Утрото на Юли различно за всеки-монолог на "Сам сред въ

ОФФСом
Публикувай отговор
silvi montanski
Мнения: 152
Регистриран на: Нед Юли 25, 2010 14:08
Местоположение: sofiа

Мнение от silvi montanski »

Емо аз само ще добавя че някои хора се самозабравиха и си помислиха че са много велики :!:
silvi montanski
Мнения: 152
Регистриран на: Нед Юли 25, 2010 14:08
Местоположение: sofiа

Мнение от silvi montanski »

silvi montanski написа:Емо аз само ще добавя че някои хора се самозабравиха и си помислиха че са много велики :!:
А СПОРЕД МЕН ВСИЧКО Е ВЪПРОС НА НА ВРЕМЕ И КЪСМЕТ
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Мнение от franko »

silvi montanski написа:Емо аз само ще добавя че някои хора се самозабравиха и си помислиха че са много велики :!:
Кои?Аз лично, такива във форума ,не познавам.Изключение прави Мага,но пък той дразни ,а не се прави на велик.
Силни думи. :?: Не си прав ,ми се струва.
...направих си регистрация само заради това но немисля да се вкл. защото тук сте само маистори а ние аматиорите трябва още да се учим
...и що.Пиши,какво ти пречи?Мечо Пух ,какво беше казал"..колкото повече ,толкова в повече",та.....- утре ще се срещнем и ще са подминем без да се знаем.Инфо поне да си обменим :idea: :wink:
...така де :D !Ето днешния пример.На яз.Ивайловград се запознахме с две момчета от Лом,които само четяли тук,но нямали рег.Добри хора,сменихме по някоя друга дума и те така:arrow: ...просто пример :wink: :wink:.
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Вече съм спокоен. :wink: Само Наско Боянов е капо от към сом на тролинг. :lol: :P :lol:
Ето обещаната снимка на по-голямото сомче.
Изображение
Не правих интересни монолози,но хващах басове....залагах си лодката.
При успех на това девойче от клипа,да се метне във нея без да има дъно и без заход от към двигателя...я губех.Така и не можах да я накарам да се съблече и пробва. :wink: :lol: :P :lol:
http://s157.photobucket.com/albums/t52/ ... =my001.mp4
Пунтирах и Мага относно снимките. :lol: :P :lol:
Изображение
Но така и не можах да си надраскам палеца от зъбите.
Изображение
Просто не им бъркам в устата,а ги ловя за гушмака. :wink: :lol: :P :lol:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
jylt
Мнения: 1388
Регистриран на: Пет Мар 14, 2008 19:21
получил Браво: 1 път

Мнение от jylt »

Ама как си се покатерил у пущинака...Браво!Майсторче си на разказа :D
vihren
Мнения: 720
Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 10:18
Местоположение: Велико Търново
получил Браво: 2 пъти

Мнение от vihren »

браво,браво..........страхотен риболов сте направили :fish6:
silvi montanski
Мнения: 152
Регистриран на: Нед Юли 25, 2010 14:08
Местоположение: sofiа

Мнение от silvi montanski »

franko написа:
silvi montanski написа:Емо аз само ще добавя че някои хора се самозабравиха и си помислиха че са много велики :!:
Кои?Аз лично, такива във форума ,не познавам.Изключение прави Мага,но пък той дразни ,а не се прави на велик.
Силни думи. :?: Не си прав ,ми се струва.
...направих си регистрация само заради това но немисля да се вкл. защото тук сте само маистори а ние аматиорите трябва още да се учим
...и що.Пиши,какво ти пречи?Мечо Пух ,какво беше казал"..колкото повече ,толкова в повече",та.....- утре ще се срещнем и ще са подминем без да се знаем.Инфо поне да си обменим :idea: :wink:
...така де :D !Ето днешния пример.На яз.Ивайловград се запознахме с две момчета от Лом,които само четяли тук,но нямали рег.Добри хора,сменихме по някоя друга дума и те така:arrow: ...просто пример :wink: :wink:.
Франко извиняваи ако сум те обидил с нещо,да прае си аз познавам повечето от тая гилдия но вече всички се крият и неказват нищо или пък лъжат.Ще ми е приатно да се запознаем и наистина да ударим по едно затова съм с двете ръце за,то и без това друго неостана по язовирите.само бракониери маиката и деба мила и чат пат някои пич,така че дано да се срешнем някои ден :D
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Силви,споко братче.Няма нужда от извинения.Тука повечето хора са добронамерени.Такъв си и ти....познавам те :wink:
С писане понякога е трудно да разбереш кой,какво мисли или е решил да каже.Но в Монтана учители по родна реч омайна сладка....са били трагедия. :lol: :P :lol:
Добре,че тоя по физическо възпитание е бил добър,та сега имате деян в язовирите. :lol: :P :lol:
А Франко е тактичен човек.Все внимава да не обиди някой.На мен редовно ми прави забележки за нетактичноста в постовете....прав е.
Но какво да травя,когато и аз съм Абен(изхабен) на Гински бруст. :idea: :lol: :P :lol:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
silvi montanski
Мнения: 152
Регистриран на: Нед Юли 25, 2010 14:08
Местоположение: sofiа

