Престраших се

Това е мястото за среща на колегите с мухарките.
Аватар
stancom
Мнения: 3738
Регистриран на: Сря Яну 02, 2008 16:59
Местоположение: Чомаковци
дал Браво: 93 пъти
получил Браво: 154 пъти

Престраших се

Мнение от stancom »

Наложи ми се едно спешно ходене до Ботевград, а след това трябваше да чакам сина да го докарат транзит от София. Та реших да оползотворя времето и да закрия :D Дигам телефона и звъня на местния гуро за информация за риби. Той вика " то вОда няма, ти риби искаш :fish6: ". След тази укоражаваща информация :mrgreen: тръгвам с голямата кошница :lol: да се капотирам уставно :P
От три години се правя на мухар, но до сега не бях вадил мухарката за пъстърва. Просто не си вярвах и при пъстървов риболов винаги прибягвах до добре познатия си спининг. Днес пак си започнах с него, но при тази ниска вода и многото водорасли успях да регистрирам само едно подгонване на прилична риба, но не и достигна място да захапе. Реших да извадя мухарката и да пробвам на суха муха. От начало ми се откачиха две риби от порядъка 25-30см до като разбера, че трябва да се засича по-сериозно. След това извадих три, две от горния порядък и една около 35см. Проспах и една зрелищна атака :oops: . И сега съм щастлив като свиня в тикви :lol:
Аз не мога да ловя риба !!!
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: Престраших се

Мнение от Д-р Флекс »

Какво па толкова се чудиш на успехите с мухарката, като си те знаем сичките тук, колко си абен като спинингис! :lol: Ако пък беше се пробвал на фидер (и не беше заебал фотото дома), сега Рачев Асен щеше завистливо да преглъща...
Аватар
stancom
Мнения: 3738
Регистриран на: Сря Яну 02, 2008 16:59
Местоположение: Чомаковци
дал Браво: 93 пъти
получил Браво: 154 пъти

Re: Престраших се

Мнение от stancom »

Д-р Флекс написа:Какво па толкова се чудиш на успехите с мухарката, като си те знаем сичките тук, колко си абен като спинингис! :lol:
Ае ся, няма да се обиждаме :twisted: аз съм талантлив 8) и мога да бъда абен в няколко дисциплини :lol:
Аз не мога да ловя риба !!!
Публикувай отговор

Обратно към “Мухарски риболов”