ТОТО СОМ всяка година

ОФФСом
Публикувай отговор
Аватар
lubo9
Мнения: 350
Регистриран на: Пет Ное 20, 2009 16:20
Местоположение: Пазарджик, Младост
дал Браво: 1 път
получил Браво: 1 път

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от lubo9 »

yankosan написа: Предлагам:
Начало-15.03.2013г.-край,последната неделя преди Никулден-01.12.2013г.
Участват всички които иската да хванат на сома...тотото и заложили 10лв.
Регламента не се променя,печели жълтиците този с най-големият хванат на въдица и пуснат-ЖИВ сом,на кльонк,тролинг или от брега.
Кантари,ролетки,свидетели,снимки от водоема(не играят електропроизводствени,кинтивзимащи и лични гьолове)!
Лово, сега е момента да хванеш нещо на Ебро и да участваш в тотосома :fish15: . Никъде не е упоменато че трябва да е хванат в БГ.
Мисълта убива действието!
Един неуспешен риболовен ден е по-добър от един успешен ден на работа.
Zango
Мнения: 50
Регистриран на: Пон Авг 13, 2012 14:00

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от Zango »

Emo-83 написа:
Zango написа:Не е, но ще бъде хванат има време споко. :D :D :D :D :D :D :D :D
Да утре заминавам на Жребеца и съм спокоен,защото ще се видя с Троли. :D :D :D :D :D :D
Супер пожелавам ти да си биеш рекорда но мисля че Беиса и Божо пак ще са шампиони.ЕЕЕЕЕЕ с моя помощ де разбирасе :D :D :D :D :D :fish5: :fish15:
Аватар
te4osoma
Мнения: 1880
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 16:30
Местоположение: ако го кажа,после трябва да ви убия.
дал Браво: 318 пъти
получил Браво: 122 пъти

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от te4osoma »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

бахти и панаира :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: якоооооооо
има много хора които без инфо и без интернет не могат да идат за риба .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Не се обвързвай с неща от които не можеш да се отървеш за 30 секунди ,когато усетиш жегата зад ъгъла...
Аватар
brandon76
Мнения: 292
Регистриран на: Пон Мар 28, 2011 15:38
Местоположение: Лунната пътека
дал Браво: 110 пъти
получил Браво: 3 пъти

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от brandon76 »

Хубаво,че не всички играят комар(тото) :mrgreen: :wink:

Изображение
Аватар
te4osoma
Мнения: 1880
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 16:30
Местоположение: ако го кажа,после трябва да ви убия.
дал Браво: 318 пъти
получил Браво: 122 пъти

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от te4osoma »

точно така е Бранко има много хубави риби извадени които не се пишат по форуми и т.н...и така трябва да бъде.. :D :D :D :D

поздрави ,здрави линии и халки пожелавам :lol: :lol: :lol: :lol:
Не се обвързвай с неща от които не можеш да се отървеш за 30 секунди ,когато усетиш жегата зад ъгъла...
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от Emo-83 »

brandon76 написа:Хубаво,че не всички играят комар(тото) :mrgreen: :wink:

Изображение
Убав сом Бране. :wink: Ти само трай. :D :D :D
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от ribata402 »

Zango написа:Много ли сте сигорни че немогат да ловят искам да ви кажа че за 2 седмици в Пазарджишко има извадени над 25 сома само от 10 до 40 килограма на свободен.Честито ви :fish15: :fish15: :fish15: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Да се обадя и аз щот ме издразни.Извадени ,насякани,канджосани,транжирани още в водата .касапи алчни месари сте вие..Занго...На вас пазарджишките,месари не трябва дя ви се казва нищо.
Аватар
Левака
Мнения: 5158
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:13
Местоположение: София
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 5 пъти

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от Левака »

te4osoma написа: има много хора които без инфо и без интернет не могат да идат за риба .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: Якооо адаш!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Убий глупака с мълчание.

http://sladkarnica-jasi.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Zango
Мнения: 50
Регистриран на: Пон Авг 13, 2012 14:00

