Сомски автомобил

ОФФСом
Публикувай отговор
Аватар
kalinux
Мнения: 3588
Регистриран на: Нед Фев 20, 2005 1:17
Местоположение: Кюстендил
дал Браво: 208 пъти
получил Браво: 261 пъти
Обратна връзка:

Мнение от kalinux »

:lol: :lol: :lol: :lol:
С внимание към детайлите
Аватар
max
Вносител
Мнения: 3210
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 15:24
получил Браво: 11 пъти
Обратна връзка:

Мнение от max »

ето мойто возило

Изображение

Изображение

има обаче и по добри решения

Изображение
Diman
Мнения: 892
Регистриран на: Пон Юли 21, 2008 1:15
Местоположение: Tg
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 9 пъти

Мнение от Diman »

max, с тази концепция направо сцепи коня. Дай инфо за тези лепенки, че тази година смятам да боядисвам. Вече не се трае.
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Мнение от franko »

Макс,всичко наистина е много добро.Диман те пита за лепенките,а мен лично ме интересува фотото.До сега всички снимки са ти със супер качество.Ще споменеш ли с какво снимаш или всичко е до някаква индивидуална настройка на апарата.
Аватар
max
Вносител
Мнения: 3210
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 15:24
получил Браво: 11 пъти
Обратна връзка:

Мнение от max »

Diman написа:max, с тази концепция направо сцепи коня. Дай инфо за тези лепенки, че тази година смятам да боядисвам. Вече не се трае.
това е транспортно фолио (самозалепваща хартия ) , много здрава и със слаб лепилен слой (може лесно да се разлепва) на широчина 50 см и дължина 50м. (ролка) струва около 30-50лв. в зависимост от къде и каква марка е

аз слагам по 2 широчини на вратите както се вижда на снимката, след това цепя фолиото с нож по фугите на вратите и газ в храстите

апарата с който снимам е професионален Nikon с nikor обектив (вече доста старичък) . за да излязат хубави снимки аз правя по много кадри с различни гледни точки и пипане по настройките на апарата докато получа добър резултат

ако искате някой да пусне нова тема пр. "КАК ДА ЗАСНЕМЕМ ТРОФЕЯ СИ" мисля че и аз и много други хора могат да кажат доста по темата
Аватар
Tedo
Вносител
Мнения: 2333
Регистриран на: Пон Юни 26, 2006 17:07
Местоположение: София
получил Браво: 7 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Tedo »

чак пък толкова да се вталясваш с това фолио... Драскането е като ... - само първия път боли :)
Dostin
Мнения: 12
Регистриран на: Съб Яну 23, 2010 13:20
Местоположение: Банишора
Обратна връзка:

Мнение от Dostin »

Знаете ли приказката че....."колкото по- проходим е джипа, толкова по- далече трябва да идва трактора...." :lol: :lol: :lol:
Аватар
SENSAS 24
Мнения: 986
Регистриран на: Чет Ное 01, 2007 11:20
Местоположение: софия

Мнение от SENSAS 24 »

Dostin написа:Знаете ли приказката че....."колкото по- проходим е джипа, толкова по- далече трябва да идва трактора...." :lol: :lol: :lol:

И тая,че разликата между джипа и колата е,че когато си с джип звъниш на трактора 20мин по-късно :lol: :lol: :lol: :lol:
Левака написа: аз съм калиткото.
VARHARA написа: абуриген съм
Diman
Мнения: 892
Регистриран на: Пон Юли 21, 2008 1:15
Местоположение: Tg
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 9 пъти

Мнение от Diman »

Dostin написа:Знаете ли приказката че....."колкото по- проходим е джипа, толкова по- далече трябва да идва трактора...." :lol: :lol: :lol:
Не е баш тъй, но за някои язовири важи. (Доспат)
Dostin
Мнения: 12
Регистриран на: Съб Яну 23, 2010 13:20
Местоположение: Банишора
Обратна връзка:

Мнение от Dostin »

SENSAS 24 написа:
Dostin написа:Знаете ли приказката че....."колкото по- проходим е джипа, толкова по- далече трябва да идва трактора...." :lol: :lol: :lol:

И тая,че разликата между джипа и колата е,че когато си с джип звъниш на трактора 20мин по-късно :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Мнение от franko »

Аз така го знам:колкото е по проходим,толкова повече закъсва. :D
jylt
Мнения: 1388
Регистриран на: Пет Мар 14, 2008 19:21
получил Браво: 1 път

Мнение от jylt »

Основното е да не си мислиш че караш всъдеход,защото всички коли газят малко или повече(според теглото).
ицонов
Мнения: 379
Регистриран на: Нед Окт 28, 2007 15:25
Местоположение: софия
получил Браво: 3 пъти

рвфв

Мнение от ицонов »

Достин е много прав,че тия с джиповете,се правят на най големите майстори то се знае.Но лично аз с моя джип до сега не съм закъсвал.
сухо дупе риба не лови...
ицонов
Мнения: 379
Регистриран на: Нед Окт 28, 2007 15:25
Местоположение: софия
получил Браво: 3 пъти

рех

Мнение от ицонов »

Сега се сетих,Ради остави шарана от тоя аватар за другия форум,и качи нов аватар,със сома където го хвана есента.
сухо дупе риба не лови...
Dostin
Мнения: 12
Регистриран на: Съб Яну 23, 2010 13:20
Местоположение: Банишора
Обратна връзка:

Re: рех

Мнение от Dostin »

ицонов написа:Достин е много прав,че тия с джиповете,се правят на най големите майстори то се знае.Но лично аз с моя джип до сега не съм закъсвал.
ицонов написа:Сега се сетих,Ради остави шарана от тоя аватар за другия форум,и качи нов аватар,със сома където го хвана есента.
Ице ти брат с твоя Никога няма да закъсаш :lol: :lol: :lol: а сома не е фотогеничен та затова е тоя шарко... :wink:

....а сега по темата, ето го и моя "сомски" автомобил...
Изображение

ама става и за всякакъв друг вид риболов.... :D :D :D
Публикувай отговор

Обратно към “СомОФФ”