Модератори и техните изисквания за съвместното ни общуване.

ОФФСом
Публикувай отговор
Аватар
kalinux
Мнения: 3588
Регистриран на: Нед Фев 20, 2005 1:17
Местоположение: Кюстендил
дал Браво: 208 пъти
получил Браво: 261 пъти
Обратна връзка:

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от kalinux »

Ей, по-внимателно пипайте бре, момци. Присвоихте ми думи, които никога не съм писал. :D Пък и на всичкото отгоре с правописни грешки. :lol:
С внимание към детайлите
Иво Ломски
Мнения: 1047
Регистриран на: Сря Яну 28, 2009 20:59
Местоположение: София
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 23 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от Иво Ломски »

И аз мисля че Бейс е много добър избор!
Живот без страст не е живот а само съществуване...
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от Emo-83 »

Оня ден се видях с Пайк.Попита ме за 3-я модератор.Казах му,че ще е Бейс и желая само той да потвърди.Всеки уважава Ники и има защо... :arrow:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
Pike1
Мнения: 1692
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 23:28
Местоположение: Ямбол
получил Браво: 11 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от Pike1 »

Преместени мнения от темата "Да си покажем лодчетата" :
http://forum.fishing-mania.com/viewtopi ... &start=690
MEMENTO MORI
Аватар
Pike1
Мнения: 1692
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 23:28
Местоположение: Ямбол
получил Браво: 11 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от Pike1 »

Преместени мнения от темата "Искам нещо да ви кажа:
http://forum.fishing-mania.com/viewtopi ... &start=375
MEMENTO MORI
Аватар
Geo
Мнения: 650
Регистриран на: Пет Авг 17, 2007 13:09
Местоположение: с.Сливито
дал Браво: 22 пъти
получил Браво: 44 пъти
Обратна връзка:

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от Geo »

Връщането към написаното през 2008г/началото на темата/ ме развълнува доста.Приятни спомени погалиха егото ми...тогава не съм се виждал в такава светлина :wink: Не съм и мечтал,че ще имам след 2 години трофейна риба,камо ли на следващата още една,но всъщност и за миг не съм се замислял да задържа подобна риба.И това не защото имам някакви особени добродетели,а защото съм се възхищавал от другите направили го преди мен.
Мисля,че модераторите трябва да излезат с решение снимки с проснати риби на плочници,във бани или увиснали на разни бесилки да не се публикуват в нашия форум.
Като знам колко хора ходят с красиви фланелки,където с големи букви е написано"Хвани и пусни",а прибират всичко у фризера,то горното ми предложение би трябва да се възприеме като ПРАВИЛО.
Горенаписаното е пествано от темата: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхожда
Очаквам мнението на модераторите!
Когато започна да пускам всичките си сомове,значи съм изкачил върха в риболова и недостатъците ми ще останат назад.
Аватар
Pike1
Мнения: 1692
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 23:28
Местоположение: Ямбол
получил Браво: 11 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от Pike1 »

Geo написа: Мисля,че модераторите трябва да излезат с решение снимки с проснати риби на плочници,във бани или увиснали на разни бесилки да не се публикуват в нашия форум.
Очаквам мнението на модераторите!
За конкретните случаи, които си посочил аз лично споделям мнението ти.Веднъж вече изтрих цяла тема с обесен сом и въпрос колко тежи.Стана много бързо и малко потребители я видяха.Говорим за нехуманно отношение към рибата.Не ми се иска обаче да обобщим тези случаи, като снимки правени в домашни условия.Давам пример с една от снимките на Коко, която вече е изтрита от него.На нея той е сниман в двора на къщата, но държи рибата в ръцете си.Нито я е пльоснал, нито провиснал.Не съм убеден, че такава снимка трябва да се трие, ако искам да съм безпристрастен.Показал е законно уловена риба по приемлив начин.Понякога ще се налага преценка на по-"тънки" ситуации.Надявам се да е правилна.
MEMENTO MORI
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от Emo-83 »