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от Zango »

ribata402 написа:
Zango написа:Много ли сте сигорни че немогат да ловят искам да ви кажа че за 2 седмици в Пазарджишко има извадени над 25 сома само от 10 до 40 килограма на свободен.Честито ви :fish15: :fish15: :fish15: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Да се обадя и аз щот ме издразни.Извадени ,насякани,канджосани,транжирани още в водата .касапи алчни месари сте вие..Занго...На вас пазарджишките,месари не трябва дя ви се казва нищо.
Светлио мисля че не всички са такива и че при твоите хора има такива и незабравяи от каде си трагнал на тролиг от пазарджик маиче до колкото ми е пресен спомена. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
koiki
Мнения: 390
Регистриран на: Пет Юли 02, 2010 9:25
Местоположение: София

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от koiki »

yankosan написа:Временен водач - Дамян, 182см., 40 кг.
Koiki - 19,5кг. и дължина 1,50м.
Пак Дамян - 12кг.
Ураааа.
РИБОЛОВЪТ УДЪЛЖАВА ЖИВОТА
Аватар
koiki
Мнения: 390
Регистриран на: Пет Юли 02, 2010 9:25
Местоположение: София

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от koiki »

yankosan написа:
koiki написа:Янко ето снимка с метър.Не се вижда точно,но може да се прецени,защото едно деление(там където се свива метъра) е 20см.
Снимката е такава,защото не съм имал намерение да правя подробен отчет по простата причина,че бях забравил за тото сома и не го пуснах заради тото сома,а така прецених.
Аз нямам снимка на кантара,но един приятел го снима и го има в телефона и ако много държите и не вярвате ще се опитам да намеря снимката.

Мисля,че трябва да вярвате на Емо и Къдравия,че сома е хванат на свободен язовир.
Бъдете сигурни,че никой от тях няма да се излага и да лъже.

И си мисля,че никой не е длъжен,за да участва в тото сома да казва на кой язовир го е хванал.Достатъчно би било да има двама свидетели от форума,който да кажат,че не е на платено.



http://koiki.snimka.bg/fishing/riba.586102.30790095" onclick="window.open(this.href);return false;
Чудесно :D Сомът ти важи,мисля всички разбраха :wink:

Много се радвам.
Пожелавам на Любо 9 да хване по голям и да ме измести от второто място :fish3:
РИБОЛОВЪТ УДЪЛЖАВА ЖИВОТА
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от LVitchev »

Zango написа: Светлио мисля че не всички са такива и че при твоите хора има такива и незабравяи от каде си трагнал на тролиг от пазарджик маиче до колкото ми е пресен спомена. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Занго,кажи ги тези "негови хора"поименно и с факти,че да се знае да не общуваме с тях :idea: :idea: :idea:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
lubo9
Мнения: 350
Регистриран на: Пет Ное 20, 2009 16:20
Местоположение: Пазарджик, Младост
дал Браво: 1 път
получил Браво: 1 път

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от lubo9 »

koiki написа: Пожелавам на Любо 9 да хване по голям и да ме измести от второто място :fish3:
Коики, благодаря за пожеланиято. Предпочитам 1-во :D . Мене не ми е за класацията а за правилата. Както и да е. надявам се другата година да има по-ясен регламент, защото доста хора останахме с впечатлението че водоема трябва да се спомене.
Мисълта убива действието!
Един неуспешен риболовен ден е по-добър от един успешен ден на работа.
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от Emo-83 »

Е няма да го спомене.....2-ри си вече ти и твоя регламент. :wink:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Zango
Мнения: 50
Регистриран на: Пон Авг 13, 2012 14:00

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от Zango »

LVitchev написа:
Zango написа: Светлио мисля че не всички са такива и че при твоите хора има такива и незабравяи от каде си трагнал на тролиг от пазарджик маиче до колкото ми е пресен спомена. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Занго,кажи ги тези "негови хора"поименно и с факти,че да се знае да не общуваме с тях :idea: :idea: :idea:
Ми неговите хора са тези които ходят зимата на джиг и ловят всички маики вклучително и тои.Ебават маикита на всички хубави риби :fish4: :fish4: :fish4: :fish4: :fish4: :fish4:
Публикувай отговор

Обратно към “СомОФФ”