Кой, къде през уикенда...

Форум за новатори, експериментатори и почитатели на екстремните изживявания в комбинация с риболова.
Публикувай отговор
gogo26
Мнения: 715
Регистриран на: Сря Дек 10, 2008 9:41
Местоположение: Сливен
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 18 пъти

Re: Кой, къде през уикенда...

Мнение от gogo26 »

Това отсреща е Диапорос
Изображение
и улов само че септември :)
Изображение
Като цяло не съм впечатлен от дъно, дълбочини,риби,много пренаселено от лодки.....
На Амулиани съм ловил само че с лодка и то отдавна,доста по разнообразно е :fish5:
На палатка или квартири?...сондирам нагласите :D :D че и на мен много ми се ходи,а лятото с доста евраци им подпомагах икономиката....
Hobie Mirage Outback
spin_master
Мнения: 512
Регистриран на: Чет Сеп 23, 2010 16:52
Риболов: спининг
Местоположение: София
дал Браво: 135 пъти
получил Браво: 99 пъти

Re: Кой, къде през уикенда...

Мнение от spin_master »

Аз пътувам с един бус направен на кемпер и обикновено спя в него. Но през този сезон остават малко работещи къмпинги и най-вероятно може да се спи на диво с палатки някъде по островите. Иначе и в хотел става, но за 2 нощи не си заслужава. Така, че нямам нищо против и диво къмпингуване и в къмпинг или на хотел в зависимост от компанията какво предпочита.
Аз от там имам в началото на юли един паламуд и един сафрид на влачене.
Vid
Мнения: 705
Регистриран на: Пон Апр 11, 2011 2:58
Местоположение: Haskovo
дал Браво: 76 пъти
получил Браво: 44 пъти

Re: Кой, къде през уикенда...

Мнение от Vid »

spin_master написа:Аз пътувам с един бус направен на кемпер и обикновено спя в него.
Направо и благородно ти завиждам... Я, си купих класна палатка преди две години.. Ама още не съм отворил калъфа, да видя дали има палатка в него?
С годините нещата се променят, вече да спя на палатка...?, без баня и пр.. става.., ама, жената е твърдо против, а и Я съм в големо колебание.... Всичко с времето си, както казват умните хора..
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
Аватар
stbeer68
Мнения: 429
Регистриран на: Сря Яну 04, 2012 20:16
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 22 пъти
получил Браво: 65 пъти

Re: Кой, къде през уикенда...

Мнение от stbeer68 »

Vid написа:
spin_master написа:Аз пътувам с един бус направен на кемпер и обикновено спя в него.
.........................................
С годините нещата се променят, вече да спя на палатка...?, без баня и пр.. става.., ама, жената е твърдо против, а и Я съм в големо колебание.... Всичко с времето си, както казват умните хора..
Какво им е на годините ти,че да променят нещата?Всичко е въпрос на оборудване и с палатката стават всичките удобства. Моите години са малко повече от твоите според написаните от теб в профила.Мога да кажа ,че имам само една почивка на хотел за което безкрайно съжалявам и не бих повторил. Чара от почивката сред природата и на палатка никои 4 стени не могат да ми го заменят. Цял живот живея между 4 стени и почивката ми е единствения шанс да избягам от тях и разнообразя поне за малко.На мен също ми беше голям проблем в началото с жената докато я накарам всяка година да сме на палатка,но с времето всичко си дойде на място.
Всеки обаче сам решава за себе си как му е най-добре да си почива и никой в нищо не бих упрекнал.Просто изказах моето мнение ,което не е ангажиращо спрямо никой. :tup: :tup:
Hobie Mirage Outback
gogo26
Мнения: 715
Регистриран на: Сря Дек 10, 2008 9:41
Местоположение: Сливен
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 18 пъти

Re: Кой, къде през уикенда...

Мнение от gogo26 »

Миналата година около Димитров ден пак бяхме на гръцкото море на палатки.Издържахме само един ден,луда влага и конденз.Морето е топло а въздуха хладен и много изпарения.По всичко тече вода,одеяла,дрехи,бельо, всичко е вода.Цяла нощ зъзним в мокрите дрехи,а реално не е студено.
Но това не значи че пак няма да отида :wink:
Hobie Mirage Outback
antoanBS
Мнения: 452
Регистриран на: Нед Май 17, 2009 17:33
Риболов: Spining ribolov s kayak
Местоположение: burgas
дал Браво: 1 път
получил Браво: 6 пъти

Re: Кой, къде през уикенда...

Мнение от antoanBS »

абе и аз предпочитам кемпер или каравана:) само така мога да склоня жената за 1-2 дена да е с мене:) а палатка от един запасни лагер последно бях:)) нямам много добри спомени от там:) но на шарково с хубава компания става за 2 дена примерно :)
nespori s glupak 6tete svali na negovoto nivo i 6te te bie s opit
Hobie mirage drive outback
spin_master
Мнения: 512
Регистриран на: Чет Сеп 23, 2010 16:52
Риболов: спининг
Местоположение: София
дал Браво: 135 пъти
получил Браво: 99 пъти

Re: Кой, къде през уикенда...