Отправям последно предупреждение към всички колеги,които не спазват правилата на форума.
Обиди и постове насаждащи расова дискриминация не са за този форум и няма да се толерират.Всеки позволил си нецензурни реплики в мъжки и женски род няма да бъде предупреждаван,а ще е санкциониран с директен БАН.
Участници във форума с постове в които не се говори за риболов,а се търсят личностните качества на колеги,ще бъдат еднократно предупреждавани.Следващата стъпка отново е Бан.
Собственика на форума ме предупреди,че при продължаващи нередности ще закрие този раздел.
От тук нататък който не се съобразява с изискванията е за негова сметка и ще го приемам,като умишлена провокация с цел закриване на сомския раздел.
Игричките на умници не зачитащи правилата на форума свършиха точно сега на 17-ти май в 8ч.30мин.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от PENN »

Ташак си прайш нали?Щото ако не е на ти един тогава.

http://forum.fishing-mania.com/viewtopi ... 45&t=52350" onclick="window.open(this.href);return false;

Нещо се е обьркАл човека,остави я темичката да видим до кьде ще я докара.
Go BIG or Go Home!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от Emo-83 »

PENN написа:Ташак си прайш нали?Щото ако не е на ти един тогава.

http://forum.fishing-mania.com/viewtopi ... 45&t=52350" onclick="window.open(this.href);return false;

Нещо се е обьркАл човека,остави я темичката да видим до кьде ще я докара.
Асене този пост който си пуснал е едно мое предупреждение от сутринта(все едно съм усещал).След това Панца е пуснал доста по-нецензурен пост в темата забрана.Там има расово насаждане,обиди към ромски и турски етност+ Бойко Борисов до тях.Накрая поста му завъшва с женски полов орган.
Предупреждението за закриване на сомския форум е сериозно и не е моя идея,а на собственика.
Имаме малко време да се коригираме всичките.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от PENN »

:shock:

Както кажеш,аз форума го следя от няколко дни само.

Аз се корегирам ВЕДНАГА. :fish4:

Лека вечер,стискам ти палци :D
Go BIG or Go Home!
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от boababa »

Пен,много си се променил! :shock: Вече си улегнал и омекнал,просто не мога да те позная,а агресията си я изхвърлил в океана? :shock: :shock: :shock: Отвори тема за теб,че ми е интересно кво ти се случило и на кво се дължи промяната? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от Emo-83 »

Това,което не мисля,че толерирам Троли.Дразни ме ужасно и го трия редовно.Но когато пише за рибите(макар и рядко)не мога да го докосна.
Той е дразнител,който вкарва своя колорит.Допуска огромни грешки и говори глупости.Но е играч движещ по-ръба.Бамнах си го с кеф.Онази вечер едвам се спрях да не му покажа пътя на свободата.Но в интерес на истината ние също го дразним.Той е нашия Къцак и има място в къщата,защото публиката обича зрелищата.
Без него форума окуцява,защото няма кой да размърда пластовете и духовете.
Когато храни целия пост му е глупост,но накрая включи нещо за риболова.....да има основание,че уж пишел по темата.
Напоследък нищо свестно не пише и го чакам на дузпата.Заложил съм топката и трябва само съдията да даде сигнал.
Но тук или сме равни всичките, или не сме.Получава се така,че за да му сложа Бан,трябва да лепна такъв и на още други хора с околни постове в същия стил.
За това не ми говорете кой пазя и кой не.Бъдете реалисти и справедливи.Сутринта говорих с Любака също по тази тема.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от LVitchev »

