Рибол-ОФФФФ с Панцера.

ОФФСом
Публикувай отговор
Аватар
mishoka_76
Мнения: 77
Регистриран на: Пон Сеп 06, 2010 15:20
Риболов: Тролинг и кльонk
Местоположение: СОФИЯ

Re: Рибол-ОФФФФ с Панцера.

Мнение от mishoka_76 »

Ма и тои си е убав ей, голем симпатяга. :lol: :lol: :lol:
Понякога единственото,което хората виждат е какво си направил,а всъщност това което трябва да осъзнаят е защо си го направил!
Аватар
mishoka_76
Мнения: 77
Регистриран на: Пон Сеп 06, 2010 15:20
Риболов: Тролинг и кльонk
Местоположение: СОФИЯ

Re: Рибол-ОФФФФ с Панцера.

Мнение от mishoka_76 »

Силви ами дядо му като прочете че искаш да го таковаш как ште реагира. :lol: :lol: :lol:
Понякога единственото,което хората виждат е какво си направил,а всъщност това което трябва да осъзнаят е защо си го направил!
silvi montanski
Мнения: 152
Регистриран на: Нед Юли 25, 2010 14:08
Местоположение: sofiа

Re: Рибол-ОФФФФ с Панцера.

Мнение от silvi montanski »

И със сигурност ще го отнесе,със дедо си му удари една добра риба и се покри шушумигата,аз ми трябваше и му звъня не дига,смотлиото,ама видждаш ли и от двамата никакво инфо железни,само тапета намекна малко
Аватар
mishoka_76
Мнения: 77
Регистриран на: Пон Сеп 06, 2010 15:20
Риболов: Тролинг и кльонk
Местоположение: СОФИЯ

Re: Рибол-ОФФФФ с Панцера.

Мнение от mishoka_76 »

Така и трябва инфо само на ЛС. или по телефона и само на приятели и отговорни риболовци,оня ден като си тръгнаха Емо и Панца един идиот прибра едно 1.500кг.е това човешко ли е братко.
Понякога единственото,което хората виждат е какво си направил,а всъщност това което трябва да осъзнаят е защо си го направил!
Аватар
mishoka_76
Мнения: 77
Регистриран на: Пон Сеп 06, 2010 15:20
Риболов: Тролинг и кльонk
Местоположение: СОФИЯ

Re: Рибол-ОФФФФ с Панцера.

Мнение от mishoka_76 »

Панц щте сложа ама не знам как тая с компютрите и нета ми е малко мътна виж ако става въпрос гайки и ключове съм в час.
Понякога единственото,което хората виждат е какво си направил,а всъщност това което трябва да осъзнаят е защо си го направил!
silvi montanski
Мнения: 152
Регистриран на: Нед Юли 25, 2010 14:08
Местоположение: sofiа

Re: Рибол-ОФФФФ с Панцера.

Мнение от silvi montanski »

pancero написа:Мишка я го питай СИлви как се срешна с пясъка от близо на брега на Огоста хахахха... щото е прос и си мисли че може да ме пребори......

А тоя път съм инструктирал тапета да си мълчи иначе коя лодка да мине покраи нас се ще издаде на кв они е ударило и кво и къде сме изпуснали викам ТРЕИ СИ БЕ ШОШУМИГО та са си трае...


Мишка сложи си снимка на профила да мога по ленсо да те разпознавам....
Абе дупе шлякано на какъв се правиш,вземи си дигни телефона а не ми се прави на селски тарикат,че другия път ще скимтиш :lol: :lol: :lol:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Рибол-ОФФФФ с Панцера.

Мнение от Emo-83 »

Pancer ето малко снимки на реални образи,които видя през камерата.Това обаче е последното нещо което казвам за тях.Не искам следващия риболов да ми преминава в разпит и преразказ по картинки. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Гледаш внимателно и печелиш обезателно......и не се дърляй от сега. :D
Изображение
Изображение
Изображение
Мога да ти пусна същото лице в полицейска униформа и като зла надзирателка. :fish13: :fish12:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
Васил Ламбов
Мнения: 2082
Регистриран на: Пет Апр 11, 2008 23:24
Местоположение: sofia
получил Браво: 3 пъти

Re: Рибол-ОФФФФ с Панцера.

