Кой, къде през уикенда...

Форум за новатори, експериментатори и почитатели на екстремните изживявания в комбинация с риболова.
Публикувай отговор
Аватар
georgiev-cc
Мнения: 102
Регистриран на: Чет Ное 11, 2010 12:06
Местоположение: silistra
дал Браво: 18 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Кой, къде през уикенда...

Мнение от georgiev-cc »

Имай готовност,да сменяш сафриденото чепаре с такова за чернокоп. На слука :tup:
RTM TEMPO Angler
spin_master
Мнения: 512
Регистриран на: Чет Сеп 23, 2010 16:52
Риболов: спининг
Местоположение: София
дал Браво: 135 пъти
получил Браво: 99 пъти

Re: Кой, къде през уикенда...

Мнение от spin_master »

spin_master написа:От 17-ти до 23-ти септември мисля да направя един каяк трип и риболов около Гръцките Малдиви, Скиятос и Скопелос . Ако има други желащи за компания ще ми бъде приятно.
Понеже сметнах, че няма да ми стигне това време, за да обиколя по набелязания маршрут успях да си пусна още няколко дни отпуск и тръгвам на 18-ти и се връщам на 27-ми. Така, че ако има желаещи съм на линия до 17-ти тук, за да се разберем.
Аватар
stbeer68
Мнения: 429
Регистриран на: Сря Яну 04, 2012 20:16
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 22 пъти
получил Браво: 65 пъти

Re: Кой, къде през уикенда...

Мнение от stbeer68 »

georgiev-cc написа:Имай готовност,да сменяш сафриденото чепаре с такова за чернокоп. На слука :tup:
Въоръжен съм до зъби.Дори в момента си правя сам някое друго да имам повече,че май ще останем да нощуваме с един приятел може и за няколко дни.Морето ще си каже думата на място какво ще бъде нашето решение :tup: :tup:
Hobie Mirage Outback
Vid
Мнения: 705
Регистриран на: Пон Апр 11, 2011 2:58
Местоположение: Haskovo
дал Браво: 76 пъти
получил Браво: 44 пъти

Re: Кой, къде през уикенда...

Мнение от Vid »

spin_master написа:
spin_master написа:От 17-ти до 23-ти септември мисля да направя един каяк трип и риболов около Гръцките Малдиви, Скиятос и Скопелос . Ако има други желащи за компания ще ми бъде приятно.
Понеже сметнах, че няма да ми стигне това време, за да обиколя по набелязания маршрут успях да си пусна още няколко дни отпуск и тръгвам на 18-ти и се връщам на 27-ми. Така, че ако има желаещи съм на линия до 17-ти тук, за да се разберем.
Желая ти риболовни успехи и да пишеш...
С удоволствие бих се включил...., ама финансовите проблеми ни пречат, че много се охарчихме това лято....
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
spin_master
Мнения: 512
Регистриран на: Чет Сеп 23, 2010 16:52
Риболов: спининг
Местоположение: София
дал Браво: 135 пъти
получил Браво: 99 пъти

Re: Кой, къде през уикенда...

Мнение от spin_master »

Късай въжето и утре с мен. Аз поемам пътя, така че финансово няма да ти излезе много. Само за храна и две нощувки на къмпинг ти трябват финанси. Тръгвам утре сутрин от София. Има място на багажника за още един каяк. Планът е два дена път отиване и връщане и 8 дена обикаляне по островите и риболов.
antoanBS
Мнения: 452
Регистриран на: Нед Май 17, 2009 17:33
Риболов: Spining ribolov s kayak
Местоположение: burgas
дал Браво: 1 път
получил Браво: 6 пъти

Re: Кой, къде през уикенда...

Мнение от antoanBS »

момчета на къде??? морето не става още?
nespori s glupak 6tete svali na negovoto nivo i 6te te bie s opit
Hobie mirage drive outback
Аватар
stbeer68
Мнения: 429
Регистриран на: Сря Яну 04, 2012 20:16
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 22 пъти
получил Браво: 65 пъти

Re: Кой, къде през уикенда...

