разказ с картинки,тоест снимки

Форум за новатори, експериментатори и почитатели на екстремните изживявания в комбинация с риболова.
Аватар
Булти
Мнения: 381
Регистриран на: Вто Май 22, 2007 12:48

Мнение от Булти »

:D ,Ха -ха , Римохите , връзваме кърмата на моето полу-кану , полу-каяк , полу-надуваема лодка за кърмата на твоя суперпрофесионален каяк и почваме да гребем в срещуположни посоки да видим кой кого :D , навит ли си за каса "Столично тъмно " :?: ....или ако искаш да се пробваме от Перла до Маслен нос или от Робинзона до н.Емине за скорост - и двете дистанции съм ги минавал с моята черупка :D ....колкото до идеята аз отдавна съм я възприел ...и с радост бих станал член на клуба ви , но ми струва , че нещо не възприемате моето канукаяколодка :D
Аватар
RIMOHIT
Мнения: 3909
Регистриран на: Пон Юни 13, 2005 19:10
Местоположение: Бургас-Стара Загора
дал Браво: 40 пъти
получил Браво: 21 пъти

Мнение от RIMOHIT »

теста намя да е обективен защаото аз по стандартите идвам леко слаботелесен и греба от 1 месец.Т-е двигателя ще е различен
Туй не пречи да се пробва за спорта обаче.Виж каса бира.. малко скръндза си падам ама без почерпка няма да се мине :lol:
hobie revolution 13
Аватар
Булти
Мнения: 381
Регистриран на: Вто Май 22, 2007 12:48

Мнение от Булти »

е значи идваме до основния принцип в подводния риболов : че не е важен толкова харпуна , колкото задхарпунното устройство :D , ако го перефразираме за каяците ще звучи :" не е важен каяка толкова - колкото този който седи в него "....член не член се ми е тая :D ...дайте да се съберем още хора и да направим едно организирано с каяци до остр. Св. Анастасия :idea:
Аватар
RIMOHIT
Мнения: 3909
Регистриран на: Пон Юни 13, 2005 19:10
Местоположение: Бургас-Стара Загора
дал Браво: 40 пъти
получил Браво: 21 пъти

Мнение от RIMOHIT »

Булти не те разбирам какво желаеш да докажеш.Моята физика я остави.Цалята работа според мен , че ако се качиш на някакво твърдо корито ще се кефиш повече.Дай боже да се видим.. запознаем и ще пробаш и ще кажеш дали е така.
А относно походе... ЕЙ ТОВА Е ПРИКАЗКА
Ти като човек с най-много опит ще си водача :fish5:
hobie revolution 13
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов с каяк”