Мнение от spin_master »

Сега погледнах каква е прогнозата за времето макар и да е още далече като дата, но като погледнах, за тоиз уикенд времето по прогноза ще е тихо и топло в сравнение с по-другия уикенд за който се каня да отскоча до Гърция. Този уикенд за съжаление ми е зает, така че няма да мога да се възползвам от хубавото време. Но ако има желаещи, този уикенд ще е по-подходящ. Става въпрос за района на Халкидики.
madbiker
Мнения: 38
Регистриран на: Съб Май 12, 2012 16:41
Риболов: Spinning
Местоположение: София

Re: Кой, къде през уикенда...

Мнение от madbiker »

spin_master написа:Сега погледнах каква е прогнозата за времето макар и да е още далече като дата, но като погледнах, за тоиз уикенд времето по прогноза ще е тихо и топло в сравнение с по-другия уикенд за който се каня да отскоча до Гърция. Този уикенд за съжаление ми е зает, така че няма да мога да се възползвам от хубавото време. Но ако има желаещи, този уикенд ще е по-подходящ. Става въпрос за района на Халкидики.
Много добра новина, преди няколко дни като гледах прогнозата беше друга за Халкидикито, а ми се е доискало да вляза с каяка, малко да се раздвижа преди коледното угояване :lol:
gogo26
Мнения: 715
Регистриран на: Сря Дек 10, 2008 9:41
Местоположение: Сливен
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 18 пъти

Re: Кой, къде през уикенда...

Мнение от gogo26 »

Този уикенд ще е :fish1:
Гласим се три каяка да пробваме около Порто Лагос заливите,има доста канали които вливат сладка вода,може и някое лавраче да излъжем.
Hobie Mirage Outback
spin_master
Мнения: 512
Регистриран на: Чет Сеп 23, 2010 16:52
Риболов: спининг
Местоположение: София
дал Браво: 135 пъти
получил Браво: 99 пъти

Re: Кой, къде през уикенда...

Мнение от spin_master »

Успех ви пожелавам!
Аз за съжаление този уикенд съм без кола и съм дежурен, така че ще пропусна.
Vid
Мнения: 705
Регистриран на: Пон Апр 11, 2011 2:58
Местоположение: Haskovo
дал Браво: 76 пъти
получил Браво: 44 пъти

Re: Кой, къде през уикенда...

Мнение от Vid »

Привет колеги, в един от уикендските дни мисля да ги мъча на Тракиец, а в другия по Копринка. Ако някой има идея да ги мъчи рибите в тези региони, да пише, че да се ориентирам и направим съвместен риболов...
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
spin_master
Мнения: 512
Регистриран на: Чет Сеп 23, 2010 16:52
Риболов: спининг
Местоположение: София
дал Браво: 135 пъти
получил Браво: 99 пъти

Re: Кой, къде през уикенда...

Мнение от spin_master »

В неделя ще има състезание на Копринка, но ти мисля, че знаеш : http://forum.fishing-mania.com/viewtopi ... 28&t=67707" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
stbeer68
Мнения: 429
Регистриран на: Сря Яну 04, 2012 20:16
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 22 пъти
получил Браво: 65 пъти

Re: Кой, къде през уикенда...

Мнение от stbeer68 »

За неделята времето го дават да е добре и мислим да прескочим да направим едно Шарково.
Горе долу на развиделяване мислим да сме на брега до лудницата и от там да се пуснем.
Който желае да се присъедини е добре дошъл.
Hobie Mirage Outback
Vid
Мнения: 705
Регистриран на: Пон Апр 11, 2011 2:58
Местоположение: Haskovo
дал Браво: 76 пъти
получил Браво: 44 пъти

Re: Кой, къде през уикенда...

Мнение от Vid »

spin_master написа:В неделя ще има състезание на Копринка, но ти мисля, че знаеш : http://forum.fishing-mania.com/viewtopi ... 28&t=67707" onclick="window.open(this.href);return false;
Не зная, ама за това ми дреме на дедовия....
Питам, ще има ли каякари...? Май НЕ, и ще си одим де ни е кеф....

п.п. На стената има охрана която гони ентусиастите....... Надявам се, че тия последните са с ВРЪЗКИ ...
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
Vid
Мнения: 705
Регистриран на: Пон Апр 11, 2011 2:58
Местоположение: Haskovo
дал Браво: 76 пъти
получил Браво: 44 пъти

Re: Кой, къде през уикенда...

Мнение от Vid »

stbeer68 написа:За неделята времето го дават да е добре и мислим да прескочим да направим едно Шарково.
Горе долу на развиделяване мислим да сме на брега до лудницата и от там да се пуснем.
Който желае да се присъедини е добре дошъл.
Много ми е далече, инак би се включил.... Успех ви желая в риболова.....
И... споделяйте колеги, Я утре ще ги мъча на Тракиец, а в неделята май ще направя риболов с пловдивските каякари на едни щукарски дупки...
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов с каяк”