Тото сом-2012г.

ОФФСом
ribata402
получил Браво: 4 пъти

Re: Тото сом-2012г.

Мнениеот ribata402 » Сря Ное 14, 2012 22:56

Няма щото не топиш страфта в Узо.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Аватар
Pike1
получил Браво: 11 пъти

Мнениеот Pike1 » Сря Ное 14, 2012 23:04

ribata402 написа:Няма щото не топиш страфта в Узо.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Щот не съм те светнал, че ...........я топя. :wink: :lol: :lol: :lol:
MEMENTO MORI

Аватар
zee
дал Браво: 1 път
получил Браво: 21 пъти

Мнениеот zee » Чет Ное 15, 2012 3:06

franko написа:
zee написа:
yankosan написа:Zee май му изпрати късметлийски талисман :wink:.....wink: :D

то неговия е друг вид ..и човека който му го прави каза че ще отърве от някакво премеждие ... абе бабини деветини ..но знае ли човек...???

Талисмана си свърши работата. :arrow: Нека Панцера да разкаже ,колко са бабини ....

За Панцера му го правиха друг вид -за предпазване от злополука и за късмет -две живи кокошки му дадох на човека и магийте му направи ... абе те си знаят... :shock: :shock: при пълнолуние, на прилив на океана и т.н...... а този другия е само за рибарски късмет -друг вид е - като рибарска кука е издялкан - цела туна дадох да го направят и магийте как си требе....
Последна промяна 1 на zee, променена общо 0 пъти
"Дай на човек една риба и той ще я изяде за един ден, Научи човек да лови риба и той ще седи по цял ден в лодката и ще пие бира"

Аватар
zee
дал Браво: 1 път
получил Браво: 21 пъти

Мнениеот zee » Чет Ное 15, 2012 3:55

Това го пиша отделно че тези - 2-3 седм няма да имам обхват за интернет - приятно и весело изкарване на сбирката - и аз ще съм с вас - сварил съм си готина гроздова от стафиди и съм си я скрил от себеси да отлежи за вашата сбирка - ще пия заедно с вас.... Ако за догодина решите да организирате пак подобно - - ще се включа - ееее не със сом :( :( - а след нова година живот и здраве пак ще съм по островчета и мога да поръчам и един рибарски талисман за късмет да го издялкат от зъб на акула за каръка ..... Наздраве и виртуален поздрав на всички вас...
"Дай на човек една риба и той ще я изяде за един ден, Научи човек да лови риба и той ще седи по цял ден в лодката и ще пие бира"

LVitchev
получил Браво: 13 пъти

Мнениеот LVitchev » Чет Ное 15, 2012 8:51

Зее,и ти да си жив и здрав. Сбирки ще има,ако се прибереш за някоя от тях,винаги си добре дошъл.И ние ще пием по ракия за тебе и ще те споменаваме,поздрав !!!
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев

Emo-83
Търговец
дал Браво: 263 пъти
получил Браво: 260 пъти

Мнениеот Emo-83 » Чет Ное 15, 2012 10:02

zee написа:Това го пиша отделно че тези - 2-3 седм няма да имам обхват за интернет - приятно и весело изкарване на сбирката - и аз ще съм с вас - сварил съм си готина гроздова от стафиди и съм си я скрил от себеси да отлежи за вашата сбирка - ще пия заедно с вас.... Ако за догодина решите да организирате пак подобно - - ще се включа - ееее не със сом :( :( - а след нова година живот и здраве пак ще съм по островчета и мога да поръчам и един рибарски талисман за късмет да го издялкат от зъб на акула за каръка ..... Наздраве и виртуален поздрав на всички вас...

Пич от всякъде си Зее.....обичам благите хора с табиет.
Обещавам ти да ти набачкаме клипчета с поздрави и наздравици към теб.За да видиш,че си присъствал с нас задочно и да имаш някаква подготовка за следващата година. :wink:
Пожелавам ти приятни емоции на островите и Наздраве. :wink:
http://fishem.bg/

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!

Аватар
pancero
получил Браво: 3 пъти

Мнениеот pancero » Чет Ное 15, 2012 12:04

zee написа:
franko написа:
zee написа:Zee май му изпрати късметлийски талисман :wink:.....wink: :D

то неговия е друг вид ..и човека който му го прави каза че ще отърве от някакво премеждие ... абе бабини деветини ..но знае ли човек...???