Мнение от stbeer68 »

Утре сутрин 21.09 мислим да проверим как стоят нещата със сафрида около острова св.Иван (мидените ферми) Засега сме 3 каяка. Ако има желаещи да станем повече да заповядат. Мислим да пуснем каяците от плажчето на санта марина и да сме там около 7.00 часа. Паркираме колите на паркинга (зелената отметка) и дърпаме каяците до плажа (червената отметка) Разстоянието е не повече от 100-на метра и е много удобно за пускане на вода.В по предно мнение има оставен мой телефон ако някой му потрябва за връзка.
Изображение
Ето и линк към мястото:
https://www.google.bg/maps/@42.4117223, ... !1e3?hl=bg" onclick="window.open(this.href);return false;
Hobie Mirage Outback
Аватар
stbeer68
Мнения: 429
Регистриран на: Сря Яну 04, 2012 20:16
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 22 пъти
получил Браво: 65 пъти

Re: Кой, къде през уикенда...

Мнение от stbeer68 »

Това е резултата от днес до острова св.Иван около мидените ферми. След обяда вдигна гадна вълна и който не може да държи минава на резервен вариант в залива пред санта марина на тихо и спокойно за попчета и тук там барбуни. Аз съм доволен от изминалия ден.
Изображение Изображение
Hobie Mirage Outback
Vid
Мнения: 705
Регистриран на: Пон Апр 11, 2011 2:58
Местоположение: Haskovo
дал Браво: 76 пъти
получил Браво: 44 пъти

Re: Кой, къде през уикенда...

Мнение от Vid »

Много ви се кефя и бих се включил навсякъде с вази ако имам възможност...

п.п. Я съм единствения аматьор-каякар в южна Б-я по големите ни язовири- Тракиец, Кърджали, Ст.Кладенец, Ивайловград и е тъжно това, щото други каяци по те язовири засега, т.е. от 3 м. не съм видял...... :(
Да не спомена, че все ме гледат с голямо учудване кога мина с колата и каяк качен отгоре, а тъпите риболовци с гуменетките и бръмчилките от 3 коня ме гледат с още по голямо учудване...
Това, направо не е истина хора...
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
Аватар
shaman
Мнения: 3336
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:49
Риболов: Спининг, муха и от скоро кльонк с каяк :)
Местоположение: Русе
дал Браво: 205 пъти
получил Браво: 462 пъти
Обратна връзка:

Re: Кой, къде през уикенда...

Мнение от shaman »

Ела на Дунав да видиш как ме гледат като почна да кльонкам с каяка ;)
--------------
http://www.starividri.org
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Кой, къде през уикенда...

Мнение от quietriot »

shaman написа:Ела на Дунав да видиш как ме гледат като почна да кльонкам с каяка ;)
като самоубиец, как да те гледат :) , Зеления навърта ли се да те спасява :mrgreen:
Аватар
stbeer68
Мнения: 429
Регистриран на: Сря Яну 04, 2012 20:16
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 22 пъти
получил Браво: 65 пъти

Re: Кой, къде през уикенда...

Мнение от stbeer68 »

Vid написа: ..................Да не спомена, че все ме гледат с голямо учудване кога мина с колата и каяк качен отгоре.....................
Хич да не ти пука и да не ти прави впечатление. Мен също ме гледат странно по нашия край като ме видят с не с един ами с два натоварени каяка на покрива на колата. Не знам как са гледали пък колегата burg с 3 броя върху колата. Така ,че ние сме им доста странни птици с тия каяци за риболов. :lol: :lol: :lol:
Изображение

Изображение
Hobie Mirage Outback
at.angelov
Мнения: 213
Регистриран на: Чет Май 26, 2011 22:09
Риболов: Риболов с каяк
тролинг и джиг
Местоположение: Пещера
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Кой, къде през уикенда...

Мнение от at.angelov »

Още по учудено гледат колегите с лодките когато някой път хващаш повече риба от тях и почват да коментират ония с кануто ......... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Хич да не ви пука :tup:
Malibu Kayaks X-13
spin_master
Мнения: 512
Регистриран на: Чет Сеп 23, 2010 16:52
Риболов: спининг
Местоположение: София
дал Браво: 135 пъти
получил Браво: 99 пъти

Re: Кой, къде през уикенда...

Мнение от spin_master »

Този уикенд има събиране от кемпер форума на Копринка и може би ще бъда там естествено с каяка. Някой още ако ще присъства на това събитие да пише да направим един съвместен риболов.
mlajo
Мнения: 17
Регистриран на: Съб Май 17, 2014 22:37
Риболов: Риболов с каяк и подводен
Местоположение: София

Re: Кой, къде през уикенда...

Мнение от mlajo »

И аз съм там :tup:
Спорта е вреден и опасен а работата е смъртоносна!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов с каяк”