Да се похваля и аз с род под

Jordan
Мнения: 55
Регистриран на: Сря Мар 08, 2006 10:23
Местоположение: София

Да се похваля и аз с род под

Мнение от Jordan »

Здравейте,колеги от скоро и аз се запалих по риболова на тежко и реших да почна да се оборудвам.Днеска имах работа към Илиенци и реших да поразгледам,та на един магази на паркинга видях тая стойка и си я купих.Ще съм благодарен да изкажете мнение.Цена на стойката 25лв.,на обтегачите 4лв.,имат опция да им се сложи светулка вътре.Тъй като сега няма да имам възможност да си взема и сихнализатори,бихте ли ми казали къде е най-подходящо да сложа звънче,аз мисля на рамото на обтегача до светулката.Изображение Изображение Изображение
32aug
Мнения: 43
Регистриран на: Вто Дек 02, 2008 13:20

Мнение от 32aug »

Ами колега първо се пита после се купува !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Стойката е много калпава понеже, е супер нестабилна и малко по-силен вятър я обръща заедно с сопите и макарите.

Обтегачите стват :!: :!: :!: :!: :!:
Jordan
Мнения: 55
Регистриран на: Сря Мар 08, 2006 10:23
Местоположение: София

Мнение от Jordan »

Ами колега,аз знам ,че има много по хубави.Доста почетох из форума и се запознах горе долу с нещата.Видях и дефектите в конструкцията на въпросната стойчица и нали съм си майсторче,ще се опитам да я подобря.След намесата ще опиша резултатите,може би в в подфорума"Направи си сам" :).Запален рибар съм смея да кажа,но до сега съм ловил само на леко и много рядко на тежко.Сега ми се иска да си накупя всичко наведнъж ама средствата ми са ограничени и ще трябва да се справям някак си.
32aug
Мнения: 43
Регистриран на: Вто Дек 02, 2008 13:20

Мнение от 32aug »

Род-пода последен се купува!!!! Вземи си колчета като за начало, има такива с резба в случай , че имаш сигнализатори!!! За пръти макари влизаш в carpbg.com доста се е написало там позачети се ако не ти стига инфото пъсни една тема , ще видишколегите какво ще предложат като варианти и впечатленията от нещата. Успех
NaZe
Мнения: 62
Регистриран на: Пет Юли 18, 2008 14:22
Местоположение: София

.

Мнение от NaZe »

За тези пари стойката е добра..
Carp-Master
Мнения: 7
Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 0:55

Мнение от Carp-Master »

колега малко повече парички да беше отделил и щехе да си вземеш на berh има на промоция за 66 лв
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на шаран”