Сбирка на сомаджиите 2011-Езерово, тема2

ОФФСом
Аватар
bbojoo
Риболов: troling

Re: ЗАПИСВАНЕ ЗА СРЕЩА 2011-ЕЗЕРОВО

Мнениеот bbojoo » Пет Дек 09, 2011 1:45

Любо каза:
Този път ще ебем шофьорите,така че се сменяй с някой,ама не му казвай

Айде сега,миналия път някой бяха курви,сега пък педали ли ще има :lol: :lol: :lol:

Emo-83
Търговец
дал Браво: 263 пъти
получил Браво: 260 пъти

Мнениеот Emo-83 » Пет Дек 09, 2011 1:58

bbojoo написа:Айде сега,миналия път някой бяха курви,сега пък педали ли ще има :lol: :lol: :lol:

Оооооо от педали вреше. :shock: :o Никой не ме тресна. :wink: :D
Сега започнаха и манафи да се обаждат. :fish6: :D :P :D
http://fishem.bg/

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!

ribata402
получил Браво: 4 пъти

Мнениеот ribata402 » Пет Дек 09, 2011 9:43

Emo-83 написа:
bbojoo написа:Айде сега,миналия път някой бяха курви,сега пък педали ли ще има :lol: :lol: :lol:

Оооооо от педали вреше. :shock: :o Никой не ме тресна. :wink: :D
Сега започнаха и манафи да се обаждат. :fish6: :D :P :D

Ей изпедирастихте се бре,.... :lol: :lol: :lol: Ми тое от годинките бре :roll: Идете за риба да расейте картуните :fish6: :fish6: Аз изчезвам на Жребеца,ще джигосвам до неделя.

Emo-83
Търговец

Мнениеот Emo-83 » Пет Дек 09, 2011 9:57

ribata402 написа: изчезвам на Жребеца,ще джигосвам до неделя.

Ти и Върхара сте построили комунизма. :roll:

LVitchev
получил Браво: 13 пъти

Мнениеот LVitchev » Пет Дек 09, 2011 10:11

Емиле бе,как да те треснем,като беше станал цветарка :lol: :lol: :lol: Ти ги обиколи всички бе,с едни се целуваш а други те лашкат :lol: :lol: :lol: Е това ако не е курвенско,здраве му кажи :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :fish6:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев

quietriot
дал Браво: 105 пъти
получил Браво: 153 пъти

Мнениеот quietriot » Пет Дек 09, 2011 10:14

Ей ако ще къркаме, никви педерастии , нема си разваляме мурафета с леви легени, толко пичка има на тоя свят те взаимно искат да се ебът :mrgreen:
Много затворо/казармена стана работата дееба :mrgreen:

Emo-83
Търговец

Мнениеот Emo-83 » Пет Дек 09, 2011 10:29

quietriot написа:толко пичка има на тоя свят те взаимно искат да се ебът :mrgreen:

Ние от презадоволеност,станахме модерно леви. :wink:
Щом пък толкова има,вземи доведи един рейс....БДЖ-то стачкува. :D
Тука говорим така все едно сме кой знае какви ебачи :oops: 8).Накрая винаги оставаме гъста мрежа от педераси. :idea: :fish6:
Може да е всичко,но се заклевам в дъщеря ми,че до сега нито веднъж не съм видял някой да доведе на риба нещо различно от жена си.Само устите ни големи и се правим на мъже....от там дойде изпедерастяването. :fish6:

quietriot

Мнениеот quietriot » Пет Дек 09, 2011 10:43

Emo-83 написа:
quietriot написа:толко пичка има на тоя свят те взаимно искат да се ебът :mrgreen:

Ние от презадоволеност,станахме модерно леви. :wink:
Щом пък толкова има,вземи доведи един рейс....БДЖ-то стачкува. :D
Тука говорим така все едно сме кой знае какви ебачи :oops: 8).Накрая винаги оставаме гъста мрежа от педераси. :idea: :fish6:
Може да е всичко,но се заклевам в дъщеря ми,че до сега нито веднъж не съм видял някой да доведе на риба нещо различно от жена си.Само устите ни големи и се правим на мъже....от там дойде изпедерастяването. :fish6:

Ми Ора -Пловдив са 30 жени и са на 50 км, Ора -Хасково са 20 девойки :wink: и са пак на 30 км.

