Сомски автомобил

ОФФСом
Публикувай отговор
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Сомски автомобил

Мнение от PENN »

Кой с какво ходи,къде спи,каравани,джипове,колесари,багажници,КАМИОНИ...........казвайте докато не се е почнало. :P :P :P

Аз за сом не съм ходил,но сам много доволен от Сизуки Самураи,Нисан Патрол касата база,а и дългата не беше зле,но с малките гyмета беше нашта ма багаж събираше за 3.

Снимки нямам за разлика от вас. 8)
Go BIG or Go Home!
Аватар
Никито
Вносител
Мнения: 570
Регистриран на: Сря Ное 01, 2006 15:24
Местоположение: София
получил Браво: 2 пъти

Мнение от Никито »

Ходиме с коли кой каквато има ! Колегата има Субару Outback и обикновенно сме с нея , ама като сме за повече дни и с моята Опел Астра или с Хондата Комби на друг колега !
Спиме на палатки , вътре сме с легла с телескопични крака и се нивелираме , където си пожелаеме! Ако сме за една нощ и времето е подходящо сме само с леглата под звездите ! Абе спи се по добре отколкото в къщи на спалнята!
Опъваме тента , маса , столове , газови бутилки и всичко необходимо !
А за охранителната система за лодките няма да казвам нищо , че е много секретна - да не чете някой айдук Форума и да ни занули! :D
http://www.bfcflyfishing.com" target="window.open(this.href);return false;
http://www.bfctackle.com" target="window.open(this.href);return false;
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Па напиши какво бренеке ползваш да знае колко му държи гъза като пипа чужди лодки.Ако някои не ми вярва да се пробва. 8)

Някои ползвал ли е камион да речем преоборудван в караван?
Go BIG or Go Home!
Аватар
Никито
Вносител
Мнения: 570
Регистриран на: Сря Ное 01, 2006 15:24
Местоположение: София
получил Браво: 2 пъти

Мнение от Никито »

Като се прибереш ще ти правя демонстрация лично с уреда :D
http://www.bfcflyfishing.com" target="window.open(this.href);return false;
http://www.bfctackle.com" target="window.open(this.href);return false;
Николай Стефанов
Мнения: 1524
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 13:29
Местоположение: гр. Търговище
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Николай Стефанов »

...
Последно промяна от Николай Стефанов на Пон Мар 23, 2009 15:58, променено общо 1 път.
Опитите не се броят-важен е само крайният резултат !
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Това за охранителната система е верно,но и строго секретно.Само искам да ти кажа,че а пипна,а всичко се опиште.Това налагането по главата е нищо.Той боя си е безплатен.Нема пипане щото 1-во отделение бяхме отдавна.Тук не става въпрос за оръжия-не ,че ги нямаме.Токов удар знаеш ли какво е.Като лист,че се тресеш-и неможеш ОХ да кажеш.За колата-аз използвам Марсел ВАН де енде.Ван защото хем е палатка-хем каравана-хем багажа карам-хем с жената ДЖИДЖИ-БИДЖИ.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Николай Стефанов
Мнения: 1524
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 13:29
Местоположение: гр. Търговище
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Николай Стефанов »

...
Последно промяна от Николай Стефанов на Пон Мар 23, 2009 15:59, променено общо 1 път.
Опитите не се броят-важен е само крайният резултат !
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Имали сме 7 метрова двуосна.За зима я забрави,за риба също.Това нещо се теглеше с Патрол 3.3 дизел и то натоварен,че даже с инерционна спирачка на караваната като му перна спирачки и ми повдигаше задника.

Дълга база Патрол и 7 метра караванка ти сметни колко е дълга композицията,изпреварване няма,на страничен вятър сам като конника без глава,а да не ти разправям как спират куките или как се кара на заден ход.
Дълга беше много и джипа висок - малко да има някакво препятствие,да се вдигне задницата на джипа и караваната влачеше по земята нейния.Това на нормален път,за горите тилилейски не се и замислям.

Намери си една Виетнамка,намери кой да я преоборудва в караван и си готов - ни от време се плаши,ни имаш гадните проблеми при влачене.
Ако е къса караваната може и да стане,имаше едни такива на базата на малко фиятче,но то е като хладилник с покрив.Малък хладилник.
Go BIG or Go Home!
Николай Стефанов
Мнения: 1524
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 13:29
Местоположение: гр. Търговище
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Николай Стефанов »

...
Последно промяна от Николай Стефанов на Пон Мар 23, 2009 15:59, променено общо 1 път.
Опитите не се броят-важен е само крайният резултат !
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Е по-лесно ще е.Нашта беше с 2 стаи,малка кухня,баня и тоалетна,но не беше във върховно състояние.Много багаж събират,ма да ти е здрава джипката,че много тежи.На 4 метра ще я развявам като Самарското знаме с голям джип.
Go BIG or Go Home!
Николай Стефанов
Мнения: 1524
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 13:29
Местоположение: гр. Търговище
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Николай Стефанов »

...
Последно промяна от Николай Стефанов на Пон Мар 23, 2009 16:00, променено общо 1 път.
Опитите не се броят-важен е само крайният резултат !
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Аз за нашта говорех - компресор за въздух 100 кила вътре + още един 50 килва,инструменти около 50 кила,багаж на 5 човека,панели разни...............и беше до тавана.Въобще не съм я мерил,нямах книжка да карам такава и пълна или празна пак си бях за акт.Тежи та се не трае,но сам вдигал около 120 с нея от Разград за Търговище ма с пушка ме подкарваха.Случая го имаше и по весниците и предлагам да спрем до тук,че може да ме познае някои. :wink: :lol: :lol: :lol:

Адрията е малка,нашта беше няква немска с Ш почваше ма не се сещам какъв куютюк беше.
Едноосната е друга работа,двама си я въртят около оста.Двуосната се върти само с джипа и то си късметлия ако не и праснеш гумите на пътя.Имам и прелитане през лежащ милиционер с около 60,хич ги няма в полет тия двуосните,с едноосна не съм пробвал.
Go BIG or Go Home!
Николай Стефанов
Мнения: 1524
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 13:29
Местоположение: гр. Търговище
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Николай Стефанов »

...
Последно промяна от Николай Стефанов на Пон Мар 23, 2009 16:00, променено общо 1 път.
Опитите не се броят-важен е само крайният резултат !
milen
Мнения: 955
Регистриран на: Пон Юли 04, 2005 11:01
Местоположение: Варна
получил Браво: 5 пъти

Мнение от milen »

и аз съм в дилема какъв автолобил , да е голям и задължително с теглич
Николай Стефанов
Мнения: 1524
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 13:29
Местоположение: гр. Търговище
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Николай Стефанов »

...
Последно промяна от Николай Стефанов на Пон Мар 23, 2009 16:00, променено общо 1 път.
Опитите не се броят-важен е само крайният резултат !
Публикувай отговор

Обратно към “СомОФФ”