Мнение от silvi montanski »

Emo-83 написа:Силви,споко братче.Няма нужда от извинения.Тука повечето хора са добронамерени.Такъв си и ти....познавам те :wink:
С писане понякога е трудно да разбереш кой,какво мисли или е решил да каже.Но в Монтана учители по родна реч омайна сладка....са били трагедия. :lol: :P :lol:
Добре,че тоя по физическо възпитание е бил добър,та сега имате деян в язовирите. :lol: :P :lol:
А Франко е тактичен човек.Все внимава да не обиди някой.На мен редовно ми прави забележки за нетактичноста в постовете....прав е.
Но какво да травя,когато и аз съм Абен(изхабен) на Гински бруст. :idea: :lol: :P :lol:
Емко аз съм съгласен с тебза учителя но понеже пиша с фонетика затова е така но по важното е че се разбира :D .Почнах да пиша защото мого ми харесаха трите клипчета А знаеш че наи важното е истинската почивка сред природата с истински колеги и пичове по душа а другото само си идва въпреки че трябва мн сили и умения, но все някога ще го хванем големя щото силно го искаме.
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Предлагам ви тази тема да не е само моя.Юлското утро е различно за всеки....написал съм го в заглавието. :wink: За това моля,който се престраши да направи някакво риболовно клипче....нека да го пуска тук.
Така няма да ровичкаме из темите за да ги търсим.А зимата може да се окаже по-мека припоняйки си всичко случило се.
Ето ви едно мое участие в Риболовния Мюзик Айдъл. :lol: :P :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=5fqCwkI_zo4

Напоследък съм много щастлив от атмосферата която цари във форума.Както ни пожела Стефан Левака......добронамерени сме един към друг.Харесва ми да сме такива. :lol: :wink:
Последно промяна от Emo-83 на Чет Авг 12, 2010 1:51, променено общо 3 пъти.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
jylt
Мнения: 1388
Регистриран на: Пет Мар 14, 2008 19:21
получил Браво: 1 път

Мнение от jylt »

Направо се чудя де са бляли като са снимали "Черна котка бял котарак" та не са те викнали :D
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Пичове...радвам се,че нещата които правя ви харесват.Опитвам се да ви е интересно и дано е така.Имам желание да се опознаем един друг....да бъдем приятели.
Панцеро в клипчетата няма нищо нагласено.Наистина ни удари сомче(няма лъжа).Съжалявам,че оператора ни е малко бангея с дясната ръка и не снима каквото трябва.Дал съм му ултиматум......Ако не,да си търси работа в Националната телевизия.Сега набират нови кадри покрай Вяра Анкова. :wink: :lol:
Що се отнася до църна маца,бел котарак.....мога много повече.
Герги Русев от Пернишкия театър го играе Пацката(Белото Боро).Но аз се спрявам по-добре от Калоянчев в ролята на Бай Ганьо. :lol: :P :lol:
А за да се правят истински филми.....нямам амбиции,но пак зависи от хонорара. :roll: :shock: :idea:
Смятам,че така нещата се разбират и предават по-добре...лесно смилаеми са.
Както казва Роси Кирилова и начинаещ.....
http://www.youtube.com/watch?v=91nD7zi-n-E
Няма по-добра учителка от мен....вервайте ми.
Хайде лека,а утре ново клипче. :oops: :shock: :arrow:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

За да има научно клипче....трябват риби.
Вече съм в пенсия и съм един прост преподавател.....прф.Вучков. :lol: :P :lol:
Погледни само след удара....Промяната на погледа,готовност за засечка и отново преминаване в ритъма на песента. :lol: Това се казва рутина,без излишно шашкане. :shock: Имам стръв за улов,но не ми личи. :idea:
Мечтая да ми клъвне голям и да снимам всичко.Коментари,вадене и емоция.....танца на радоста. :arrow:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
fn1p
Мнения: 818
Регистриран на: Пон Сеп 28, 2009 21:27
Местоположение: Хасково
дал Браво: 8 пъти
получил Браво: 34 пъти

Мнение от fn1p »

Както винаги невероятен,а като удари направо ми скокна сърцето,викам си айде бат Емо искара трофея на годината.
Аватар
kalinux
Мнения: 3588
Регистриран на: Нед Фев 20, 2005 1:17
Местоположение: Кюстендил
дал Браво: 208 пъти
получил Браво: 261 пъти
Обратна връзка:

Мнение от kalinux »

:lol: :lol: :lol:
С внимание към детайлите
Публикувай отговор

Обратно към “СомОФФ”