Мнение от Васил Ламбов »

Ааааааааааааа, Емо, другия път си в мойта лодка!!!!
Аз няма много да те разпитвам, само за 2-3 телефона, това ми стига!!!!
А и риби ще хванем!!! :D :D
hvani i pusni
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Рибол-ОФФФФ с Панцера.

Мнение от Emo-83 »

За твое съжаление Васе,показвам децата и как се веселят.Оня ден му пуснах малко камера на Панцера,уж случайно за да му видя акъла.Тоя брат откачи и започна да си говори с мен влодката все едно става въпрос за някоя от магистралата,а аз съм сводника.....никакво усещане,а за премълчаване на еротичните му мисли и дума да не става. :evil: :lol: :lol: :lol:
Изображение
Изображение
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: Рибол-ОФФФФ с Панцера.

Мнение от Д-р Флекс »

...Тоя брат откачи и започна да си говори с мен влодката все едно става въпрос за някоя от магистралата,а аз съм сводника.....никакво усещане,а за премълчаване на еротичните му мисли и дума да не става.

Работата е ясна. Изгореха ми паричките, заложени в тотосома, изгорехааа...догодина ще заложа на най-многодетния :lol:
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Рибол-ОФФФФ с Панцера.

Мнение от quietriot »

Емиле, че той пращи от тестостерон бре какво искаш , нормално е само да му се чука, по 36 часа на денонощие , аз като се бях назобил до козирката с една чешка полюция "ретаболил" дето още ми я откриват след 15 години, гаджето не искаше да идва в нас , само навънка да се виждаме, че я бях претрил отвсякъде, ма като я наебах и в парка на свободата и видя че винаги гори , по-добре да е в легло.
Така, че тестостерона е виновен , не Панца.
И аз се дървя на тия снимки, макар да си падам по по-дърти парантии, ма хубавото си е хубаво :fish15: :mrgreen:
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Рибол-ОФФФФ с Панцера.

Мнение от VARHARA »

:lol: :lol: :lol: :lol:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Рибол-ОФФФФ с Панцера.

Мнение от Emo-83 »

Не бе,нали има кошери взема някакво пчелно млечице и прашец.Друса се яко с тия неща и нали е здрав,чак ме е страх да не превърти и мене да нагъзи. :shock: :roll: 8) :oops:
То бива-бива тостестерон,ама чак пък толкова. :fish6: Иначе въобще не си приличаме с него. :o Аз съм възпитан,културен и се държа добре във висшето общество,а той всичко взема на абордаж. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Майки и бащи,пазете своите дъщери....това беше призив.
Върхар,ти не се смей......че и във твоя фейсбук беше влизал,но не да гледа рибите,а...... :fish13: :fish12: .....умирам от смях честно. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Рибол-ОФФФФ с Панцера.

Мнение от VARHARA »

Аз затова жената не я качвам по фейса ,че ме знаят , все съм за риба :lol: :lol: :lol: :lol:
Голям е сладур Панца .Сега му е времето да чука,като стане на твоите години ще ходи за риба :mrgreen: щот няма да има какво друго да прави :mrgreen: :lol: :lol: :lol: Охххх заболя ме корема от смях :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
mishoka_76
Мнения: 77
Регистриран на: Пон Сеп 06, 2010 15:20
Риболов: Тролинг и кльонk
Местоположение: СОФИЯ

Re: Рибол-ОФФФФ с Панцера.

Мнение от mishoka_76 »

Емка ти още му показвай снимки да го нахъсвш,пък после страх те било. :lol: :lol: :lol:.
Понякога единственото,което хората виждат е какво си направил,а всъщност това което трябва да осъзнаят е защо си го направил!
Публикувай отговор

Обратно към “СомОФФ”