Модератори и техните изисквания за съвместното ни общуване.

ОФФСом
Публикувай отговор
Pol™
Мнения: 615
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 9:24
Риболов: шаранжийски - МИНИМУМ
Местоположение: шоплука
Обратна връзка:

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от Pol™ »

yankosan написа:
Emo-83 написа:На Кроки съм изтрил поне 10
А аз се чудя де изчезна Любето :shock: :lol: :lol: :lol:

За бели - вчера говорих с него :wink:
Всичко друго, но не и лицемер.
Може да ме настроите, но не и да свирите на мен!
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от yankosan »

За какво?Нещо за счетоводния баланс? :wink: :lol:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от Emo-83 »

Pol™ написа:
yankosan написа:
Emo-83 написа:На Кроки съм изтрил поне 10
А аз се чудя де изчезна Любето :shock: :lol: :lol: :lol:

За бели - вчера говорих с него :wink:
Продължаваш да си буташ пръста,там където има жиш....после що така.....ми ей така. :wink: :fish6:
Следващия път ще те оставя да те изръфат колегите,а не аз.Но докладите няма да ти помогнат защото това е твоето желание.....създаване на бъркоч.После гълташ малко наглостин.И след това започваш с оплакване за репресии и олелеееееееее аз невинната Божа кравичка какво толкова лошо съм казал.
В другите теми,ако върви номера ти,тука не минава.Ще последва месечен Бан и след това знаеш какво.
Пишеш ли по темите с рибите и техните заглавия всичко ще е ОК.
И няма нужда да ме мразиш,просто се коригирай......уверявам те ще е печеливш ход. :idea:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Pol™
Мнения: 615
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 9:24
Риболов: шаранжийски - МИНИМУМ
Местоположение: шоплука
Обратна връзка:

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от Pol™ »

Не се бутам. Вие сте тези, които ако искате да сте си отделно трябва да си направетее нов форум, ако не ще търпите и такива като мене.
Всичко друго, но не и лицемер.
Може да ме настроите, но не и да свирите на мен!
Аватар
Левака
Мнения: 5158
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:13
Местоположение: София
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 5 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от Левака »

Pol™ написа:Не се бутам. Вие сте тези, които ако искате да сте си отделно трябва да си направетее нов форум, ако не ще търпите и такива като мене.
Запри се бре!!!!
Убий глупака с мълчание.

http://sladkarnica-jasi.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от Emo-83 »

Д-р Флекс написа:Панца и на мен ми е любимец, щото има правилно отношение към твоя (зле) скрит фаворит - боабабата! :fish6:

Ти трябва по почина на Бойко Борисов да му триеш на тоя серсем постингите още във въздуха, както Бойко е заръчал да се ловят снежинките :D И поне през седмица да го пращаш на почивка ...
Това останало на предишната страница и за малко да го пропусна.
Боабаба,толкова ме дразни напоследък.....щото няма накъде.Но понеже е дявол и знае,че тук номера му няма да мине отиде при лодките.Там спретна една дълга тема,говорейки пълни измишльотини и предизвиквайки разправии.От тях с предупреждения се отърваха Славе,Данчо,Кроки и сър Боби Робсън.Мен ме пропуснаха от модераторска гледна точка и от това,че аз все пак бях дал съвети на човека по темата. :wink:
Тука пипа с ръкавици.Постовете са му обобщени и нищонезначещи,но в границата на нормалното.....кантар полужение.
Него още със всъпването ми в длъжност му резнах тиквето,показвайки как ще е занапред.Той пише минути,аз трия за секунди.
Свърши му царството със това какво е той в тролинга.....да го разправя в О-фа.
И понеже пише,че много е казвал по-темите,ще му докажа,че всичко е алабалистика и шменти-капели с абстрактно мислене,което никой не разбира.
Но той е ранима душичка и съм му оставил чувството на жабата преди да е целуната от Принцесата.
Не искам да губя колоритна личност от Жълтък,защото хората искат зрелища,схватки и загубени битки-2. :wink:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от Emo-83 »

Pol™ написа:Не се бутам. Вие сте тези, които ако искате да сте си отделно трябва да си направетее нов форум, ако не ще търпите и такива като мене.
Объркал си се яко.Петима Петко не чакат. :idea:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от quietriot »

Emo-83 написа:Боабаба,толкова ме дразни напоследък.....щото няма накъде...............От тях с предупреждения се отърваха Славе,Данчо,Кроки и сър Боби Робсън.Мен ме пропуснаха от модераторска гледна точка и от това,че аз все пак бях дал съвети на човека по темата. :wink:
Свърши му царството със това какво е той в тролинга.....да го разправя в О-фа.
И понеже пише,че много е казвал по-темите,ще му докажа,че всичко е алабалистика и шменти-капели с абстрактно мислене,което никой не разбира.
Но той е ранима душичка и съм му оставил чувството на жабата преди да е целуната от Принцесата.
Не искам да губя колоритна личност от Жълтък,защото хората искат зрелища,схватки и загубени битки-2. :wink:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: хиля се вече 10 минути , колежките ме гледат със състрадание в погледа, мислят ме за снощен............. :wink:
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от Д-р Флекс »

