Първи сом,през 2012година!

ОФФСом
Аватар
горан
Мнения: 440
Регистриран на: Съб Сеп 16, 2006 17:46
Риболов: Тролинг, джиг, кльонк
Местоположение: Казанлък
дал Браво: 24 пъти
получил Браво: 5 пъти

Re: Първи сом,през 2012година!

Мнение от горан »

Любо, не става въпрос въобще рибата да се вади за десет минути. Имам предвид да не се вади за трийсет секунди, както се вади котвата например. Две минути са повече от достатъчно, за да се извади риба и тя да успее да се съвземе след това, ако риболовеца е опитен и още в началото усети, че рибата ще е за пускане, а не да го тресне адреналина и да почне да навива и да дърпа, като хахав :lol:

Сега по темата, жалко че не всички които ловят сомове им се пише във форума /по ред причини/, иначе Троли вече щеше да се е разделил с двадесетачката си :D Лично станах свидетел на уловено сомче /около петте килца/ на джиг ОТ ЛОДКА тази година :wink:
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: Първи сом,през 2012година!

Мнение от boababa »

Бат Любо,жал ми е да ти взимам лодки и коли,че ще стане страшно независимо от победителя! :cry: За да не превръщаме сомолова в комар треа просто да си спретнем състезанийце от тесен кръг и ще измислим награди,фърляме заедно на постата по нещо и победителят прибира джакпота,па мое и да почерпи за ...забравих комарджийския термин! :oops: Щот на сварка едно време прибрах на всички съученици стипендиите и почнаха да залагат всекви чудеса,само и само да се върнат на постата! :wink: Двайсе кинта от много хора,са си пари,та е хитро да ги фърлиш като бонус за печелившия и да му тръгне годината по вода! :wink: Ако бех сигурен,че ще съм първи щех да заложа хилядарка,но целта е друга! :idea: Когато на рибите им изкочи мехура,се убожда с игла и той сам се прибира! :idea: :idea: Гледайте чат-пат Рекс Хънт,там е обяснено подробно щот по океаните ги вадят и от 200-300метра без да съсипват рибата при релийз! :wink:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Първи сом,през 2012година!

Мнение от Emo-83 »

Бобсън,дупчихме мехурите и след 10мин. пак изплуваха....гледали сме го Хънт. :wink:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Първи сом,през 2012година!

Мнение от LVitchev »

bozaka написа:
LVitchev написа:
Горане,няма такава лодка,която да вади рибата 10 минути,аз такава не съм видял.Е,имам няколко джигови риболова,но за тях,такава лодка не съм видял.Смятам че и двеста риболова на джиг да направя,пак няма да има такава лодка,всички вадят за минута - две :idea: :idea: :idea:
Добре де Любо да те запитам какво удоволствие носи улова на джик и то през ден, айде един път двапъти ок!? Незнам по - малко борбена риба от бялата, когато я вадиш от 20 метра!? И да съгласен съм, че може без въдица а само с кеп, щот кефа е един и същ! Не визирам тебе а като цяло!
Ако ме питаш риторично,ще ти отговоря че кефа при хващането си е един и същ,иска си майсторлък и доста знания,не е вярно че всеки отива и хваща на корем,хващат майсторите.За ходенето всеки ден,няма как да ти дам отговор,това си е въпрос които трябва да се зададе на тези които го правят.Няма ден без лодки там,нали разбираш !!! Одеве попитах друг колега от СТ.Загора дали и той ходи,е,и той ходел,та не ми се спори вече с никои.аз два пъти ходя и двата пъти беше мазало от лодки,минимум десет на ден :idea: :idea: :idea: Така че,няма закон които да го забранява ходенето за риба.Тези които подскачаха срещу него и те са там,човека си каза че ходи дори преди върхара да си е взел лодка,значи поне преди 6 години !!! Познай те пускат ли рибите.Аз не видях друга пусната риба,освен маломерките на Върхара :idea: :idea: :idea: Това е истината видяна от моите оочи,само на Върхара рибите плуваха отгоре,това означава ли че другите не хващат :shock: :roll: :roll: :roll: Съмнявам се.Аз като лайк в този риболов и това че съм отишъл само защото не ми се седи в къщи,си хванах.Какво да кажем за хората от околните градове,освен Върхара,който са там всеки ден а,никои не се сеща че и те са същите ако той хваща,те седят ли,но им беше лесно да го заковат на кръста :shock: :shock: :shock: :evil:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: Първи сом,през 2012година!

Мнение от boababa »

По-добре Върхара да е на кръста,отколкото на гьола,белким остане и за назе по некоя бела за мезе! :cry:
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Първи сом,през 2012година!

