Рибол-ОФФФФ с Панцера.

ОФФСом
Публикувай отговор
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Рибол-ОФФФФ с Панцера.

Мнение от Emo-83 »

silvi montanski написа:Абе берковски бик кво му се мазниш на тапета ебати масите ебати наколенките спри се малко ни дъщеря му ще вземеш ни на риба ще те научи :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Няма по-големи чукове от Монтанските. :D :lol: :D :lol: :D
Все не му вярвах на Славе,но вече му вярвам. :idea: :fish6:
Защо аз да го уча бе Силви :!: Нали отидох уж той да ми покаже.Добре,че поне видя какви риби има във вашия язовир на който отидох за 1-ви път.....надявам се не последен.
Славе също ме пусна по шпарцата къде се бачкат тигелите.Вика ми на всякъде и най-много у средата в нищото.И аз балъка го послушах,та си загубих половин ден да се возя към стената в нищото. :evil:
Карай де,то има Господ и гледа.Заради един шоколад да ме прати у бумбако за жертвено агне. :evil:
Но на него не мога да му се сърдя....само ще му го върна. :D :lol: :D :fish5: :fish15: :fish4:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Рибол-ОФФФФ с Панцера.

Мнение от LVitchev »

Ох,с вас ще се напикая от смях,поне три дни болен за риба,сега ще ми оправите настроението :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:

Онзи ден,когато отидох на Жребчево,се обадих на Пламен Твърдишкия.Пристига пича,носи една бутилка ракия,така да почерпи,за което мерси :wink: Питам го,къде го извади сома бе майна,той ми вика.......Ей там,ще тропаш в тясното,дето влиза ръкава в продължението на язовира :lol: :lol: :lol: А,предаде ми на какво го е хванал,на рибенце бе, :lol: :lol: :lol: Ама горкия не знае че аз знам къде,кога на какво и т.н,Нищо де,и аз ще го излъжа веднъж и ще станем 1:1,за сега той ме води с 1:0 :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
silvi montanski
Мнения: 152
Регистриран на: Нед Юли 25, 2010 14:08
Местоположение: sofiа

Re: Рибол-ОФФФФ с Панцера.

Мнение от silvi montanski »

Emo-83 написа:
silvi montanski написа:Абе берковски бик кво му се мазниш на тапета ебати масите ебати наколенките спри се малко ни дъщеря му ще вземеш ни на риба ще те научи :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Няма по-големи чукове от Монтанските. :D :lol: :D :lol: :D
Все не му вярвах на Славе,но вече му вярвам. :idea: :fish6:
Защо аз да го уча бе Силви :!: Нали отидох уж той да ми покаже.Добре,че поне видя какви риби има във вашия язовир на който отидох за 1-ви път.....надявам се не последен.
Славе също ме пусна по шпарцата къде се бачкат тигелите.Вика ми на всякъде и най-много у средата в нищото.И аз балъка го послушах,та си загубих половин ден да се возя към стената в нищото. :evil:
Карай де,то има Господ и гледа.Заради един шоколад да ме прати у бумбако за жертвено агне. :evil:
Но на него не мога да му се сърдя....само ще му го върна. :D :lol: :D :fish5: :fish15: :fish4:
Щото ти отиде за пръв път там за което излъга но караи,да го учиш на тролинг,и успя да го запалиш но докога?ще видим.Според мен до първия проливен там златен ли какъв беше.дъжд с гръмотевици.Абе Емо на 20год му се ебе та две невижда и само се драпа по макарите ти за нилсове му говориш,ако мислиш че и една дума те е слушал за тролинга аз силви да не се казвам.Ама иначе ледубур чак извади тенти менти портокали абе само никои не каза и снима вечерта на бивака,или някои се изложил или сте го напили онова говедо берковско :D :D :?:
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Рибол-ОФФФФ с Панцера.

Мнение от LVitchev »

Панци,като вземеш да мислиш 100% за рилобов,ми се обади,ще дойда да се напием,само Дедо ти ли може да пие мента със сода,лед и портокал,и аз искам :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

А,и ще ти покажа некои неща,които знам хахаха
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Рибол-ОФФФФ с Панцера.

Мнение от Emo-83 »

Да не го опънеш бре. :D :D :D :D :D :D
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
tvardi6kiqt
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Дек 06, 2009 23:29
Местоположение: ТВЪРДИЦА,лятото на Жребеца
получил Браво: 1 път

Re: Рибол-ОФФФФ с Панцера.