Талисмана си свърши работата. :arrow: Нека Панцера да разкаже ,колко са бабини ....

За Панцера му го правиха друг вид -за предпазване от злополука и за късмет -две живи кокошки му дадох на човека и магийте му направи ... абе те си знаят... :shock: :shock: при пълнолуние, на прилив на океана и т.н...... а този другия е само за рибарски късмет -друг вид е - като рибарска кука е издялкан - цела туна дадох да го направят и магийте как си требе....[/quote]
Zee приятели у мисля че медалиона който ми даде ми спаси живота преди случката 1 седмица не го бях слагал но въпросната вечер бях с риза и имам навик да не слагам накити по време на работа но същата вечер го сложих.... не зная какво се случи но аз от самото начало вярвам в медальона и мисля, че ми помогна и сега въпреки че е срязан съм си направил възел и не съм го свалял 2 месеца...... Зее благодарен съм ти за него пак ти казвма ще се радвам когато си дойдеш в България да се видим другото го знаеш...

Максчо много обичаш ти да хвърляш лафове ама когато теб те бъзикат ти е гадно, но си пич-но деси си ми е по на сърце да знаеш ,)

А що се отнася за рибите и за състезанието аз съм главен предложител за идеята след която тъпета иа подкрепи , не съм го правил за да спечеля, а за да ни сплоти още повече, аз да спечеля не искам, истинския войн в риболова се определям аз защото аз отивам за трофеи и съм заявил пред господ, че искам трофеи и съм търпелив и ще чакам и 20 години ако трябва , същото е като с мерлина...
www.husqvarna.pancer.bg

Аватар
max
Вносител
получил Браво: 10 пъти
ЛС/Мейл:

Мнениеот max » Чет Ное 15, 2012 13:09

Панцерчо, от мене имаш една голяма водка и два портокала на събирането :lol: :lol: :lol: Важно е да се смеем, моите шеги винаги са били безобидни и не злонамерени (особено пък към тебе), единствената цел ми е доброто настроение.
http://www.youtube.com/user/maxblue111
.............................................................
www.outboards.bg www.maxblue.bg

Аватар
pancero
получил Браво: 3 пъти

Мнениеот pancero » Чет Ное 15, 2012 13:41

Maxuel mislish li che ne go razbiram tova vodkata q smeni s uiski na ime Mc Illroy evtino no istinsko
www.husqvarna.pancer.bg

Аватар
Васил Ламбов
получил Браво: 2 пъти

Мнениеот Васил Ламбов » Нед Ное 25, 2012 15:59

Аре, стига бе, вярно ли съм втори!? Заеби!!! Както и да е...колкото до каръка, всички имаме изпуснати големи тази година, аз не правя изключение, ама догодина, ще си го хвана!
hvani i pusni

Аватар
max
Вносител
получил Браво: 10 пъти
ЛС/Мейл:

Мнениеот max » Нед Ное 25, 2012 17:01

Класирането е ясно ама дайте да уточним кой е каръка с награда.
http://www.youtube.com/user/maxblue111
.............................................................
www.outboards.bg www.maxblue.bg

Аватар
Васил Ламбов
получил Браво: 2 пъти

Мнениеот Васил Ламбов » Пон Ное 26, 2012 11:48

За мен достойна кандидатура е Троли!!! Това е единственият му шанс да вземе някаква награда...
hvani i pusni

LVitchev
получил Браво: 13 пъти

Мнениеот LVitchev » Пон Ное 26, 2012 12:10

Васил Ламбов написа:За мен достойна кандидатура е Троли!!! Това е единственият му шанс да вземе някаква награда...

Да,ама тоя пъзльо го е страх от сянката му и никога няма да дойде да си вземе наградата,а тя се дава лично на Езерово върху "турските възглавници" :lol: :lol: :lol: Тоя няма повече кураж отколкото един пезерас бе,никога няма да дойде да си я вземе :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев

Аватар
yankosan
дал Браво: 20 пъти
получил Браво: 11 пъти

Мнениеот yankosan » Пон Ное 26, 2012 12:31

Троли не участва в тотото.

ninastefanina
Риболов: На плувка.

Мнениеот ninastefanina » Пон Ное 26, 2012 13:10

yankosan написа:Троли не участва в тотото.

За 10лв ли се стисна :roll:
I Fish, Because The Voices In My Head Tell Me To...
"Колкото повече глупости правя,толкова по-популярен ставам"