Направихте ли ракия бе хахахааа

ОФФСом
Публикувай отговор
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Направихте ли ракия бе хахахааа

Мнение от LVitchev »

Поморийския написа:
LVitchev написа:Обичам троянска сливова и точка хахаааа Пийте си гроздовата,нямам претенции на не я долюбвам :) Нещо като блондинка и брюнетка ми идват хахаааааа Демек,падам си по брюнетки със хубави задни части хихиии :tup:

Любо в тоя момент съм в тоя район казвай колко ракия да ти взема :D :tup:
Митак,ти не „четеш ли бе майна,след като дадох на дядото и на още един по някое литърче ракия,сега имам точно 250 литра ракия от Сини "сливи" на 48градуса хахахаах Има оче малко да се позанимавам с нея и ще стане почти като Троянската хахахахахах
Вече ракия не купувам хихихи като пиех купувах,спрях да пия,почнах ракия да правя,аз за това се бъзикам и пуснах темата че да се посмеем как вървя на опъки а не като хората :mrgreen: :lol: Иначе,знам че ще ми вземеш :tup:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
Поморийския
Мнения: 348
Регистриран на: Вто Апр 01, 2008 16:50
Местоположение: Поморие Чикаго
получил Браво: 1 път

Re: Направихте ли ракия бе хахахааа

Мнение от Поморийския »

LVitchev написа:
Поморийския написа:
LVitchev написа:Обичам троянска сливова и точка хахаааа Пийте си гроздовата,нямам претенции на не я долюбвам :) Нещо като блондинка и брюнетка ми идват хахаааааа Демек,падам си по брюнетки със хубави задни части хихиии :tup:

Любо в тоя момент съм в тоя район казвай колко ракия да ти взема :D :tup:
Митак,ти не „четеш ли бе майна,след като дадох на дядото и на още един по някое литърче ракия,сега имам точно 250 литра ракия от Сини "сливи" на 48градуса хахахаах Има оче малко да се позанимавам с нея и ще стане почти като Троянската хахахахахах
Вече ракия не купувам хихихи като пиех купувах,спрях да пия,почнах ракия да правя,аз за това се бъзикам и пуснах темата че да се посмеем как вървя на опъки а не като хората :mrgreen: :lol: Иначе,знам че ще ми вземеш :tup:
:tup:
Аватар
zee
Мнения: 729
Регистриран на: Вто Юли 12, 2011 6:55
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 24 пъти

Re: Направихте ли ракия бе хахахааа

Мнение от zee »

LVitchev написа:

..Вече ракия не купувам хихихи като пиех купувах,спрях да пия,почнах да правя...:
Е както се казва - добре дошъл в нашия отбор.. И на мен дофторите ми забраниха не само да пия но и цигарите - е цигарите след повече от 40 год усилено пишене с едни хапчета ги спрях но ракия си правя и я поемам като лекарство - в малки дози но редовно. И аз си правя ракия че научих на нея разни мои приятели и не я оставят да отлежи и само ме врънкат - добре че повечето са като мен - могат да я поемат само в малки дози по дофторски забрани та успявам да смогна с количество....Но при теб май е страшно като чета какви приятели имаш с неограничени възможности.
"Дай на човек една риба и той ще я изяде за един ден, Научи човек да лови риба и той ще седи по цял ден в лодката и ще пие бира"
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Направихте ли ракия бе хахахааа

Мнение от LVitchev »

zee написа:
LVitchev написа:

