Утрото на Юли различно за всеки-монолог на "Сам сред въ

ОФФСом
Публикувай отговор
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Утрото на Юли различно за всеки-монолог на "Сам сред въ

Мнение от Emo-83 »

Пуснах тази весела тема,за да се види обратната страна на Утрото.Във нея ще чуете поредица от мои мисли относно тролинга на сом.Дано успея да ви разсмея.Моля никой да не се засяга от чутото.Това е просто една шега и коментар.
Клипчетата са няколко,но ще ги пускам едно след друго за да не ви отегча. :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=Az3SQF0aIOk
Ето ви продълженията.
http://www.youtube.com/watch?v=ofD1DTuXYhU
http://www.youtube.com/watch?v=xzcXyu_D6og
Имам още,но тях по нататък. :wink:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
Geo
Мнения: 650
Регистриран на: Пет Авг 17, 2007 13:09
Местоположение: с.Сливито
дал Браво: 22 пъти
получил Браво: 44 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Geo »

От мен прегръдка!
Отворил си душата.У нас свестните смятат ги за луди!
Когато започна да пускам всичките си сомове,значи съм изкачил върха в риболова и недостатъците ми ще останат назад.
Аватар
Tomahawk
Мнения: 1377
Регистриран на: Сря Мар 23, 2005 15:26
Местоположение: Шумен
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 26 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Tomahawk »

:fish5: Ей нямаш равен Емо!
Само истини говориш и базици :lol:
" Рибата не кълве събота и неделя" :)
" не е важна марката на воблера а на колко гази "
kalins
Мнения: 1091
Регистриран на: Пон Ное 14, 2005 14:46
Местоположение: Sofia

Мнение от kalins »

Мисля че,на тая тема повече щеше да й отива името "Монолог на Вагината",въпреки че в оригинал го изигра Аня Пенчева,но й така става.
Ебати и смеха
Добре е да си добър
jylt
Мнения: 1388
Регистриран на: Пет Мар 14, 2008 19:21
получил Браво: 1 път

Мнение от jylt »

Хахахаха радваш със спокойствието!Сега се чудя дали не трябваше да дойда до макс (сигурно си бил с него) като спря до краси в началото на тясното в неделя и бъзикахте първите стъпки в кльонка(с приятеля бяхме на другия край на ръкавчето).Поздрави!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

jylt написа:Хахахаха радваш със спокойствието!Сега се чудя дали не трябваше да дойда до макс (сигурно си бил с него) като спря до краси в началото на тясното в неделя и бъзикахте първите стъпки в кльонка(с приятеля бяхме на другия край на ръкавчето).Поздрави!
Е защо не дойде.Бях им пазач на лодките.Кой бяга от 100Е на вечер. :wink:
И никой не е спирал до Краси,а всичките дойдоха при мене....нали съм корифей според някои.
http://www.youtube.com/user/maxblue111#p/u
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Мнение от boababa »

Емо,разбирам те прекрасно! :wink: Всичко,което съм казал през годините по форумите е не-пряка,а косвенна помощ!Казах ти,че тролингът ДАВА цялото инфо за навиците и стратегиите на ловуване на сома!Опитах с кльонка и постигнах некви лесни и бързи успехи,но не разбрах нищо за сома! :idea: Заставаш некъде и бухаш,па квото стане!Това е пасивен и често ефективен метод на риболов!Но тролингът е обратното,търсиш го активно в движение и след всеки удар,почваш да го разгадаваш!Успешният воблер е малко относително понятие,защото съм залагал много пъти на супер-биячи без ефект!Тролингът е супер-динамичен риболов и трябват тактика,правилен тигел с правилният цвят,на правилната дълбочина според отрязъкът от времето-сутрин,обед или привечер!Изглежда лесно,но ИЗБОРЪТ НА ПРАВИЛНИЯТ ВОБЛЕР,за момента е изключително важен.Другото е да влачиш на късмет,докато удари!Тука е разликата между тролингистите! :idea: Едните разчитат на късмет,а другите на тактика-на базата на опита! :idea: За това помагам косвенно с тактика,па личностният успех си е индивидуален и интимен момент на тролингиста.Да ти даде някой,печеливш воблер и да те пусне да обикаляш,не е помощ!Имаш ключа,но не знаеш коя врата да отключиш! :idea:
jylt
Мнения: 1388
Регистриран на: Пет Мар 14, 2008 19:21
получил Браво: 1 път

