1 седмица с каяка...

Форум за новатори, експериментатори и почитатели на екстремните изживявания в комбинация с риболова.
maznislav
Мнения: 2121
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 15:57
Риболов: Спининг и само това :)
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 31 пъти
получил Браво: 78 пъти
Обратна връзка:

1 седмица с каяка...

Мнение от maznislav »

От утре до другата неделя ще се мотая с каяка по родните водоеми и реки със следните ориентировъчни планове
От неделя вечер до вторник на Жребчево , после до петък на Малко Шарково след което съм на Тунджа за ей туй мероприятие.
http://forum.fishing-mania.com/viewtopi ... =1&t=59906" onclick="window.open(this.href);return false;
Ако някой близо до тоз маршрут му се прави съвместен излет съм на среща да пием по някоя и друга бира и нема грижи да звънка :)
Моя тел е 0885 400 886 Валентин
Поздрави и наслука
Нито едно добро дело не остава ненаказано :)
Риболовът ни е "Днес по-зле от вчера и по-добре от утре"...
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: 1 седмица с каяка...

Мнение от quietriot »

абе мисля, че доста по рано ще те изгони жегата от Шарково към нас ма трябва да опиташ , като си си го наумил на пръста.
аз от понеделник на обед съм си в Ямбол така че като минаващ за Шарково се обади да те водя за риба :mrgreen: в Ямбол на гърлата или на Ханово зависи каква е водата или направи до Коневец може да се метнем да видим мястото на срещата.
maznislav
Мнения: 2121
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 15:57
Риболов: Спининг и само това :)
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 31 пъти
получил Браво: 78 пъти
Обратна връзка:

Re: 1 седмица с каяка...

Мнение от maznislav »

Ок Васе :) Аз може да поостана на Жребеца , че май си намерих компания , но със сигурност ще се чуем.
Нито едно добро дело не остава ненаказано :)
Риболовът ни е "Днес по-зле от вчера и по-добре от утре"...
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов с каяк”