Тунджански кабакулаци

Това е мястото за среща на колегите с мухарките.
Аватар
D-r Kosio
Мнения: 1243
Регистриран на: Сря Апр 06, 2005 10:25
Риболов: Fly Fishing , Ice Fishing
Местоположение: Sofia
получил Браво: 52 пъти

Re: Тунджански кабакулаци

Мнение от D-r Kosio »

Здрасти, Коич,
Малко късно се включвам, но подобно скупчване на распери и аз видях на Тунджа. Едно такова по-дълбочко място, в което вече гащеризона прелива. Петното беше с не по-малко от 70-80 распера… и както казваш от време на време петното се разцепва и през средата му минават два три исполина над метър...Кленовете изобщо не ги мисля - бяха избутани съвсем в периферията почти на брега. Вира, макар и голям не беше от най-големите... и петното се движеше десетина метра напред и после бавно се връщаше назад...Гледката е направо хващаша за гърлото... не можеш да мислиш за друго освен как да подадеш... с каквото ти е на въдицата в момента. При правилно подаване има шанс! Аз също се пробвах... На два три пъти ми и тръгваха риби.., но понеже подавах на пределна дистанция от високия браг, контролът на линията ми ич не беше перфектен... Въпреки това успях закача един малък.. Ще ми се пак да имам възможността да се пробвам на какова чудо... ама на .. вече две години не съм ги виждал...Поради тровенето ли , поради други причини, но наистина ги няма в този вид..
koi4a
Мнения: 283
Регистриран на: Чет Юли 10, 2008 15:05
Местоположение: София / Ямбол
дал Браво: 102 пъти
получил Браво: 45 пъти

Re: Тунджански кабакулаци

Мнение от koi4a »

Мястото в горния край е доста дълбоко и със сигурност някой се крие там, сега по коледа ще ги пробвам на спининг примамки.
Публикувай отговор

Обратно към “Мухарски риболов”