Мнение от tvardi6kiqt »

LVitchev написа:Ох,с вас ще се напикая от смях,поне три дни болен за риба,сега ще ми оправите настроението :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:

Онзи ден,когато отидох на Жребчево,се обадих на Пламен Твърдишкия.Пристига пича,носи една бутилка ракия,така да почерпи,за което мерси :wink: Питам го,къде го извади сома бе майна,той ми вика.......Ей там,ще тропаш в тясното,дето влиза ръкава в продължението на язовира :lol: :lol: :lol: А,предаде ми на какво го е хванал,на рибенце бе, :lol: :lol: :lol: Ама горкия не знае че аз знам къде,кога на какво и т.н,Нищо де,и аз ще го излъжа веднъж и ще станем 1:1,за сега той ме води с 1:0 :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:
:wink: Не съм те лъгал , преди два часа излязох с една 10-ка от там , и Минимала дойде при мен във водата приказвахме , видя сомето и му казах чукай еди си къде и излязох :D Минава половин час телефона ми звъни вече пътувах и радостен ми каза че извадил соме някъде около 15-17 кг :wink:
Така че Твърдишкият не лъже и носи късмет , да ви каже Тихомир-Минимала :idea: :idea: :idea:
Дай на човекът огън и ще му е топло цял ден , запали човека , и ще му е топло до края на живота му.
Minimal
Мнения: 186
Регистриран на: Нед Юли 05, 2009 10:42
Риболов: Тролинг и джиг
Местоположение: Нова Загора

Re: Рибол-ОФФФФ с Панцера.

Мнение от Minimal »

мен не ме излъга ;) 20мин. тропане след като се разделихме и резултата беше на лице

Изображение
Съществува само един вид успех-да си свободен да изживееш живота си така,както искаш!!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Рибол-ОФФФФ с Панцера.

Мнение от Emo-83 »

Евала Минимал.....Браво за хубавия сом.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
Левака
Мнения: 5158
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:13
Местоположение: София
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 5 пъти

Re: Рибол-ОФФФФ с Панцера.

Мнение от Левака »

Minimal браво за хубавата риба!!!! :wink:
Убий глупака с мълчание.

http://sladkarnica-jasi.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
ninastefanina
Мнения: 1571
Регистриран на: Нед Ное 06, 2011 23:05
Риболов: На плувка.
Местоположение: София

Re: Рибол-ОФФФФ с Панцера.

Мнение от ninastefanina »

Браво Тише,добро е сомчето :wink:
I Fish, Because The Voices In My Head Tell Me To...
"Колкото повече глупости правя,толкова по-популярен ставам"
славеe
Мнения: 651
Регистриран на: Съб Яну 07, 2012 20:32
Риболов: сомoв
получил Браво: 2 пъти

Re: Рибол-ОФФФФ с Панцера.

Мнение от славеe »

Emo-83 написа:
silvi montanski написа:Абе берковски бик кво му се мазниш на тапета ебати масите ебати наколенките спри се малко ни дъщеря му ще вземеш ни на риба ще те научи :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Няма по-големи чукове от Монтанските. :D :lol: :D :lol: :D
Все не му вярвах на Славе,но вече му вярвам. :idea: :fish6:
Защо аз да го уча бе Силви :!: Нали отидох уж той да ми покаже.Добре,че поне видя какви риби има във вашия язовир на който отидох за 1-ви път.....надявам се не последен.
Славе също ме пусна по шпарцата къде се бачкат тигелите.Вика ми на всякъде и най-много у средата в нищото.И аз балъка го послушах,та си загубих половин ден да се возя към стената в нищото. :evil:
Карай де,то има Господ и гледа.Заради един шоколад да ме прати у бумбако за жертвено агне. :evil:
Но на него не мога да му се сърдя....само ще му го върна. :D :lol: :D :fish5: :fish15: :fish4:
Ти и Панцер ми дължите по един шоколад линдер,пардон линд.......на фото финиша се виждат 50см. напред.
И ако одиш пак с Панцера на риба му земи и една жилетка(от ония с вързаните ръкави)ем нема как да ти хвърли телефона у водата,ем нема как постоянно да го мислиш с кой ще се сдуелира.Чудим се как е седел толко време мирно да го снимаш. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ninastefanina
Мнения: 1571
Регистриран на: Нед Ное 06, 2011 23:05
Риболов: На плувка.
Местоположение: София

Re: Рибол-ОФФФФ с Панцера.

Мнение от ninastefanina »

pancero написа: ще плащате като сте на моя язовир
Що не си черпил,че си си купил язовир :roll: :lol:
I Fish, Because The Voices In My Head Tell Me To...
"Колкото повече глупости правя,толкова по-популярен ставам"
Аватар
ivo Vratsa
Мнения: 3784
Регистриран на: Сря Фев 23, 2005 14:53
Местоположение: Враца
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 11 пъти

Re: Рибол-ОФФФФ с Панцера.

Мнение от ivo Vratsa »

Те с Върхара са собственици по наследство !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol:
Спининг клуб "Абичи"
Аватар
Tomahawk
Мнения: 1377
Регистриран на: Сря Мар 23, 2005 15:26
Местоположение: Шумен
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 26 пъти
Обратна връзка:

Re: Рибол-ОФФФФ с Панцера.

Мнение от Tomahawk »

Абе и аз съм си мислел доста пъти , да взема да си купя един голям язовир ... ма все не мога да се наканя а и паричките не ми стигат . :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
" Рибата не кълве събота и неделя" :)
" не е важна марката на воблера а на колко гази "
kadravia
Мнения: 316
Регистриран на: Сря Сеп 02, 2009 21:53
получил Браво: 1 път

Re: Рибол-ОФФФФ с Панцера.

Мнение от kadravia »

Миро,остави че трябва да го купиш,но трябва и да го зарибиш като Панца.Все се оплакваше че на неговия язовир няма риба,но като разбра че дядо му ще идва на гости виж как го зариби :lol: :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “СомОФФ”