Фидер риболов и самозасичанет..

Аватар
didko78
Мнения: 277
Регистриран на: Нед Май 20, 2007 15:58
Местоположение: Шумен

Мнение от didko78 »

Това вече го прочетох :lol: Всичко що имаше за фидер до сега изчетох във форума, та да видим на риболова кво съм разбрал, само да не съм капо :lol:
Аватар
kamen
Мнения: 302
Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 17:34
Местоположение: varna
получил Браво: 2 пъти

Мнение от kamen »

Трябва постоянно да си до въдицата,тая седмица при положение че ми беше на една ръка разтояние,нещо много ядосано реши да ми го отмъкне във водата,засечка и бидема липсваше.Едно разсейване от моя страна да не наглася аванса и ми костваше сигурно доста приятна борба с някое няколко килограмово животинче.Така че това не е дънарка която спокойно можеш даси я сложиш със звънче.Когато много ме напече просто го изкарвам от водата и си сядам на сянка :wink:
добрите момчета отиват в рая ,а аз сигурно за РИБА
Аватар
didko78
Мнения: 277
Регистриран на: Нед Май 20, 2007 15:58
Местоположение: Шумен

Мнение от didko78 »

kamen написа:Трябва постоянно да си до въдицата,тая седмица при положение че ми беше на една ръка разтояние,нещо много ядосано реши да ми го отмъкне във водата,засечка и бидема липсваше.Едно разсейване от моя страна да не наглася аванса и ми костваше сигурно доста приятна борба с някое няколко килограмово животинче.Така че това не е дънарка която спокойно можеш даси я сложиш със звънче.Когато много ме напече просто го изкарвам от водата и си сядам на сянка :wink:
Благодаря колега! :wink: Аз по принцип съм фен само дънния риболов, но ще се пробвам. Гледам, че си от Варна, на Камчия ходил ли си и ако да, пробвал ли си на фидер, аз ходя там от 5г. но винаги наблягам на кефала и костура, а там има хубави екземпляри!
Аватар
kamen
Мнения: 302
Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 17:34
Местоположение: varna
получил Браво: 2 пъти

Мнение от kamen »

Не,до Камчия не съм ходел.Лятото съм най вече на Николаевка на шаранджийски риболов,но тъй като не ме свърта на едно място от 2г,хвърлям фидера да се забавлявам докато чакам някой сигнализатор да изпищи.
добрите момчета отиват в рая ,а аз сигурно за РИБА
Аватар
butnik
Търговец
Мнения: 1026
Регистриран на: Нед Сеп 24, 2006 9:39
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 3 пъти

Мнение от butnik »

На язовир пръчката е успоредна по брега,като върха е възможно най-ниско над водата,на река е изправен нагоре като има лек корем на влакното,т.е. да е провиснало.ако ловите дребна риба е по-добре да ловите само с него,ако чакате за едра риба можете да си позволите да ловите и с мач или щека.но много въдици във водата много главоболия,тъй,че ловете само с фидер.
По-добре шамар от приятел,отколкото целувка от лицемер.
Аватар
didko78
Мнения: 277
Регистриран на: Нед Май 20, 2007 15:58
Местоположение: Шумен

Мнение от didko78 »

Надявам се и нещо едро да излезе все пак :wink: Аз там на рибка на дъно съм вадил костури около 0,500кг. и кефали от 0,700 до 1,100кг :lol: А фидер ще хвърля една пръчка само, на отделно место и само през деня, защото то вечерта няма как да се лови, а и смисъл няма! Да пробвам и аз що е то риболов на фидер :roll:
Аватар
old fox
Мнения: 68
Регистриран на: Пон Юни 06, 2005 18:41
Местоположение: Sofia

Мнение от old fox »

Marco Polo написа:Всякаква мирна - от червеноперка до шаран, а с фидер самият връх е индикатор на кълването. ;)
:shock:


:lol: :lol: Е ТЕ ТОВА Е ТОПЛАТА ВОДА - май я открихте :roll: :roll: :wink:
Риболова е като секса - или можеш или гледаш!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на фидер”