Разходка с риболов по Велека !

Форум за новатори, експериментатори и почитатели на екстремните изживявания в комбинация с риболова.
Аватар
shaman
Мнения: 3336
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:49
Риболов: Спининг, муха и от скоро кльонк с каяк :)
Местоположение: Русе
дал Браво: 204 пъти
получил Браво: 462 пъти
Обратна връзка:

Разходка с риболов по Велека !

Мнение от shaman »

Една разходка съчетана с риболов по река Велека :)
Тръгнахме от моста до устието нагоре... След около 4-5 км. се появиха и речните кефали..
За първи път като стигнахме едно паднало дърво за което си мислех, че прегражда изцяло реката на около 6 км. нагоре видях, че има един малък преход. Минахме по него и продължихме още около 1-2 км. Понеже рядко ходи някой там кефалите бяха доста спокойни и ненаплашени и стана добър риболов !

--------------
http://www.starividri.org
Аватар
stbeer68
Мнения: 429
Регистриран на: Сря Яну 04, 2012 20:16
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 22 пъти
получил Браво: 65 пъти

Re: Разходка с риболов по Велека !

Мнение от stbeer68 »

Много хубаво сте си изкарали. Извади ли сте голям късмет. Преди години реших да направя също такава разходка с риболов на тая река. Не след дълго се появиха хора с моторна лодка от ИАРА и ми поискаха документи. Естествено им дадох всичко лична карта и риболовен билет. Хората ми казаха обаче ,че това е резерват и риболова е абсолютно забранен. Добре че бяха разбрани и ми не ми написаха акт и дори казаха ,че може да ми конфискуват каяка. Не зная дали все още е така и дали наистина са били в правото си на това ,но хората се легитимираха както си му е реда.
Hobie Mirage Outback
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов с каяк”