Структурно обсъждане на подфорума ...

Форум за новатори, експериментатори и почитатели на екстремните изживявания в комбинация с риболова.
Аватар
RIMOHIT
Мнения: 3909
Регистриран на: Пон Юни 13, 2005 19:10
Местоположение: Бургас-Стара Загора
дал Браво: 40 пъти
получил Браво: 21 пъти

Структурно обсъждане на подфорума ...

Мнение от RIMOHIT »

Е те тука викам всека да дава идеи и предложения кое... как да си го правим в подфорума за да ни е по хубаво.Да си обсъждаме и . т . н .
Тази тема в последствие може да се заключи или ако не е чак толкова съществена да я изтрия.
Ето една идея.Да направя една важна тема , в която ще слагам само координатите на БЪКАРИТЕ за да има всеки по лесен досттъп до нея .Тя ще стои заключена.В нея аз ще копирам информацията на всеки желаещ от тази тема , а във въпросната ще се приветстваме и т.н.
Друго , което мислех да направя е да преместя всички мнения и обсъждания на дрехи за каякарстване в съответната тема за облекло за риболов с каяк , оборудването пръснато в различните теми да го сложа където му е мястото но после май размислих.Ако го направя има мнения които ще "увиснат"
Друга идея е например всеки член да пише за своите излети само в една тема.Не сме толкова много.Тука ще се появи проблем при съвместни излети :lol: (за това остава само като идея )
Една тема в , в която да слагаме всякакви интересни линкове , клипчета и снимки свързани с каяк риболова.
Една тема с линкове към други каякарски подфоруми (чуждоземски ) Примерно да променя заглавието на темата за Австралисйките Бъкари :)
Една тема дето да обсъждаме алтернативите в каяк задвижването (педали , перки , ДВГ , ел.мотори , парни двигатели и.т.н ) Ако се появи нужда от такава де :P

И каквото ви хрумне и ви е на душа да го напишете и да го видима как... що ?
Последно промяна от RIMOHIT на Пет Мар 13, 2009 12:21, променено общо 3 пъти.
hobie revolution 13
fori
Мнения: 3210
Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 13:24
дал Браво: 9 пъти
получил Браво: 35 пъти

Мнение от fori »

Като всяко ново нещо явно модераторството ти е интересно и се впрягаш прекалено много :D
На мен нещата в този си вид ми харесват. Единствено има сми да се копират наистина информативните постове и да се боднат в няколко теми отгоре - облекло, екипировка, лодки. От повече няма нужда.
Аватар
RIMOHIT
Мнения: 3909
Регистриран на: Пон Юни 13, 2005 19:10
Местоположение: Бургас-Стара Загора
дал Браво: 40 пъти
получил Браво: 21 пъти

Мнение от RIMOHIT »

Едно време мислех да ги подреждам много нещата , но един пост на колега някъде из форума ме накара да се замисля.Човека каза: "Това е ФОРУМ все пак" :)
Като всяко ново нещо явно модераторството ти е интересно и се впрягаш прекалено много Very Happy
:lol: :lol: :lol: :lol: Как да се впрягам бре.... добре , че е форума да се разтоварвам .. то само работа :oops:
Единствено има сми да се копират наистина информативните постове и да се боднат в няколко теми отгоре - облекло, екипировка, лодки. От повече няма нужда.
- ей тъй да си лафим ставаше въпрос :lol:
hobie revolution 13
Аватар
RIMOHIT
Мнения: 3909
Регистриран на: Пон Юни 13, 2005 19:10
Местоположение: Бургас-Стара Загора
дал Браво: 40 пъти
получил Браво: 21 пъти

Мнение от RIMOHIT »

Selva има страхотно предложение .А именно в подписа си да даваме информация за каяците които караме.Мисля ,че ще е много полезно за новите потребители да се ориентират.Дай боже да не можем да си ги запомним. :D
hobie revolution 13
triple_v
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Апр 07, 2009 21:26

Мнение от triple_v »

Ако ми позволите да изкажа мнение, макар и като новобранец тук, би било много хубаво да има една тема специално за съвместните походи, която да бъде само за снимки. Нещо като албумче на БЪКАРИТЕ от походите, които са направени съвместно с други БЪКАРИ. А защо не и едно организирано мероприятие да се съберем всички за една обща снимка за албума. Нещо , което да остане за поколенията :))))
Съвсем сериозно, може да се помисли нещо за едно национално събиране на всички нас. Знам, че ще бъде трудно, но при добро желание, всичко е възможно, а защо не и това. Някой водоем из средата на страната би бил събрал всички нас. Остава само желанието, което да проявим.
Аватар
DOCTORA
Мнения: 2154
Регистриран на: Нед Дек 19, 2004 19:27
Местоположение: АНГЛИЯ
дал Браво: 302 пъти
получил Браво: 114 пъти

Мнение от DOCTORA »

Подкрепям, новите ти идеи. Не пречи да пробваме, ако нещо не върви ще го зарежиме.
Успеха в риболова има две тайни:

1- никога не казвай всичко което знаеш!
Аватар
SELVA
Вносител
Мнения: 1290
Регистриран на: Съб Ное 05, 2005 22:48
Местоположение: София
дал Браво: 42 пъти
получил Браво: 30 пъти
Обратна връзка:

Мнение от SELVA »

темата с мероприятията може да не е важна, защото групата от важни теми горе много не ги гледам...
Lago.bg - Надуваеми лодки, електрически двигатели Haswing, оборудване, сонари
koi4a
Мнения: 283
Регистриран на: Чет Юли 10, 2008 15:05
Местоположение: София / Ямбол
дал Браво: 102 пъти
получил Браво: 45 пъти

Мнение от koi4a »

Добре ще е (ако има възможност) да се направят подраздели с теми. Например: Какяк и оборудване, с темите за гребла облекло лодки и т.н. Разходки и срещи, с темите за предложение за срещи и снимки от такива. Останалите теми да си вървят отделно.
Аватар
RIMOHIT
Мнения: 3909
Регистриран на: Пон Юни 13, 2005 19:10
Местоположение: Бургас-Стара Загора
дал Браво: 40 пъти
получил Браво: 21 пъти

Мнение от RIMOHIT »

за съжаление ( до колкото знам ) програмата на форума не подържа подраздели , за съжаление.Иначе щеше да е много удобно.
Другия начин е да влагаме малко старание и ние самите за облекло например да пишем само в темата за облекло.Може аз всички мнения за облекло да си поиграя и преместя , но има такива които извадени от контекста ще загубят смисъла си...
hobie revolution 13
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов с каяк”