ТОТО СОМ всяка година

ОФФСом
Публикувай отговор
Аватар
Ashmodean8004
Мнения: 157
Регистриран на: Пон Май 28, 2012 23:26
Риболов: Тролинг и джиг.
Местоположение: Чепеларе

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от Ashmodean8004 »

Пропуска си е мой, мерси. :) - пу как не съм е видял тази тема направо ще се изям :oops:
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от yankosan »

Ashmodean8004 написа: ще се изям :oops:
За да не пропуснеш пак нещо :wink:
http://forum.fishing-mania.com/viewtopi ... 7&start=15
Аватар
Ashmodean8004
Мнения: 157
Регистриран на: Пон Май 28, 2012 23:26
Риболов: Тролинг и джиг.
Местоположение: Чепеларе

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от Ashmodean8004 »

Мерси за инфото ще се запиша утре
, че от телефон не мога да поствам!
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от yankosan »

От zee има вече награда от 150лв.за второто място :tup:
Аватар
ilian iliev
Мнения: 339
Регистриран на: Вто Май 28, 2013 9:32
Риболов: Риболов на сом
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 3 пъти

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от ilian iliev »

Пичове кво става,никои нищо ли не е хванал още бре :roll: :roll: баах мааму мноо вода :lol: :lol: :lol: ,дано се пооправи малко това време и да ги почваме, :fish15: че не остана
Поздрави и попьтен вятьр :wink: :tup:
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от yankosan »

LVitchev написа:Янкоооооооооооооо,какво стана майна,кога смяташ да обявиш края на сезона бе :lol: :lol: :lol: Айде че ни се препи бе :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Да оставим горната тема за записвания!
То в закона за тото-сомовете си е казано ясно:
"край-последната неделя преди Никулден" тоест 30,11,2014г.
Играта май свърши,но някой може да ковне зимен сом на джиг примерно :fish7:
Дай те да видим кога да спретнем едно съвещание на тайното място :wink: :lol:
Аватар
Pike1
Мнения: 1692
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 23:28
Местоположение: Ямбол
получил Браво: 11 пъти

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от Pike1 »

Това го писах във фацебука, но мястото му е тук:
Предлагам съвсем сериозно понеже няма кандидатури, парите от тази година да отидат за кампания за зарибяване, която са замислили Любо, Франко,Бранко и не зная кои други хора. Те могат да разяснят за какво става въпрос. Ако има несъгласни без клипове, ще пусна два клипа на релийзнати мерни. За мен "славата" :shock: :oops: :lol: , а парите за кампанията. Тъй, че, който има претенции да турга видеото, че Ви ударих в земята с нефелни пържилки за срамотиите :oops: :D
MEMENTO MORI
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от yankosan »

Имам предложение към всички участници в тото-сома и не само!
Тъй като досега няма регистрирана нито една читава риба в приятелското съревнование тото-сом 2014г,предлагам:
Събраната сума от участниците и на дарителите за II и III-то.място да дарим на наш колега нуждаещ се от скъпоструващо лечение в чужбина!!!
http://forum.fishing-mania.com/viewtopi ... 15&t=64808
Защото...преди всичко сме човеци и после риболовци!На всеки може да се случи,по-добре колкото можем да помогнем на Наско Боянов(без да го познавам),отколкото да хвърлим един бидон пикливи риби в някой гьол,което пак ще се случи!

Преди малко се чух с Любо,който подкрепи идеята с три ръце,както и за датата 29-30 ноември за сбирката при него.
Вие как мислите...
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от LVitchev »

Напълно подкрепям Янко за даряването на парите за лечението на Наско Боянов !!! Зарибяване пак можем да направим а намирането,взимането и докарването на рибите до мястото на което решите да ги пуснем ще е от мене :idea: За разлика от Янко,аз познвам Наско,както и всички Пловдивчани и не мисля че другите няма да се съгласят да пропуснем зарибяването с тези събрани пари и да ги дарим за една добра кауза :tup: :tup: :tup:

Що се отнася до срещата,29ти - 30ти са датите за събиране за да избегнем снеговете и студовете които се задават.Тези които ще идват,нека се обозначат за да знаем колко човека ще се съберем.За това всеки да се обозначи в нов пост че идва или че няма да идва.
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от quietriot »

Ако не пътувам на 30 сутринта за семинар с фонда, а ще се пътува следобед да мога да се прибера-идвам , макар и да не съм в тото сома.
Ма на тая твоята ракия съм и фен голям особено със зелева чорба не мога да устоя на изкушението! :tup:
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от LVitchev »

:lol: :lol: :lol: Аз сом да хвана голям,няма да се надуя така,както се надувам от хвалбите на ракията ми хихи Другата година ще сложа не 1,5 а 2 тона материал :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
xaznata
Мнения: 566
Регистриран на: Пет Юли 22, 2011 21:42
Риболов: спининг и кльонк
Местоположение: София
получил Браво: 1 път

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от xaznata »

yankosan написа:Имам предложение към всички участници в тото-сома и не само!
Тъй като досега няма регистрирана нито една читава риба в приятелското съревнование тото-сом 2014г,предлагам:
Събраната сума от участниците и на дарителите за II и III-то.място да дарим на наш колега нуждаещ се от скъпоструващо лечение в чужбина!!!
http://forum.fishing-mania.com/viewtopi ... 15&t=64808
Защото...преди всичко сме човеци и после риболовци!На всеки може да се случи,по-добре колкото можем да помогнем на Наско Боянов(без да го познавам),отколкото да хвърлим един бидон пикливи риби в някой гьол,което пак ще се случи!

Преди малко се чух с Любо,който подкрепи идеята с три ръце,както и за датата 29-30 ноември за сбирката при него.
Вие как мислите...
:tup:
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от quietriot »

LVitchev написа:Напълно подкрепям Янко за даряването на парите за лечението на Наско Боянов !!! Зарибяване пак можем да направим а намирането,взимането и докарването на рибите до мястото на което решите да ги пуснем ще е от мене :idea: За разлика от Янко,аз познвам Наско,както и всички Пловдивчани и не мисля че другите няма да се съгласят да пропуснем зарибяването с тези събрани пари и да ги дарим за една добра кауза :tup: :tup: :tup:

Що се отнася до срещата,29ти - 30ти са датите за събиране за да избегнем снеговете и студовете които се задават.Тези които ще идват,нека се обозначат за да знаем колко човека ще се съберем.За това всеки да се обозначи в нов пост че идва или че няма да идва.
ако дойда аз ще дам пара на място.
Аватар
ilian iliev
Мнения: 339
Регистриран на: Вто Май 28, 2013 9:32
Риболов: Риболов на сом
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 3 пъти

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от ilian iliev »

Аз сьщо потдкрепям предложението на Янко,и мисля че това ще едно много добро дело от наша страна :tup:
guff
Мнения: 23
Регистриран на: Пон Мар 28, 2011 14:19

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от guff »

Чудесна идея Янич, аз също съм за, а мисля, че и Велико няма да има нищо против.
Зарибител се намира, добри хора рядко :tup:
Публикувай отговор

Обратно към “СомОФФ”