Модератори и техните изисквания за съвместното ни общуване.

ОФФСом
Публикувай отговор
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от LVitchev »

Паживьом,увидим :idea: :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от boababa »

Сега ако може модераторите да ми обяснят,ЗАЩО МЕ БАННАХА последния път,че нещо не видех точни критерии и правила,ще ми е екстра душевно и няма да ги съдя на втора инстанция? :roll: :shock: :wink: :mrgreen: Не казах нищо обидно,ма ме биха с бухалката :cry: :cry: :cry: ,добре че имам връзки в Стразбург,та да изкарам неколко хилядарки в евро за ваша сметка! :shock: :shock: :oops:
Аватар
Pike1
Мнения: 1692
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 23:28
Местоположение: Ямбол
получил Браво: 11 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от Pike1 »

Последния път аз те баннах. Не зная за Страсбург, но можеш, като потребител на форума да се оплачеш на администратора. Това се отнася за всеки. Някои от постовете, които премахнах стоят в коша, така че той ще може да прецени дали съм постъпил правилно.
MEMENTO MORI
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от Emo-83 »

Основното е да спреш да пишеш едни и същи постове във всички теми,без значение от тяхното заглавие......направи пълен бъркоч за 30мин в 5 теми с едни и същи приказки.
Другата ми молба е,когато пиеш да не отваряш форума.Това би ти спестило 80% от Бановете,които получаваш.Тогава просто нямаш мярка.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от LVitchev »

pancero написа: Тук нещата изопщо не ми харесват , това е пристрастие а само едни некъдърници биха били пристрасни администратори,,, това че пише подобни псотове в няколко теми по никакъв начин не го псотавя в положение на БАНН казвал съм много пъти че това е форум и човек може да си изразява вижданията макар и те да не се понравят на модеаторите..
Работете с малко по голям професионализъм говоря сериозно , защото ако всеки се саморазправя за собствена сметка и личен мотив , нещата ще стана зле.....
Щом сте се нагърбили с ролята модерато значи ще стискате зъби и ще изслушвате всички макар и това да не ви харесва, а не да ми се правите на българските полицай , това най съм го мразил ДАЙ НА БАЙ ГАНЬО ВЛАС И МУ ГЛЕДАЙ СЕИРА, работете малко по професионално и имайте предвид 1-но че това все пак освен образователен форум е и форум за отмора и отпочиване.
Панцер,петлите как са :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от Emo-83 »

LVitchev написа: Панцер,петлите как са :lol:
Явно вече кукуригат....щото трагедията е пълна. :evil:
Панцер,знаеш ли какво означава думичката професионализъм :!: :?:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
laplandetza
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 319
Регистриран на: Пет Юни 22, 2012 13:43

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от laplandetza »

:lol: :lol:
Панцеро станал животновъд, що тормозите Бобчо, бе, баси коледа е :mrgreen:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от Emo-83 »

За това му махнахме Бана. :wink:
След коледа,пак ще му го сложим :shock: ,защото е със слаби нерви и слабо пиянство. :roll: А такъв сомаджия няма...честно....всички останали са пиячи и деанджии. :lol:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от boababa »

В онази пиянска вечер си спомням,че водих спор със спинингист в темата за тролинг без да съм го обиждал,нищо че ми скочи с бутонките и ме нарита пред "форумната кръчма",то поне да имаше намесена жена,а така без нищо си е обикновен съдист над пияндетата! :cry: :wink: Купете му за Коледа камшик/whiplash/ на тоя! :mrgreen:
Аватар
Pike1
Мнения: 1692
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 23:28
Местоположение: Ямбол
получил Браво: 11 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от Pike1 »

pancero написа: Щом сте се нагърбили с ролята модератор значи ще стискате зъби ........
Съжалявам, Панцер, но това няма да стане. Форума не ми е паметна плоча, та да си гледам с умиление ника изписан горе вляво, докато се ръсят навсякъде епитети или закани и псувни.
Троли го баннах не заради спама, а заради епитетите и агресивното му поведение към някои колеги.Бана му го махнах не заради угризения на съвестта, а защото е човешко да може да си пише по празниците. Той е един от нас. Ако беше само спам щях да го разчистя и толкова, както съм го правил много пъти.
Цитати мога да изкарам много, включително и твои, но не мисля, че трябва да се оправдавам.
Форумна слава и власт не са ми нужни.

Искам пак да напиша нещо, което съм писал и да си остане в тази тема, защото тези постове ги няма поради една или друга причина.
Всеки във всеки момент може да пусне анкета, дали да продължавам да съм модератор.Мисля, че е напълно нормално и демократично. Настройките за анкета са най-отдолу, когато се отваря нова тема. Това в случай, че някой не знае как става.
В случай на отрицателен вот ще престана на секундата да изпълнявам модераторски функции.
MEMENTO MORI
Аватар
Васил Ламбов
Мнения: 2082
Регистриран на: Пет Апр 11, 2008 23:24
Местоположение: sofia
получил Браво: 3 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от Васил Ламбов »

Ето, че и на Коледа не стават чудеса!!! Веднага се появи напрежение, което е абсолютно излишно! Не мога да разбера, какво има да делим, нали сме всички приятели, а между приятелите, няма такива работи!? Лично аз, ако имам да казвам нещо на някого, му го казвам в очите, без да го правя на всеослушание във форума! Бъдете живи и здрави, както и малко по- смирени, поне по Коледа!
Поздрави и успех!
hvani i pusni
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от boababa »

Пике,много на вътре го взе! :shock: Никой на никого не се сърди,не общуваме от вчера и не пием от по-оня ден! :wink: Изненадан съм,че не е Емо!Явно и аз греша понякога! :cry: Важно е тази вечер,кво ще има под елхата от дядо Мраз,а другото е пластмаса! 8)
Аватар
Pike1
Мнения: 1692
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 23:28
Местоположение: Ямбол
получил Браво: 11 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от Pike1 »

Ми айде НАЗДРАВЕ тогава ! :wink: :D :D Да не мислите, че ми е кеф по това време да пиша постове в стил-комсомолски секретар ! :wink: :shock: :lol:
Кой, каквото си е пожелал, да си го намери под елхата ! :wink: :D :D Наздраве, пичове, да сте живи и здрави ! :wink: :D
MEMENTO MORI
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от Emo-83 »

boababa написа:Пике,много на вътре го взе! :shock: Никой на никого не се сърди,не общуваме от вчера и не пием от по-оня ден! :wink: Изненадан съм,че не е Емо!Явно и аз греша понякога! :cry: Важно е тази вечер,кво ще има под елхата от дядо Мраз,а другото е пластмаса! 8)
Тоя па.Да не мислиш,че те мразя и тъся реваншизъм кво си казал по мой адрес. :roll: :wink:
Радвам се,че имам такъв колега,като Ачката....веднъж не сме били на различно мнение.
А това,че ти махна Бана е признак на човечност.Той е мислил за теб в този момент,както и аз. :idea:
Наздраве на всички.Пия за вас и професията модератор. :lol: :lol: :lol:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от franko »

Аре,ще ви подкрепя с пиенето.
Наздраве за модераторите.
Публикувай отговор

Обратно към “СомОФФ”