magiosnika
получил Браво: 51 пъти

Мнениеот magiosnika » Пет Дек 09, 2011 10:51

Emo-83 написа: до сега нито веднъж не съм видял някой да доведе на риба нещо различно от жена си.Само устите ни големи и се правим на мъже....от там дойде изпедерастяването. :fish6:

То ако е различно от жените ни, няма на гьола да го водим я - да ни реже салати и да кенза у растите :fish6: За бивак си требат отрудени женици :wink: Не глезанки :P :lol: Ма мойта захитря и не ми се връзва вече :roll: :oops:

LVitchev

Мнениеот LVitchev » Пет Дек 09, 2011 10:58

Васе,споко бе майна,няма да те закачаме,няма да си искаме от тебе :lol: :lol: :lol: Нещо си се притеснил ми се чини :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

А бе Маги,ти защо не дойде бе педро,скри се пак :lol: :lol: :lol:

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев

quietriot

Мнениеот quietriot » Пет Дек 09, 2011 11:19

LVitchev написа:Васе,споко бе майна,няма да те закачаме,няма да си искаме от тебе :lol: :lol: :lol: Нещо си се притеснил ми се чини :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

А бе Маги,ти защо не дойде бе педро,скри се пак :lol: :lol: :lol:

Любе грам не съм баце, ма на миналата среща слушаш един час за лайна и ануси накрая се чудех що ли ми ги разправя юнака , ма реших че е пиян.

Иначе имам хемороиди и не давам отзаде че боли, духам ама не гълтам :mrgreen:

LVitchev

Мнениеот LVitchev » Пет Дек 09, 2011 11:24

Васе,трябва ташак да става,иначе зимата дълга и студена,как ще я караме изобщо не знам :lol: :lol: :lol:

Един го изнасилили.Хващат манафа и ще го съдят,а в съда съдията започва да разпитва потърпевшия :lol: Я кажете сега какво стана ??? Потърпевшия започва даобяснява как го е хванал,бой и ебане,после пак ебане и пак бой :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Цялата зала започва да се хили неистово и да падат под столовете от смях :lol: :lol: :lol: Съдията се обръща към залата и казва ......Вие,какво сте се разхилили бе,знаете ли как боли :!: :idea: :lol: :lol: :lol:

Ох,ще се напикая от смях,оправи ми се деня с вас,иначе ще умрем от скука горе на язовира с тоя бавен нет.Едно филмче човек не може да си пусне като хората :lol: :lol: :lol: :fish5: :fish5: :fish5:

quietriot

Мнениеот quietriot » Пет Дек 09, 2011 11:43

Е да де :mrgreen:
Само да не стане като с мечката и лайната накрая , да проима и лайна :mrgreen:

ribata402
получил Браво: 4 пъти

Мнениеот ribata402 » Пет Дек 09, 2011 12:56

LVitchev написа:Васе,трябва ташак да става,иначе зимата дълга и студена,как ще я караме изобщо не знам :lol: :lol: :lol:

Един го изнасилили.Хващат манафа и ще го съдят,а в съда съдията започва да разпитва потърпевшия :lol: Я кажете сега какво стана ??? Потърпевшия започва даобяснява как го е хванал,бой и ебане,после пак ебане и пак бой :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Цялата зала започва да се хили неистово и да падат под столовете от смях :lol: :lol: :lol: Съдията се обръща към залата и казва ......Вие,какво сте се разхилили бе,знаете ли как боли :!: :idea: :lol: :lol: :lol:

Ох,ще се напикая от смях,оправи ми се деня с вас,иначе ще умрем от скука горе на язовира с тоя бавен нет.Едно филмче човек не може да си пусне като хората :lol: :lol: :lol: :fish5: :fish5: :fish5:

И заболяма корема....от смях :lol: :lol: :lol: .С тая простотия дет я каза... :lol: :lol:

LVitchev

Мнениеот LVitchev » Пет Дек 09, 2011 13:00

ribata402 написа:
LVitchev написа:Васе,трябва ташак да става,иначе зимата дълга и студена,как ще я караме изобщо не знам :lol: :lol: :lol:

И заболяма корема....от смях :lol: :lol: :lol: .С тая простотия дет я каза... :lol: :lol:

Аз не знам какво съм казал,ама ти гледай къде ходиш из ония район че да не ви пръснат джамчетата на теб с Върхара,че сме далеч да помагаме :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :wink: :wink: :wink: