Дилема между две дължини на Гарболино + Mакара

AtMos
Мнения: 13
Регистриран на: Пет Май 28, 2010 21:33
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Дилема между две дължини на Гарболино + Mакара

Мнение от AtMos »

Здравейте колеги скоро мисля да си закупя фидер на марката Гарболино модела е Squad Super Feeder , но се чудя коя дължина ще ми пасне най-добре тъй като риболова който практикувам е по-често на река ... ако някой колега ползва този модел нека сподели как се държи пръчката на течаща вода и кой вариянт ще е най-удачния за мен .... също така съм се спрял на този модел макара на Шимано Baitrunner ST 2500 FA дилемата пак е кой размер ще е най-добре 2500 или 4000 ... приемам и предложения за макара държа да е на Шимано на цена до 150 лв
На рЯката ми е най - добре ;)
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: Дилема между две дължини на Гарболино + Mакара

Мнение от Коце »

Колега за реката 3,90 м дължина, 50 -150 гр акция. А за Бейтрънъра - естествено размер 4000. Размер 2500 не знам за какво изобщо са го произвели, доста е непрактичен. Единственият му плюс е по-малкото тегло, което за фидер не е от толкова голямо значение. И си вземи DL FA, не ST FA. Макарата е най-добрата в класа си за 2010 година. Няма да съжаляваш!
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
zorod
Мнения: 53
Регистриран на: Чет Апр 09, 2009 9:45
Местоположение: Варна
получил Браво: 1 път

Re: Дилема между две дължини на Гарболино + Mакара

Мнение от zorod »

Не знам дали това е точния избор на фидер за река. Имам Garbolino Super G fider 3,9 .
Невероятна пръчка ,пълен параболик, лека, чувствителна и в същото време притежаваща много мощ- за затворени водоеми и за бавно течаща вода . Върховете са 1/2 и 1/4 oz .Твърде леки за река , и като цяло пръчката поне за мен е твърде мека за по-бързи води , там си ползвам стария 3,6 филстарски фидер. 3,6 ми е по-удобно защото по брега има дървета,храсти и с по-дългия срещам трудности .
AtMos
Мнения: 13
Регистриран на: Пет Май 28, 2010 21:33
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: Дилема между две дължини на Гарболино + Mакара

Мнение от AtMos »

Мерси за отзивите и предложенията колеги ;)
На рЯката ми е най - добре ;)
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на фидер”