Въпрос за каяците

Форум за новатори, експериментатори и почитатели на екстремните изживявания в комбинация с риболова.
nikola32
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 13:48
Местоположение: Пловдив

Въпрос за каяците

Мнение от nikola32 »

От какъв материал са направени и къде маже да се нидят на живо.Колко стуват и кой са качествените.Може да висе виждат глупави мойте въпроси но това с каяците е съвсем ново за мен.
Земята .Някой ден ще се отърве от нас Хората
Аватар
RIMOHIT
Мнения: 3909
Регистриран на: Пон Юни 13, 2005 19:10
Местоположение: Бургас-Стара Загора
дал Браво: 40 пъти
получил Браво: 21 пъти

Мнение от RIMOHIT »

Да започнем с материалите:
Има PVC .. има разни други пластмаси дето не им знам имената.Има от фибростъкло има и карбонови.
В общи линии каяк за риболов за бюджет като на средностатистически българин материала е PVC.Най-алтернатива от към цена в българия са турските BIC-ове.За цена виж сайта на балканбоатс.сом :lol:
От там нагоре в българия ще ти е всичко по поръчка .Ако те интересува има един сайт ВАЙТВОТЪР.БГ :lol: дето има форум за каякари и там има момчета дето внасят по поръчка.Проблема е че гледаш насляпо и четеш съвети и ревюта.
Турските в сайта на балканбоатс ще научиш де ги има ...
Успех и ще се радваме на нови членове.
Като за начало мисля ,че е добре :wink:
hobie revolution 13
nikola32
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 13:48
Местоположение: Пловдив

Благодаря Колеги

Мнение от nikola32 »

Много плагодаря за информацията.Идеята да ловя риба от каяк много ми допада.Аз съм МУХАР и това с каяка ще стане добре.Особенно в затворени водоеми като за начало.Сигурно не е лесно да се кара каяк и да се мята мухарка.Камули да закача нещо.Първо ще проуча нещата и като харесам нещо ще споделя с вас.Още един път БЛАГОДАРЯ.
Земята .Някой ден ще се отърве от нас Хората
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов с каяк”