СКРИТ ПОДФОРУМ ЗА СПОДЕЛЯНЕ!

ОФФСом
marinko7
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 1 път

Re: СКРИТ ПОДФОРУМ ЗА СПОДЕЛЯНЕ!

Мнениеот marinko7 » Вто Юли 10, 2012 15:33

Те не са "Богоизбрани",защото малко или много всеки от нас е "Богоизбран" за да се появи на белия свят ,по скоро се прави общество на сомските ИЛЮМИНАТИ- "The Catfish Illuminati " :lol: :wink:
Последна промяна 1 на marinko7, променена общо 0 пъти

Иво Ломски
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 22 пъти

Мнениеот Иво Ломски » Вто Юли 10, 2012 15:37

Прав си Любе! Прав си за това че е трудно да формулираш нещо, пишейки набързо във форума и опитвайки се да правиш куп други работи. Само на Шекспир не му е било трудно, но на него и речникът му е друг :wink:
Аз не съм като Шекспир, затова ви моля за извинение ако не съм се изразил добре! Сега копирам поста на Върхи, защото той ме е разбрал добре.
VARHARA написа:Също така разбирам и Иво какво иска да каже с богоизбраните . Това са един вид старите кучета и тия който се събират по биваците и сте си по близки.

Не съм искал да обидя никого! Просто жаргон :wink:
Живот без страст не е живот а само съществуване...

Аватар
franko
Риболов: сооооооом
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Мнениеот franko » Вто Юли 10, 2012 15:45

marinko7 написа:Те не са "Богоизбрани",защото малко или много всеки от нас е "Богоизбран" за да се появи на белия свят ,по скоро се прави общество на сомските ИЛЮМИНАТИ :lol: :wink:

Дано останалите се научат от ИЛЮМИНАТИТЕ ,на отношение към рибата и риболова :wink: .

marinko7
дал Браво: 2 пъти

Мнениеот marinko7 » Вто Юли 10, 2012 15:55

fronko ,това беше във кръга на шегата :D ,а относно дали останалите ,ще се научат на отношение към рибата и риболова ,Едва ли ! Българина е такъв тип човек дето за него ,всичко извън неговия дом е чуждо,а не е така защото тази природа е на всички нас и трябва да я ценим и уважаваме ,за да ни уважава и тя нас ! А тук се действа на принципа " Айде бе ,ония ще взима 20 кг риба и няма да спазва закона, а Аз няма да взимам,и ще го спазвам "

quietriot
дал Браво: 105 пъти
получил Браво: 153 пъти

Мнениеот quietriot » Вто Юли 10, 2012 15:59

, щ
franko написа:
marinko7 написа:Те не са "Богоизбрани",защото малко или много всеки от нас е "Богоизбран" за да се появи на белия свят ,по скоро се прави общество на сомските ИЛЮМИНАТИ :lol: :wink:

Дано останалите се научат от ИЛЮМИНАТИТЕ ,на отношение към рибата и риболова :wink: .

надай се :mrgreen:
що ли се занимавам.

Аватар
pancero
получил Браво: 3 пъти

Мнениеот pancero » Вто Юли 10, 2012 16:32

Мънца , би трябвало да има привилегирани теми за сериозните учасници на форума нещо като ТАИНАТА МАСА .....
Както казва васето 300 четат от тях 100 са дебнещи боклуци който хитруват а аз много не обичам такива.
ЩЕ СЕ ОБАДА НА ТАПЕТА И НА ПАИК НА ТАПЕТА ЩЕ МУ КАЖА ДА СЕ ОПРАВЯ У КОЛЕНАТА И ДА ПСУАКТ ТЕМА НИЩО НЕ КОСТВА АКО НЕ ЩЕ ЗИМАМ ДЪЩЕРЯ МУ ДОАКТО Е НА МОРЕ НЯМА И ВИДИ УЧЕНЦАТА БЕЗ МАЙТАП

ПАИК , ТАПЕТ ПУСКАИТЕ ТАКАВА ТЕМА ТАМ ВСИЧКО ЩЕ Е ЧСНО И ОТКРИТО БЕЗ ДА СЕ ПРИТЕСНЯВАШ ЧЕ СПОДЕЛЯШ НЕЩО КОЕТО МОЖЕ ДА НАВРЕДИ НА ХОБИТО НИ !!!!!!!!!!
www.husqvarna.pancer.bg

Аватар
Pike1
получил Браво: 11 пъти

Мнениеот Pike1 » Вто Юли 10, 2012 16:44

Панц, не можем да пуснем скрита тема или форум бе братче. Нямаме такива правомощия.Това само администратора може да го реши.Нека сега се изкажат хората по въпроса.На мен ми е интересно и мнението на Емо като се прибере.
MEMENTO MORI

silvi montanski

Мнениеот silvi montanski » Вто Юли 10, 2012 18:59

А на мен ми е по интересно как ще краде дъщерята на ТАПЕТА :roll: :roll: :roll: :D :D :D :D :D :D :D

