Колеги помогнете на начинаеш в риболова на фидер.

Аватар
mite-80
Мнения: 37
Регистриран на: Пет Юли 10, 2009 21:40

Re: Колеги помогнете на начинаеш в риболова на фидер.

Мнение от mite-80 »

Нещо си се объркал с "продажбите"! :D На снимката(яз.Копринка) са Адвенчъри 3.30 и 3.60 с Д-флекс върхове. Хранилката на долната снимка е 35гр. без захранката(55-60гр пълна) и няма как акцията им да е 5-25:

Изображение

Изображение

п.п. никой не те кара да си купуваш такъв фидер, още по-малко пък да спамиш темата на колегата; нали си имаш спийдмастер... :wink:
Аватар
С.Върбанов
Мнения: 240
Регистриран на: Пон Яну 30, 2012 23:22
Риболов: и пържоли !
Местоположение: Стара Загора
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Колеги помогнете на начинаеш в риболова на фидер.

Мнение от С.Върбанов »

Колегата пуснал темата би ли снимал какво е написано на пръчката ? Да видим всички дали има 5-25 опоменато някъде по нея ! Да ти напомня ли на кого лично си продал 1бр на една от НС и няколко по теми в купува продава в друг форум ?
КСР - Стара Загора
Аватар
mite-80
Мнения: 37
Регистриран на: Пет Юли 10, 2009 21:40

Re: Колеги помогнете на начинаеш в риболова на фидер.

Мнение от mite-80 »

И аз мога да ти снимам какво пише на пръчката, ама какво от това, след като няма да си купуваш такъв. По-горе в темата има цитат относно теста на акцията на модела. Относно надписите- 50% от фидерите на които "пише" акция до 120 гр. не могат да хвърлят 120 гр. защото ще се строшат...не могат да хвърлят и 100гр, нищо че пише 120 гр. Пишело било...ми те и китайците гонят план и имат семейства бре! :mrgreen: :mrgreen: :D

п.п. до сега съм продал не 5, а над 25 Адвенчъра, но това няма нищо общо с темата :D
Аватар
С.Върбанов
Мнения: 240
Регистриран на: Пон Яну 30, 2012 23:22
Риболов: и пържоли !
Местоположение: Стара Загора
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Колеги помогнете на начинаеш в риболова на фидер.

Мнение от С.Върбанов »

mite-80 написа:И аз мога да ти снимам какво пише на пръчката, ама какво от това, след като няма да си купуваш такъв. По-горе в темата има цитат относно теста на акцията на модела. Относно надписите- 50% от фидерите на които "пише" акция до 120 гр. не могат да хвърлят 120 гр. защото ще се строшат...не могат да хвърлят и 100гр, нищо че пише 120 гр. Пишело било...ми те и китайците гонят план и имат семейства бре! :mrgreen: :mrgreen: :D

п.п. до сега съм продал не 5, а над 25 Адвенчъра, но това няма нищо общо с темата :D
Не 50% , а 100% от Китайските не могат така е - затова и нямам такъв ! За останалото ти благодаря :lol:
КСР - Стара Загора
Аватар
sentinel
Мнения: 159
Регистриран на: Сря Яну 20, 2010 14:15
Риболов: Предпочитан - спининг, основно - всякакъв законен.
Местоположение: София
дал Браво: 15 пъти
получил Браво: 4 пъти

Re: Колеги помогнете на начинаеш в риболова на фидер.

Мнение от sentinel »

Здравей колега, в тази тема има монтажи с подробности.http://forum.fishing-mania.com/viewtopi ... =7&t=32079" onclick="window.open(this.href);return false;, и погледни този форум: - http://www.carpbg.com/forum/viewtopic.php?t=4199" onclick="window.open(this.href);return false;
Не е важно, кой е прав а кое е правилно.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на фидер”