Мнение от LVitchev »

boababa написа:По-добре Върхара да е на кръста,отколкото на гьола,белким остане и за назе по некоя бела за мезе! :cry:
А така де,кажете истината за нападките,ти поне си директен,болен си като разбереш че Върхара е там :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
dancho77
Мнения: 261
Регистриран на: Пет Сеп 17, 2010 19:06
Местоположение: sofia
получил Браво: 1 път

Re: Първи сом,през 2012година!

Мнение от dancho77 »

boababa написа:По-добре Върхара да е на кръста,отколкото на гьола,белким остане и за назе по некоя бела за мезе! :cry:
Гениален си :twisted:
ninastefanina
Мнения: 1571
Регистриран на: Нед Ное 06, 2011 23:05
Риболов: На плувка.
Местоположение: София

Re: Първи сом,през 2012година!

Мнение от ninastefanina »

boababa написа:По-добре Върхара да е на кръста,отколкото на гьола,белким остане и за назе по некоя бела за мезе! :cry:
От всеки твой пост се уверявам,че си много пр.ст!
I Fish, Because The Voices In My Head Tell Me To...
"Колкото повече глупости правя,толкова по-популярен ставам"
marliacha
Мнения: 433
Регистриран на: Сря Дек 22, 2010 14:47

Re: Първи сом,през 2012година!

Мнение от marliacha »

ninastefanina написа:
boababa написа:По-добре Върхара да е на кръста,отколкото на гьола,белким остане и за назе по некоя бела за мезе! :cry:
От всеки твой пост се уверявам,че си много пр.ст!
Нинче, ич ни е пр/ст, зорлем са прай от утреда „Тиква„ ма ни му иде отръки,бездарник нещастен :D :D
MULTIVERSE or MULTI VERSE

риболовен клуб „НЕ Госпожо ! „ или „ Н Е Г „
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: Първи сом,през 2012година!

Мнение от boababa »

ninastefanina написа:
boababa написа:По-добре Върхара да е на кръста,отколкото на гьола,белким остане и за назе по некоя бела за мезе! :cry:
От всеки твой пост се уверявам,че си много пр.ст!

Пруст или прост,че не ми е ясно? :shock:
ninastefanina
Мнения: 1571
Регистриран на: Нед Ное 06, 2011 23:05
Риболов: На плувка.
Местоположение: София

Re: Първи сом,през 2012година!

Мнение от ninastefanina »

boababa написа:
ninastefanina написа:
boababa написа:По-добре Върхара да е на кръста,отколкото на гьола,белким остане и за назе по некоя бела за мезе! :cry:
От всеки твой пост се уверявам,че си много пр.ст!

Пруст или прост,че не ми е ясно? :shock:
Защо не си гледаш теб си,а трябва да се правиш на Бог да разпъваш хората на кръст.
Пък за рибите щом не може да ги ловите,явно толкова си можете :wink:
I Fish, Because The Voices In My Head Tell Me To...
"Колкото повече глупости правя,толкова по-популярен ставам"
slayer
Мнения: 32
Регистриран на: Нед Авг 31, 2008 11:48

Re: Първи сом,през 2012година!

Мнение от slayer »

ninastefanina написа:... а трябва да се правиш на Бог да разпъваш хората на кръст
Господ не е разпъвал - Него Го разпънаха! Изображение
The sky is turning red!
Return to power draws near!
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: Първи сом,през 2012година!

Мнение от boababa »

slayer написа:
ninastefanina написа:... а трябва да се правиш на Бог да разпъваш хората на кръст
Господ не е разпъвал - Него Го разпънаха! Изображение

Та крайният и сложен извод е,че Върхи е Господ/Господи,прости ми този грях,но се налага/! :wink: Та не го мисли и не се грижи толко за него,Нинче! :wink: Освен,ако не искаш да си Богиня? :roll: Неам нищо против,дано да имаш данни и да има кой да ги оцени! :wink:
ninastefanina
Мнения: 1571
Регистриран на: Нед Ное 06, 2011 23:05
Риболов: На плувка.
Местоположение: София

Re: Първи сом,през 2012година!

Мнение от ninastefanina »

Сладури :wink:
I Fish, Because The Voices In My Head Tell Me To...
"Колкото повече глупости правя,толкова по-популярен ставам"
Аватар
Pike1
Мнения: 1692
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 23:28
Местоположение: Ямбол
получил Браво: 11 пъти

Re: Първи сом,през 2012година!

Мнение от Pike1 »

Алооо тук е игралната маса. Някой друг да сложи 20тачка........ :?: :wink:
MEMENTO MORI
Публикувай отговор

Обратно към “СомОФФ”