Така,искам само да Ви помоля,да не се дрънкате за глупости.Има няколко елемента които създават интрижката,дърпат се на страни и си гледат сеира.Това ли искате,да изкефите Трола.Ако искате,нека върнем кадъра на зад и да бъдем реалисти :idea: :idea: :idea: Появява се Трола от някъде,след три-четири дневно отсъствие,след като си е облизал раните от поредната разправия,и както всичко е мирно и тихо,започват разправиите :idea: Изчезва Трола за няколко дни и нещата си идват на място,няма дрязги,няма скандали,всеки си пише,може да се стигне до майтапене но не и до разправии.Вземете си отворете очите,мене също ме дразни с голямата си уста и за това,докато той яде лайна,не ме карайте да си трая.Ако на Вас вие кеф да ви прави на пача,на мене ме дразни.Става скандал с друг елемент,влизаме в пререкание,ника ли си смени или просто спря да пише,скандалите приключиха,а бе защо само с двама - трима се дръгна,защо не се заяждам с другите от форума,защо не псувам другите хора ами двама-трима.Отговора е ясен,псувам ги защото аз не мога да трая на нагли писания.Трола му казах още миналата зима и през пролетта,той не спря да яде фекалии,как бил номер едно и щял да ни направи на манджа.Още тогава му предсказах какво ще се случи след състезанието и по-добре да спре да плямпа и да си мирува,ама той -НЕ.Е,сега ще си носи кръста.Спирам с него,ще напиша две думи за това,аз как приемам нещата :idea: :idea: :idea:

Сайта и Фарума/както всички сайтове и форуми/ си имат собственик.Имат си и модератори,които помагат за менажирането на форума.Когато някои напише нещо,спомене име или ник на човек от форума,човека има правото на отговор :idea: Не съм ли прав ??? След като някой ме засегне съм длъжен да му отговоря,иначе тоя ще реши че може постоянно да си ме хапе,къде с право,къде от симпатия или антипатия.Щом аз захапя някои,нека ми опонира,да спорим и да се разберем,както казва една депутатка,"Бойко,излез отвън да се разберем като мъже" :lol: Нищо че единия има пържола а другия плющи с кебапче,важното е да се разберат,нали така.Щом обаче модератора види че се стига до разправия,грабва темата и трие,или цялата или всичко що е спам,не само на двамата в разправията а на всички изказали мнение по скандала и взели едната или другата страна.Ако не им се занимава,темата заминава в коша и толкова.Чудя се как не Ви минава през акъла,че когато се трие само един или двама от разправията,а дрънканиците на другите останат,по този начин се взима страна,колкото и да си мислите че сте направили необходимото,остават въпроси като "Защо мене,а другите не" Не мислите ли че по този начин карате хората да си мислят че преследвате едни а толерирате други.Що се отнася до мене,аз бързо прощавам,ако ми е пред очите когато ме вбеси,ще станете свидетели на убийство.Да,ама това е форум и след няколко поздрава към определени членове на семейството,нещата си минават и заминават,преценявам че съм сгрешил че се излагам и всичко заминава.Аз поне десетина пъти съм имал доблестта да се извиня пред всички четящи или засегнати,тези които са старите може би са чели как го правя, и ако съм крив,пак бих го направил,имам доблестта да го направя,едничката чест ни е останала след цялата мръсотия в държавата.Е,аз свърших,мога да пиша още,но спирам.Разберете че когато триете,трябва да трийте на ред а не избирателно за да не Ви обвинява никой в толериране на едни за сметка на други.Аз,многократно съм бил трит и явно със право,рядко роптая защото се знам какви ги пиша понякога,но не оставяйте в мен съмнения,защото ме дразнят и ако не пред всички,ще почна да псувам на лични :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Мене ме трийте,но искам и другите участници в карамбата да изтриете,само така е коректно,само така може да очаквате да Ви подкрепям и уважавам.Модераторството ако е толкова важно за Вас че да направите така че да не се видим,ок.Ако държите обаче да бъдете уважавани от всички,по назад съм написал какво и как трябва да постъпите според моите разбирания за коректност.Нито дължите обяснения на някой защо го триете,нито е нужно да се обяснявате,триете но на ред а не избирателно :idea: :idea: :idea:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
Pike1
Мнения: 1692
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 23:28
Местоположение: Ямбол
получил Браво: 11 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от Pike1 »

Последните постове от темата са преместени :
http://forum.fishing-mania.com/viewtopi ... &start=165
MEMENTO MORI
Публикувай отговор

Обратно към “СомОФФ”