Рибол-ОФФФФ с Панцера.

ОФФСом
Публикувай отговор
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8721
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1371 пъти
получил Браво: 422 пъти

Re: Рибол-ОФФФФ с Панцера.

Мнение от Д-р Флекс »

Панцер, много се радвам да те видя такава свежарка в Емовите клипове :D (Емо, що се тресе камерата така бе, човек, от глад и жажда ли...? :lol: )
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Рибол-ОФФФФ с Панцера.

Мнение от LVitchev »

А аз от проблеми,не мога да се обърна,само главоболия.Трябваше да хващам рибата при мене,водата още пада.Ходи ми се за риба,ама се разправям с идиоти.А бе,явно така ни е писано,вечно да ни намират миндилите.Панци,добре сте си прекарали,като гледам си готов,ще може да се пребориш с некой 100 кила сом а :wink: :wink: :wink: Ходи редовно,сега е момента да ги треснеш в земята всички а Силви да не се дуе с това бебе на клипа че троли ще го омаа :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
mishoka_76
Мнения: 77
Регистриран на: Пон Сеп 06, 2010 15:20
Риболов: Тролинг и кльонk
Местоположение: СОФИЯ

Re: Рибол-ОФФФФ с Панцера.

Мнение от mishoka_76 »

silvi montanski написа:
pancero написа:Ot vsichki ot celia bivak az se radvam naj mnogo predpolagam vsichki znaete zasto ,i da znaete vsichki che v Berkovica vinagi ste dobre doshli pri men.
Не се и съмняваме че ще ни посрещнеш подобаващо, както винаги и мерси за невероятната баница вчера,и се стягаи другият пърт да хванеш сом и да те смачкаме от бои с Тапета :D :D :D
Да баницата наистина беше уникална и меда си го биваше заради тях си забравих телефона в Берковица да е жив и здрав Мосю Панцер и мерси и от мен . :D :D :D
Понякога единственото,което хората виждат е какво си направил,а всъщност това което трябва да осъзнаят е защо си го направил!
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: Рибол-ОФФФФ с Панцера.

Мнение от franko »

Изображение Изображение Изображение
kadravia
Мнения: 316
Регистриран на: Сря Сеп 02, 2009 21:53
получил Браво: 1 път

Re: Рибол-ОФФФФ с Панцера.

Мнение от kadravia »

беше невероятно,така не се бях смял от години,благодаря на всички които присъстваха-няма такива пичове като вас-и помнете братя ГРИМ ви обичат :wink:
kadravia
Мнения: 316
Регистриран на: Сря Сеп 02, 2009 21:53
получил Браво: 1 път

Re: Рибол-ОФФФФ с Панцера.

Мнение от kadravia »

Панц направо ме преби с тоя отговор.Искам да ти благодаря че беше толкова любезен домакин,и за това последната вечер те спасихме от бяла смърт :lol: :lol: :lol:
macaka
Мнения: 523
Регистриран на: Нед Юли 12, 2009 17:30
получил Браво: 2 пъти

Re: Рибол-ОФФФФ с Панцера.

Мнение от macaka »

Страхотен бивак :D много,много смех . Яко майтапи,силни емоций чак
още ме боли коремот :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Имаше си и
риби, :fish2: имаше и преебване на браковците, :fish6: абе чудо :D
А забравих да ви кажа; Къдравию и Койки вече имат нов ник-
''Братя Грим'' :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
Tomahawk
Мнения: 1377
Регистриран на: Сря Мар 23, 2005 15:26
Местоположение: Шумен
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 26 пъти
Обратна връзка:

Re: Рибол-ОФФФФ с Панцера.

Мнение от Tomahawk »

Ей все си ги намирате такива гьолове на ма'ната си . Да не може да се облажим и ние .
Благородно ви завиждам на компанията и на риболова. :roll:
" Рибата не кълве събота и неделя" :)
" не е важна марката на воблера а на колко гази "
Аватар
kalinux
Мнения: 3588
Регистриран на: Нед Фев 20, 2005 1:17
Местоположение: Кюстендил
дал Браво: 208 пъти
получил Браво: 261 пъти
Обратна връзка:

Re: Рибол-ОФФФФ с Панцера.