Но той е ранима душичка и съм му оставил чувството на жабата преди да е целуната от Принцесата.
А аз бих отишъл по-далеч - бих го лишил и от това чувство, и то перманентно!!! :D Добре, че не съм модератор ...
Pol™
Мнения: 615
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 9:24
Риболов: шаранжийски - МИНИМУМ
Местоположение: шоплука
Обратна връзка:

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от Pol™ »

quietriot написа:
Emo-83 написа:Боабаба,толкова ме дразни напоследък.....щото няма накъде...............От тях с предупреждения се отърваха Славе,Данчо,Кроки и сър Боби Робсън.Мен ме пропуснаха от модераторска гледна точка и от това,че аз все пак бях дал съвети на човека по темата. :wink:
Свърши му царството със това какво е той в тролинга.....да го разправя в О-фа.
И понеже пише,че много е казвал по-темите,ще му докажа,че всичко е алабалистика и шменти-капели с абстрактно мислене,което никой не разбира.
Но той е ранима душичка и съм му оставил чувството на жабата преди да е целуната от Принцесата.
Не искам да губя колоритна личност от Жълтък,защото хората искат зрелища,схватки и загубени битки-2. :wink:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: хиля се вече 10 минути , колежките ме гледат със състрадание в погледа, мислят ме за снощен............. :wink:
Поне един да разбира от майтап :D

СПИРАМ
Всичко друго, но не и лицемер.
Може да ме настроите, но не и да свирите на мен!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от Emo-83 »

Д-р Флекс написа: А аз бих отишъл по-далеч - бих го лишил и от това чувство, и то перманентно!!! :D Добре, че не съм модератор ...
Не съм по крайностите.Боби Робсън е почти от създаването на сомския форум....време съвпадащо с започването на риболова му въобще.Няма как да наваксаш пропуснатото детство.Всяка уловена риба е 1-ва за него и от там смята,че е откривател на света.
Той търпи развитие.....увод,тема,заключение......последната дума не означава заключване на ника му и миналото.....той е история внасяща колорит. :shock: :wink:
Няма човек от форума който да познава по-добре и цветово Рапала.Ще го изчакам още малко да пусне подобна тема.Ако не го направи и с Любака го треснем при сомовете на тролинг......ще започне от 1-ви клас и азбуката.....А,Б,В......после малко срички.....ма-ма,та-те,Ша-ро,ри-ба и от там се надявам да тръгне нагоре в риболова и форума. :fish6: :arrow:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от boababa »

Емо,я се върни точно една година назад и ми виж Сливърите в темата за тролинг на сом,та Бейса с неговите клипчета е доказателство,че не съм случаен фактор в тролинга на сом! :wink: Показах ти Денсъри и гамата от Ред-хед,та нема от кво да се оплачеш от мен! :wink: Последният сом го треснах на Шад-рап и за него ви говорих,ма се натрупаха странички от обидени,та така! :wink:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от Emo-83 »

boababa написа:Емо,я се върни точно една година назад и ми виж Сливърите в темата за тролинг на сом,та Бейса с неговите клипчета е доказателство,че не съм случаен фактор в тролинга на сом! :wink: Показах ти Денсъри и гамата от Ред-хед,та нема от кво да се оплачеш от мен! :wink: Последният сом го треснах на Шад-рап и за него ви говорих,ма се натрупаха странички от обидени,та така! :wink:
Саше,ти казваш неща,които само аз ги разбирам напъвайки се.На живо казваш всичко.Тук не искаш да отваряш балъка и задаваш гатанки тип....."В дупка влиза,гущер не е".
Хората трудно те разбират и когато засегнеш егото им с Гара разпределителна......ти у лево,ти у десно.....ставаш Макс и Мориц взети заедно.....правят постоянно бели. :wink:
излизам и без спамове моля.....тук във о-фа се тепайте. :fish6:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от Д-р Флекс »

Боби Робсън е почти от създаването на сомския форум....време съвпадащо с започването на риболова му въобще.Няма как да наваксаш пропуснатото детство.
E, щом е тъй, няма как ... ще го изчакаме търпеливо още няколко години, да навакса... :lol:
Аватар
ecoplast
Мнения: 3540
Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 8:53
Местоположение: Исперих, живота си тече, но Времето е спряло.
получил Браво: 4 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от ecoplast »

Д-р Флекс написа:
Боби Робсън е почти от създаването на сомския форум....време съвпадащо с започването на риболова му въобще.Няма как да наваксаш пропуснатото детство.
E, щом е тъй, няма как ... ще го изчакаме търпеливо още няколко години, да навакса... :lol:
както казва Козма Петрович Прутков: "Не се обхваща баобаб"... :lol:
Дзен-учителя Башо:Който знае, не говори!
“Който постъпва честно, не живее лесно.”. Радой Ралин
"Бъдещето е внимателно обезвредено настояще." А. и Б. Стругацки
Публикувай отговор

Обратно към “СомОФФ”