ribata402
получил Браво: 4 пъти

Мнениеот ribata402 » Вто Юли 10, 2012 19:07

Колеги плюите и яжте.Но Пики и др.колеги са напълно прави в мн.отношения.ПО НИКАКЪВ НАЧИН НЕМОЖЕ ДА СКРИЕШ НА КОИ ВОДОЕМ дАВА РИБА....защо?????????????????Сещаитесе бе хора...Никога неможе даси сам на водоема и само ти да вадиш риба.Винаги има по некоя лодка........ВЪОРАЖЕНА С БИНОКЪ......дори и те дане хващат ,а само ти ,ти си наблюдаван постояно...Всеки знае кога дадена лодка вади риба...И кво си мислите тез телефони за квоса...Още преди даси изкарал рибата..Някаде в БГ.вече знаят, че вадиш риба..Затова тоз скрит форум е пълна тъпотия на квадрат...За това си споделяите улова,тактика,техника,воблери и дълбочени.За данесе изгубва смисала на форума.И дано онзи който е над нас ,ни пази и налеи нещо в празните глави.На много от колегитени,които риболова за тях,не е удоволсвие,да изхвърлиш негативна и отрецателна енергия.Да бъдеш с истински приятели и да може някога да разчиташ на тях и удоволсвието от риболава дае прекрасно....А да неса с месарско мислене и да убиват всяка хваналасе риба...риба за бивака винаги ще има...не мислете че всичко което убиваме няма свършваше....Загубите са угромни няма как природата даги въстанови.Освен ако риболова в БГ.се забрани за 20години..Или помагаики си сами правим по чести кампани и за зарибяване с любимите ни риби..........

Аватар
valkata34
Риболов: тролинг

Мнениеот valkata34 » Вто Юли 10, 2012 19:15

Рибата е абсолютно прав,още щом закачиш някоя по едра риба и веднага те наобикалят 3-4лодки и се почва "на кво,на колко гази,не така ами така" и веднага всички се включват в твойто трасе и става мазало.

Иво Ломски
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 22 пъти

Мнениеот Иво Ломски » Вто Юли 10, 2012 22:22

Поздрав за всички дето хванаха пътя - http://www.youtube.com/watch?v=QMT9cVC1Ykg

Пожелавам им да размислят и да се върнат по-бързо!
Живот без страст не е живот а само съществуване...

Аватар
nikaro

Мнениеот nikaro » Вто Юли 10, 2012 22:36

Няма смисъл от такива "ВИП" форуми,бе пичове.Всички знаят,че си има неща,които са за споделяне във форума и такива,и такива за по телефоните.Айде да не доусираме с повечи глупусти форума,от който и аз,както много други съм научил страшно много и съм намерил много истински приятели.......и без това го поуакахме доста :( Всички имаме глави на раменете,с които да преценяваме,кое е правилно и кое не..Не мисля,че Емо или който и друг да е има някаква вина за простотията от Огоста.Такива малоумни миндили е имало и винаги ще има,но е факт,че благодарение именно на форумите и пишещите в тях,миндилите чувствително намаляха и мисленето на много хора се промени(в това число и аз),с което съм горд малко или много,а такива тъпаци които се гордеят с мъртвата глава на мечтата си препарирана и окачена в хола, или фризер пълен с попови лъжички.......няма кво да ги кометираме,той Господ ги е наказал още като ги е създал :wink: Така,че моето лично мнение е,че няма смисъл да занимаваме Пайк с излишни глупусти.Между другото и аз да споделя малко инфо :wink: Вчера на Цонево накъсахме калканите на качамак,а цацата взимаше най много на двайсет сантиметров дийпденсър с лилаво коремче.Наслука :D :wink: :lol:
"Никой не умира девствен-животът на всеки го слага"

LVitchev
получил Браво: 13 пъти

Мнениеот LVitchev » Вто Юли 10, 2012 23:26

Никаро,ти си лесен :lol: Всичко ще си кажеш,като ти сипа една ракия :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :fish15: :fish15: :fish15:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев

Аватар
yankosan
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 11 пъти

Мнениеот yankosan » Сря Юли 11, 2012 0:16

nikaro написа:Няма смисъл от такива "ВИП" форуми,бе пичове.Всички знаят,че си има неща,които са за споделяне във форума и такива,и такива за по телефоните.Айде да не доусираме с повечи глупусти форума,от който и аз,както много други съм научил страшно много и съм намерил много истински приятели.......и без това го поуакахме доста :( Всички имаме глави на раменете,с които да преценяваме,кое е правилно и кое не..Не мисля,че Емо или който и друг да е има някаква вина за простотията от Огоста.Такива малоумни миндили е имало и винаги ще има,но е факт,че благодарение именно на форумите и пишещите в тях,миндилите чувствително намаляха и мисленето на много хора се промени(в това число и аз),с което съм горд малко или много,а такива тъпаци които се гордеят с мъртвата глава на мечтата си препарирана и окачена в хола, или фризер пълен с попови лъжички.......няма кво да ги кометираме,той Господ ги е наказал още като ги е създал :wink: Така,че моето лично мнение е,че няма смисъл да занимаваме Пайк с излишни глупусти.Между другото и аз да споделя малко инфо :wink: Вчера на Цонево накъсахме калканите на качамак,а цацата взимаше най много на двайсет сантиметров дийпденсър с лилаво коремче.Наслука :D :wink: :lol:

Прав си Ники :wink:
Пак ли в малкото заливче изби кълканя :fish15: :fish3: :fish6: :fish1: :fish7: :fish6: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ресьора

Мнениеот ресьора » Сря Юли 11, 2012 9:26

За да се спре или поне да намалее драстично изтичането на информация от форума трябва да се скрият важните подфоруми за НЕ регистрирани потребители,правено е в други форуми и работи.В вида в който е сега всеки сулю и пулю който чукне в гугал риболов на сом, или воблери за сом и прас чете си информацийка гледа си снимки.За мен тази информация трябва да е достъпна само и единствено за регистрирани потребители в форума.