ТОТО СОМ всяка година

ОФФСом
Публикувай отговор
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от yankosan »

pancero написа:Тоя регламент само аз ще го правя..... не бади на всяка манджа мерудия....
Регламента за новия тото сом ще е много п озабвен и интересен с много повече награди и номинаци...
Ок прави :wink:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от Emo-83 »

Кажи,кое ще е забавното в новия регламент.....стана ми интересно! :roll: :lol:
Измисли го така,че Флексо да не си мета парите напразно.Щом уважаваш битките,докажи му,че може да си победител.Например организирай бой със петли. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Изображение
Другия път заедно със Силви и Хънтаро,ще свариме патиците,заедно с петело....щото зелето втаса. :D :D :D :D :D :D
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от Д-р Флекс »

Emo-83 написа:Кажи,кое ще е забавното в новия регламент.....стана ми интересно! :roll: :lol:
Измисли го така,че Флексо да не си мета парите напразно.Щом уважаваш битките,докажи му,че може да си победител.Например организирай бой със петли. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Ти в моите пари не се оглеждай, дърта интригалнице такава :D Решил съм да заложа на Панцера и съм имал конкретни съображения. Ако не се бяха объркали нещата с оня инцидент, щеше да ви тръшне всичките оземи с една 100-янка в един излет :D Нищо, догодина - РИВЕНДЖ ЪФ ДЪ СИТ, нали, Панц?
Аватар
max
Вносител
Мнения: 3210
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 15:24
получил Браво: 11 пъти
Обратна връзка:

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от max »

Панцер, като искаш да имаш права е редно да носиш и отговорност (макар и да ти е трудно още)
Като искаш да си организатор и да определяш правила е редно да се нагърбиш и със самата организация, наградите и освен това да бъдеш на награждаването :wink: Янко събира парите, пази ги, води точна сметка и се погрижи всички да си получат наградите лично от него. Ти къде беше организаторе през това време? :roll:
Аз не мисля че можеш да се справиш с това и смятам че човека който доказа че може е редно да го направи отново. Ако имаш предложения или претенции ги отнеси в писмен вид до "домсъвета" , баща ти и Янко - те ще ги разгледат и ще ти отговорят в тридневен срок :lol: :lol: :lol: .
Междувременно можеш да трупаш опит с организацията на "Бой с петли" за да може до година да си основна фигура в Тото Сом който си измислил въпреки че в подобно нещо аз и Емо сме участвали още през далечното 2004 лето:D
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от Emo-83 »

Д-р Флекс написа:


Ти в моите пари не се оглеждай, дърта интригалнице такава :D Решил съм да заложа на Панцера и съм имал конкретни съображения. Ако не се бяха объркали нещата с оня инцидент, щеше да ви тръшне всичките оземи с една 100-янка в един излет :D Нищо, догодина - РИВЕНДЖ ЪФ ДЪ СИТ, нали, Панц?
Ти ква лисичка си....,подпалвача на Райхстага. :shock: :wink:
Нали оня ден Видраксите ми казаха,как си ревал :shock: :( за 10-те кинта заложени на Панцера.Това била причината все още да не си вземаш Шитено. :idea: :fish6:
Ако ги беше лапнал кинтите,сега за блеснарка щеше да мислиш. :lol:
За Панцера можеш да залагаш винаги,но на арената.....щото тази порода петли я има само у Азия.Тука и у цяло Монтанско ще им направи кокошарниците на щайга. :D :lol: :D :D :D :D :D :D :D
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от Emo-83 »

pancero написа: Цял живот ми е умръзнало от кози аз казвма правилата щото аз съм си го измислил тоя формат а работници като теб и курамиянко ще работят ОК
Този формат мина и замина.....мисли за нов и гледай да участваш в него.Не ми се прави на продуцента Маги Халваджян.Щото с тези изцепки,ще ти пратя скоро комиците. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
max
Вносител
Мнения: 3210
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 15:24
получил Браво: 11 пъти
Обратна връзка:

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от max »

Панцер, правилата дето ти ги определяш важат само до административната граница на Берковица :D (вероятно) По широкия свят виреят други акули :lol: :lol: :lol:

Колкото до работниците - аз нямам проблем да работя за теб стига да плащаш. За Янко не знам но моя хонорар силно се съмнявам че ти е по джоба :lol: :lol: :lol:
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от Д-р Флекс »

Нали оня ден Видраксите ми казаха,как си ревал за 10-те кинта заложени на Панцера.Това била причината все още да не си вземаш Шитено.
Ако ги беше лапнал кинтите,сега за блеснарка щеше да мислиш.
Ама ти не просто си Дърта, но и Голема интригалница! :D Какво ги омеша тук видраксите сега, а? Искаш повече оборот от мен да не видят ли? Те тия двамата щекари откъде могат да знаят изобщо за съществуването на Тото-сома, Панцера и т.н., а? А??? Емоооо...
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от Emo-83 »