Мнение от jylt »

Баобаба говори верни неща,само дето много от нас не могат да ги реализират.
А краси тропаше за малко в неделя в началото на каньона и лодката на макс спря до него и се разделиха след 10 мин.
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Ти пък толкова ли за бос ме имаш.Това,че не говоря за тези неща в клипчетата не значи,че не се сещам.Ако ти покажа сонара ще видиш,че няма местенце,което да не съм минал.Жорката има към 8 удара и хвана едно.....аз само един и не на неговия воблер.Ставал съм рано и съм тролил до мрак.Всички дървета съм ги обиколил с осморки по 10 пъти.
Все пак трябва да уцелиш и времето и др. обстоятелства. :wink:
Явно има някаква тактика,защото Гуджо всяка седмица хваща по една 20-ца.
Иначе ти благодаря за нормалния пост.Очаквах да се разбучиш,че те визирам.Радвай се,че си мисля за теб докато троля.То за какво не си мислих де.....само по обед спах в дърветата(яка жега).Сънят беше хубав....как деня и троленето свършва. :wink:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
max
Вносител
Мнения: 3210
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 15:24
получил Браво: 11 пъти
Обратна връзка:

Мнение от max »

jylt написа: А краси тропаше за малко в неделя в началото на каньона и лодката на макс спря до него и се разделиха след 10 мин.
да не бяхте с червен Зодиак футура с Ямаха 25 коня
jylt
Мнения: 1388
Регистриран на: Пет Мар 14, 2008 19:21
получил Браво: 1 път

Мнение от jylt »

Не.Лодката е хонда с бяла тента която може да е била пусната на носа.
Pacho
Мнения: 228
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 2:17
Местоположение: Стара Загора

Мнение от Pacho »

Емо, на едното клипче като почна да говориш за некви девойки, на въдицата май нещо дръпна, ама ти яко се беше разсеял с тия млади колежки, пиленца, котенца... :wink:
Иначе всеки като си виси сам било то в лодка, било другаде, си мисли кво ли не, ама ти си го направил на глас. Те това вече е трудно.
Като гледах клипчетата и те слушах, имах усещането, че съм заспал до теб в лодката и ти си мърмориш :lol: :lol: :lol: Развесели ме :D Хареса ми монолога ти! :!:
Аватар
pavel mangelov
Мнения: 575
Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 21:42
Местоположение: Yambol...ama ot Sevlievo

Мнение от pavel mangelov »

Боже,колко смях,колко много истини и житейска мъдрост има в тези клипове,Боже!Емо,ти си ебати Царя...поздравления!
Сутринта гледайки ги,жена ми влиза в стаята още сънена,заслушва се и започва да се смее и казва:-Това,Емо, ли е? :lol: :lol: :lol:
I'll be back.....for the next season
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Пичове,правя ги заради вас.Нека да е интересно.Освен това,ако не съм сам....все някой ще ме прекъсне. :evil:
Да ви кажа....мислех,че не са повече от 5мин.Но явно времето в лодката бързо минава.Правих и други клипчета,но ги изтрих.Не защото не ги харесах.Съмнявам се,че щяха да ме разберат някои колеги. :wink:
Мога да ви как реших да ги направя.Всичко започна със сутрешното обаждане на Гео и неговия току що уловен сом.За съжаление това клипче го изтрих по погрешка.Свърши ми паметта и реших да махна някои....за жалост съм махнал и него.А там бисерите валяха един след друг.Бях радостен и щастлив от успеха му. :wink: :idea: :arrow:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
fn1p
Мнения: 818
Регистриран на: Пон Сеп 28, 2009 21:27
Местоположение: Хасково
дал Браво: 8 пъти
получил Браво: 34 пъти

Мнение от fn1p »

Emo-83 написа:Пичове,правя ги заради вас.Нека да е интересно.
Мен ми беше интересно качвай и другите какво ти пука на,който му харесват да ги гледа на когото не му харесва да стиска очите.
Публикувай отговор

Обратно към “СомОФФ”