..Вече ракия не купувам хихихи като пиех купувах,спрях да пия,почнах да правя...:
Е както се казва - добре дошъл в нашия отбор.. И на мен дофторите ми забраниха не само да пия но и цигарите - е цигарите след повече от 40 год усилено пишене с едни хапчета ги спрях но ракия си правя и я поемам като лекарство - в малки дози но редовно. И аз си правя ракия че научих на нея разни мои приятели и не я оставят да отлежи и само ме врънкат - добре че повечето са като мен - могат да я поемат само в малки дози по дофторски забрани та успявам да смогна с количество....Но при теб май е страшно като чета какви приятели имаш с неограничени възможности.
Хаха,мълчи да не ги обидим че ще ми остане ракията сираче,няма да има кой да я изпие :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Аз съм дащен,не ми се свиди изобщо,само да им се пие да идват хахахааа
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Направихте ли ракия бе хахахааа

Мнение от LVitchev »

Сега на състезанието ще се опитам да пийна,да видим колко ще ми навреди хихи Е,ще внимавам,няма да се наливам я,обаче ще метна поне три ракии за кураж и настроение :tup:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Направихте ли ракия бе хахахааа

Мнение от quietriot »

LVitchev написа:Сега на състезанието ще се опитам да пийна,да видим колко ще ми навреди хихи Е,ще внимавам,няма да се наливам я,обаче ще метна поне три ракии за кураж и настроение :tup:
Нищо ти, няма храната е много по вредна от алкохола за теб, скоро ще дойдем с Геле- многогиразбирам нещата на дегустация като миналия път.
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Направихте ли ракия бе хахахааа

Мнение от LVitchev »

quietriot написа:
LVitchev написа:Сега на състезанието ще се опитам да пийна,да видим колко ще ми навреди хихи Е,ще внимавам,няма да се наливам я,обаче ще метна поне три ракии за кураж и настроение :tup:
Нищо ти, няма храната е много по вредна от алкохола за теб, скоро ще дойдем с Геле- многогиразбирам нещата на дегустация като миналия път.
Много се изплаших като ми каза че идвате хахахахахаха Цяла нощ сега ще ви мисля хихихихи
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: Направихте ли ракия бе хахахааа

Мнение от franko »

Да направим едно събиране ноември.Стига сме брали студ :D .
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Направихте ли ракия бе хахахааа

Мнение от LVitchev »

franko написа:Да направим едно събиране ноември.Стига сме брали студ :D .
Нали има Тото сом бе,преди него пак ли да се съберем :roll: Аз нямам проблем,сега се опитвам да ремонтирам покрива тук и мисля други магарии,така че аз съм на линия,вие решаваите.Тамън ще се разберем на живо,това което хванахте,Есетра ли е или Моруна
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Направихте ли ракия бе хахахааа

Мнение от LVitchev »

хаха,сетих се как един пиян пита друг пиян ......А бе приятел,това горе дето свети,луна ли е или месечина :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :wink: :tup:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Направихте ли ракия бе хахахааа

Мнение от quietriot »

LVitchev написа:
franko написа:Да направим едно събиране ноември.Стига сме брали студ :D .
Нали има Тото сом бе,преди него пак ли да се съберем :roll: Аз нямам проблем,сега се опитвам да ремонтирам покрива тук и мисля други магарии,така че аз съм на линия,вие решаваите.Тамън ще се разберем на живо,това което хванахте,Есетра ли е или Моруна
при всеки удобен случай :tup: е кеф да пиеш с готини хора.
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: Направихте ли ракия бе хахахааа

Мнение от franko »

Така е Васко :wink: .Любо за тези дето не са в тото бре. :D :D
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Направихте ли ракия бе хахахааа

Мнение от quietriot »

franko написа:Така е Васко :wink: .Любо за тези дето не са в тото бре. :D :D
аз и без това няма да дойда на тото сома поради липса на сомове тая година , хахахха , така че може да се отмахаме преди това както ние си знаем :tup: не е зор да има агне и пържолите вършат същата работа.
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Направихте ли ракия бе хахахааа

Мнение от quietriot »

дата за октомври или ноември?
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Направихте ли ракия бе хахахааа

Мнение от LVitchev »

Казвайте бе хахаха Изберете дата хихихихи
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Публикувай отговор

Обратно към “СомОФФ”