Pancero го знае целия свет. :idea:
А Зогите ходиха на сбирката и от там щекарите разбраха за То-то сома и твоя провал в залаганията на куци коне,кучета и петли.
Но за по-голяма дискретност и оборота те моля да не разгласяваш нещата повече. :idea: :lol:
Ти заложи 10 кинта на Панцеро с надеждата,той да претрепе Троли,а не за да хване големия сом. :shock: 8)
Всъщност се получи обратен ефект.Баща му го застреля,като куче за една седмица....още преди да е написал 3-я си пост.Положението е доста изнервено и те съветвам да коригираш залаганията си. :fish2: :D :D :D :D :D :D
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от Д-р Флекс »

Ще коригирам,ще коригирам... :fish6:
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от yankosan »

1.мах + Деси - платил
2.LVitchev - платил
3.Емо-83 - платил
4.ninastefanina - платил
5.tvardi6kiqt - платил
6.gogopike - платил
7.Lubo9 - платил
8.joro_2011 - платил
9.zoli1136 - платил
10.beis - платил
11.bbojoo - платил
12.xaznata - платил
13.Мано Сома - платил
14.yankosan - платил
15.Pike1 - платил
16.Дамян - платил
17.ribata402 - платил
18.macaka - платил
19.Sомеtо - платил

Това сме засега,ама за какво :roll:
Аватар
max
Вносител
Мнения: 3210
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 15:24
получил Браво: 11 пъти
Обратна връзка:

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от max »

Ей спамер..... я се стегни малко. Твойте правила ще важат само за Берковския кръг от състезанието :lol: :lol: :lol:

Май е време модераторите да изчистят ...... какво доживяхме - да се налага триене и в спама :oops:
vladimirdimitrov
Търговец
Мнения: 137
Регистриран на: Чет Окт 09, 2008 18:28

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от vladimirdimitrov »

Emo-83 написа:
Д-р Флекс написа:


Ти в моите пари не се оглеждай, дърта интригалнице такава :D Решил съм да заложа на Панцера и съм имал конкретни съображения. Ако не се бяха объркали нещата с оня инцидент, щеше да ви тръшне всичките оземи с една 100-янка в един излет :D Нищо, догодина - РИВЕНДЖ ЪФ ДЪ СИТ, нали, Панц?
Ти ква лисичка си....,подпалвача на Райхстага. :shock: :wink:
Нали оня ден Видраксите ми казаха,как си ревал :shock: :( за 10-те кинта заложени на Панцера.Това била причината все още да не си вземаш Шитено. :idea: :fish6:
Ако ги беше лапнал кинтите,сега за блеснарка щеше да мислиш. :lol:
За Панцера можеш да залагаш винаги,но на арената.....щото тази порода петли я има само у Азия.Тука и у цяло Монтанско ще им направи кокошарниците на щайга. :D :lol: :D :D :D :D :D :D :D
Моля в този спор името Видракс да не се споменава, нямаме идея за какво става дума и е несериозно да се споменава нашето име.
човек се учи докато е прост...
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от ribata402 »

pancero написа:
Emo-83 написа:Pancero го знае целия свет. :idea:
А Зогите ходиха на сбирката и от там щекарите разбраха за То-то сома и твоя провал в залаганията на куци коне,кучета и петли.
Но за по-голяма дискретност и оборота те моля да не разгласяваш нещата повече. :idea: :lol:
Ти заложи 10 кинта на Панцеро с надеждата,той да претрепе Троли,а не за да хване големия сом. :shock: 8)
Всъщност се получи обратен ефект.Баща му го застреля,като куче за една седмица....още преди да е написал 3-я си пост.Положението е доста изнервено и те съветвам да коригираш залаганията си. :fish2: :D :D :D :D :D :D
Абе дебел я не казвай на Доктора какво да променя и какво не , той е сметнал за мен да заложи защото си е имал причина която само той си знае , Аз много си го уважавам и ценя тоя човек и скоро трябва да се видим....

Мале тапет имаш късмет че не живея в софия , аз ти казвам че щях да забия дъщеря ти и всеки ден да посвам наши снимки в форума.................
ЕЕхеи тук голем смях бил бре,цял ден несам влизал ебати и смеха.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
панцеро ма аз мислех ,че поне те е запознал с дъщеряси...
Еи тоя е заключил в държавния резерв... :lol: :lol: :lol: Требе касоразбивач да ставаш.. :lol: :lol: :lol:
Аватар
Pike1
Мнения: 1692
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 23:28
Местоположение: Ямбол
получил Браво: 11 пъти

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от Pike1 »

pancero написа:това е форум всек ида си ИЗКАЖЕ МНЕНИЕТО
Мнението всеки може да си изкаже, но правилата се определят от участниците в облога, тоест от хората дали пари. В противен случай ТОТО СОМ няма как да има.
Моето МНЕНИЕ е, че трябва да се запазят правилата от миналата година :
1ва награда - участник уловил и пуснал най-големия сом.
2ра награда/ако има/- участник уловил и пуснал втория по големина сом.
3та награда/ако има /........и т.н.
Награда за карък /ако има/
Точно тези правила са имали в предвид всички записали се до момента.
Иначе всеки може да си мисли всевъзможни формати и правила, но и да си търси участници за тях!
Ако някой има различно мнение, моля да си го казва спокойно и без опити за налагане и заяждане за да няма модераторски намеси.
MEMENTO MORI
Публикувай отговор

Обратно към “СомОФФ”