Тото сом-2012г.

ОФФСом
Публикувай отговор
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Тото сом-2012г.

Мнение от Emo-83 »

Мирката не иска да качи един клип дето се гмурках да вадя воблера от дървото.....не успях.Но от клюкари разбрах,че при спаднал язовир ходил да си търси Сливъра.
При мен съдбата си е такава.Кълват ми и ги изпускам.Но въпреки това съм доволен,защото има емоции. :wink: :idea:
Господ си знае работата.Ще ми даде,когато съм заслужил. :roll: :idea:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
Pike1
Мнения: 1692
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 23:28
Местоположение: Ямбол
получил Браво: 11 пъти

Re: Тото сом-2012г.

Мнение от Pike1 »

Абе, ако не го иска никой тоя талисман да си направя аз устата. :roll: :oops: Не че ме е гонил кой знае какъв карък, ама големец нема. :oops: :oops: :oops: :wink:
MEMENTO MORI
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: Тото сом-2012г.

Мнение от franko »

Ще те кача в моята лодка,споко :D :wink: .
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: Тото сом-2012г.

Мнение от ribata402 »

Няма щото не топиш страфта в Узо.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
Pike1
Мнения: 1692
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 23:28
Местоположение: Ямбол
получил Браво: 11 пъти

Re: Тото сом-2012г.

Мнение от Pike1 »

ribata402 написа:Няма щото не топиш страфта в Узо.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Щот не съм те светнал, че ...........я топя. :wink: :lol: :lol: :lol:
MEMENTO MORI
Аватар
zee
Мнения: 729
Регистриран на: Вто Юли 12, 2011 6:55
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 24 пъти

Re: Тото сом-2012г.

Мнение от zee »

franko написа:
zee написа:
yankosan написа:Zee май му изпрати късметлийски талисман :wink:.....wink: :D
то неговия е друг вид ..и човека който му го прави каза че ще отърве от някакво премеждие ... абе бабини деветини ..но знае ли човек...???
Талисмана си свърши работата. :arrow: Нека Панцера да разкаже ,колко са бабини ....
За Панцера му го правиха друг вид -за предпазване от злополука и за късмет -две живи кокошки му дадох на човека и магийте му направи ... абе те си знаят... :shock: :shock: при пълнолуние, на прилив на океана и т.н...... а този другия е само за рибарски късмет -друг вид е - като рибарска кука е издялкан - цела туна дадох да го направят и магийте как си требе....
Последно промяна от zee на Чет Ное 15, 2012 5:03, променено общо 1 път.
"Дай на човек една риба и той ще я изяде за един ден, Научи човек да лови риба и той ще седи по цял ден в лодката и ще пие бира"
Аватар
zee
Мнения: 729
Регистриран на: Вто Юли 12, 2011 6:55
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 24 пъти

Re: Тото сом-2012г.

Мнение от zee »

Това го пиша отделно че тези - 2-3 седм няма да имам обхват за интернет - приятно и весело изкарване на сбирката - и аз ще съм с вас - сварил съм си готина гроздова от стафиди и съм си я скрил от себеси да отлежи за вашата сбирка - ще пия заедно с вас.... Ако за догодина решите да организирате пак подобно - - ще се включа - ееее не със сом :( :( - а след нова година живот и здраве пак ще съм по островчета и мога да поръчам и един рибарски талисман за късмет да го издялкат от зъб на акула за каръка ..... Наздраве и виртуален поздрав на всички вас...
"Дай на човек една риба и той ще я изяде за един ден, Научи човек да лови риба и той ще седи по цял ден в лодката и ще пие бира"
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Тото сом-2012г.

Мнение от LVitchev »

Зее,и ти да си жив и здрав. Сбирки ще има,ако се прибереш за някоя от тях,винаги си добре дошъл.И ние ще пием по ракия за тебе и ще те споменаваме,поздрав !!!
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Тото сом-2012г.

Мнение от Emo-83 »

zee написа:Това го пиша отделно че тези - 2-3 седм няма да имам обхват за интернет - приятно и весело изкарване на сбирката - и аз ще съм с вас - сварил съм си готина гроздова от стафиди и съм си я скрил от себеси да отлежи за вашата сбирка - ще пия заедно с вас.... Ако за догодина решите да организирате пак подобно - - ще се включа - ееее не със сом :( :( - а след нова година живот и здраве пак ще съм по островчета и мога да поръчам и един рибарски талисман за късмет да го издялкат от зъб на акула за каръка ..... Наздраве и виртуален поздрав на всички вас...
Пич от всякъде си Зее.....обичам благите хора с табиет.
Обещавам ти да ти набачкаме клипчета с поздрави и наздравици към теб.За да видиш,че си присъствал с нас задочно и да имаш някаква подготовка за следващата година. :wink:
Пожелавам ти приятни емоции на островите и Наздраве. :wink:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
max
Вносител
Мнения: 3210
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 15:24
получил Браво: 11 пъти
Обратна връзка:

Re: Тото сом-2012г.

Мнение от max »

Панцерчо, от мене имаш една голяма водка и два портокала на събирането :lol: :lol: :lol: Важно е да се смеем, моите шеги винаги са били безобидни и не злонамерени (особено пък към тебе), единствената цел ми е доброто настроение.
Аватар
Васил Ламбов
Мнения: 2082
Регистриран на: Пет Апр 11, 2008 23:24
Местоположение: sofia
получил Браво: 3 пъти

Re: Тото сом-2012г.

Мнение от Васил Ламбов »

Аре, стига бе, вярно ли съм втори!? Заеби!!! Както и да е...колкото до каръка, всички имаме изпуснати големи тази година, аз не правя изключение, ама догодина, ще си го хвана!
hvani i pusni
Аватар
max
Вносител
Мнения: 3210
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 15:24
получил Браво: 11 пъти
Обратна връзка:

Re: Тото сом-2012г.

Мнение от max »

Класирането е ясно ама дайте да уточним кой е каръка с награда.
Аватар
Васил Ламбов
Мнения: 2082
Регистриран на: Пет Апр 11, 2008 23:24
Местоположение: sofia
получил Браво: 3 пъти

Re: Тото сом-2012г.

Мнение от Васил Ламбов »

За мен достойна кандидатура е Троли!!! Това е единственият му шанс да вземе някаква награда...
hvani i pusni
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Тото сом-2012г.

Мнение от LVitchev »

Васил Ламбов написа:За мен достойна кандидатура е Троли!!! Това е единственият му шанс да вземе някаква награда...
Да,ама тоя пъзльо го е страх от сянката му и никога няма да дойде да си вземе наградата,а тя се дава лично на Езерово върху "турските възглавници" :lol: :lol: :lol: Тоя няма повече кураж отколкото един пезерас бе,никога няма да дойде да си я вземе :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: Тото сом-2012г.

Мнение от yankosan »

Троли не участва в тотото.
Публикувай отговор

Обратно към “СомОФФ”