Споделено представя: "Старт в мухарството"

Това е мястото за среща на колегите с мухарките.
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4479 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Споделено представя: "Старт в мухарството"

Мнение от Pike »

Старт в мухарството
Борислав Йорданов [Борислав]
25.02.2005 г.
Всеки напреднал мухар си има мнение и своя теория за нещата, затова първо искам да кажа, че няма да се опитвам да давам съвети на някои, който се чувства напреднал, моето желание е да дам съвет и помогна на тези, които искат тепърва да се занимават с Мухарски риболов! ...
[пълен текст]

----------------------------------------------------------------------------------------
От читателите към автора
Това е мястото за вашите въпроси и коментари към авторът на материала.
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4479 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Pike »

Темите свързани със "Споделено" се пускат във форумите, за да може читателите да зададът свойте въпроси по материала към автора.

Този постинг беше в кутията ми с лични съобщения, мисля, че мястото му е тук :wink:
---------------------------------------------------------------------------------------
От: vlado59
Уважаеми господин Йорданов,

Пише Ви един запален фен на риболова с муха и шнур. По този красив спорт се запалих преди 2 години от мой колега. Първоначално ловях с мухарка на Балцер 5-6 клас и шнур ДТ-Ф 6 клас, и сухи мухи. Сега съм се оборудвал с мухарка 7 клас, шнур 7 клас WF на ф-ма Профешънъл. Вие, къде упражнявате този спорт? Аз също съм от София и най често ходя на устието на р. Искър там където се влива с р. Палакария. Най често улавяните риби са клен и костур, но имам и уловени пъстърви по р. Златна панега, където е участъка над с. Румянцево посока София. Бихте ли желали да обменяме информация тъй като аз не съм и чак толкова добър мухар. Тепърва ще се уча, но пък и не съм толкова новак в този спорт. Ще се радвам ако си пишем и дано не съм Ви, отегчил. За мухарски риболов винаги готов! В мое лице ще имате идшн съмишленик!
Аватар
Борислав
Мнения: 60
Регистриран на: Нед Дек 19, 2004 11:28
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

re

Мнение от Борислав »

Здрасти Владо..!!
ами....какво да ти кажа...упражнявам този спорт навсякаде кадето мога и по всяко време което мога...ако изкаш питаи нещо по конкретно...за разговори от личен харектер по добре с лични съобщения..?!
наслука на другарите Мухари....;о)
Публикувай отговор

Обратно към “Мухарски риболов”