуждавай от поста ми с Панцера или с някои от предишните ми постове ,и да знаеш че никой не ти е окалял гърба ти сам си го окалял с постъпките си.Запитай се защо през годините на биваците на които съм бил съм чувал само добри думи за твой много близък човек а като станеше въпрос за теб репликата беше и все още е ''не ми говорете за тоя'',Е кой ти е окалял гърба.Едва ли помниш но на едно откриване на Ивайловград преди 5-6 години дойдехте с Деси и тя най културно ни помоли да съдействаме за пускането на лодката ти слезе от джипа и съвсем грубо каза ''бягайте не ме учете как да пускам'' и ни изгони а ми говориш че си бил възпитан ако това е възпитание здраве му кажи.
Последно промяна от mishoka_76 на Съб Авг 23, 2014 20:48, променено общо 1 път.
Понякога единственото,което хората виждат е какво си направил,а всъщност това което трябва да осъзнаят е защо си го направил!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: НАД 83 ПРОДУКТА ЗА РИБОЛОВ ОТ ЛОДКА

Мнение от Emo-83 »

Даже няма да чета какво сте писали преди това.....гадно ми стана 10 дена по-късно.
Пуснал съм тази тема за да се пише за риболов.
Тук споделям спокойно за различни стоки,без притеснения и обвинения,че го правя заради продажбите.
Темата е платена от мен.Ще ви помоля да пишете за риболов.
Кой,какъв е и защо е такъв,моля по другите теми в о-фа или в "искрено и лично".
На нито един не съм се обадил никога,да пише неща за мен или против някого.На ясно съм,че съм харесван и недолюбван.Лошо на хората не правя и ще продължи да е така.
Щастлив съм,че ми се обади Гео.Хванал е хубав сом и щука,след изпращането на воблерите му от мен.....това ме зарадва,останалото е жалко.
Започвам да свалям клипчета от риболова,който проведохме с Мацака.
Дано ви бъдат интересни нещата,които споделям там. :wink:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: НАД 83 ПРОДУКТА ЗА РИБОЛОВ ОТ ЛОДКА

Мнение от Emo-83 »

Еййй,прочетох ви все пак.Благодаря ви за добрите думи,за лошите също.
Цвета има значение,но след дълбочината.Надявам се да ви го докажа с клиповете. :idea:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
lovo M
Мнения: 455
Регистриран на: Пет Яну 02, 2009 5:51
Местоположение: мадрид
получил Браво: 1 път

Re: НАД 83 ПРОДУКТА ЗА РИБОЛОВ ОТ ЛОДКА

Мнение от lovo M »

Emo-83 написа:Цвета има значение,но след дълбочината.Надявам се да ви го докажа с клиповете
Очаквам с нетърпение клиповете,за да направим едно малко .....дискусионно студио.И разбор на ситуациите. :wink:
Ако умееш да летиш, не-казвай на никого, защото няма да можеш да се отървеш от учители!
Заключено

Обратно към “Риболов на сом”