Мнение от kalinux »

franko написа: Изображение
Само мойта лодка липсва. :wink:
С внимание към детайлите
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: Рибол-ОФФФФ с Панцера.

Мнение от franko »

Нали все някой трябва да хваща стръв и големи риби :D .
Показаните лодки са все мързеливи и много чаши вдигат :lol: да го.
Панцер,твоя сонар освен прави черти друго, не показва.Ходи виж да не са забравили да му турнат диагонални пиксели.Я виж за кво иде реч :D .
Изображение Изображение
Последно промяна от franko на Пон Окт 22, 2012 21:20, променено общо 1 път.
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Рибол-ОФФФФ с Панцера.

Мнение от Emo-83 »

macaka написа: А забравих да ви кажа; Къдравию и Койки вече имат нов ник-
''Братя Грим'' :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Опаааааа,Мацаче.....нещо се обърка бе брато....."Братя Грим и моята баба" :D :P :lol: :D :P :lol:
Искам да добавим.До де аз съм модератор за Койки Бан нема да има.....този човек сбъдна мечтата ми.
Ебати веселия бивак.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
max
Вносител
Мнения: 3210
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 15:24
получил Браво: 11 пъти
Обратна връзка:

Re: Рибол-ОФФФФ с Панцера.

Мнение от max »

Tomahawk написа:Ей все си ги намирате такива гьолове на ма'ната си . Да не може да се облажим и ние ..........
Леле Мирка...... ПАК си се преебал. :lol: :lol: :lol:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Рибол-ОФФФФ с Панцера.

Мнение от Emo-83 »

max написа:
Tomahawk написа:Ей все си ги намирате такива гьолове на ма'ната си . Да не може да се облажим и ние ..........
Леле Мирка...... ПАК си се преебал. :lol: :lol: :lol:
Ма ко се е преебал точно той.Всичко му на к...ра под 60км са му всички язовири с най-големи сомове.Тича,Цонево,Ястребино,тренажора,а Камчия му е на 80км.Хак да ви е на всички от провинцията.Нашия най-близък язовир с риба е на 270км......Жребчево.
Кроки ми пише....далече му било.Ами на мен близо ли ми е Ивайловград,Тича,Цонево и Кърджали.От Пловдивчани сме на 280км. повече на всеки риболов.Когато те се къпят,на мен ми остават 140км. и цяла София да мина.А като го сметна в бензин за годините се получава,че те са с една лодка напред от разликата за 3г.
Далече ли ви е аааааа..........,хак да ви е. :evil: Ще го зарибим на пук на вас......за да ви е още по-далече. :D :D :D :D :D :D :fish15:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Рибол-ОФФФФ с Панцера.

Мнение от LVitchev »

Емиле бе,педро нйеден,не ми е далече,кинтите ми са къси :fish6: :fish6: :fish6: Дреме ми къде се намира,ако всичко ми беше на ред,първи щях да съм там и последен да си тръгна :fish15: :fish15: :fish15: Пусти проблеми,разправии с водата,разправии с прехвърлянето на договори,разправии с педали във фирмите,разправии с копелета за които приятелството свърша с докопването на някаква си пиклива сума от 6 хиляди лева,дето ще дойде ден ще им я изкарам през гъзовете.А бе,какво да обяснявам,не ми е далече,мръсниците са много,завистниците също,и докато се усетиш те метнали на пързалката и те скъсяват с едни парички,дето пак ще ги вземеш ама като ги няма на момента,вие ходите за риба а на мене ми идва далече,но мислено бях с Вас през цялото време :idea: :idea: :idea: А за разлика от други,аз имам достатъчно биваци с вас за да знам как сте прекарали :wink: :wink: :wink:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
beis
Мнения: 1031
Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 13:44
Местоположение: Пазарджик
получил Браво: 3 пъти

Re: Рибол-ОФФФФ с Панцера.

Мнение от beis »

Жалко че отказах на Светльо да сьм му партия,но не че нямах желание просто и на мен като на Любо проблемите ми дойдоха в повече. :evil:

п.п Изкарали сте супер радвам се за вас момчета. :wink:
Още един пьт поздрави на Калин за слуката и за пускането на тази класна риба. :wink:
Публикувай отговор

Обратно към “СомОФФ”